d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1438743884389439043914765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 10 2021 12:29pm
Quote (ecnebketto @ Nov 9 2021 10:09pm)
Két kis unokaöcsémnek összedobom az első gépét. Jobban fog világítani, mint a karácsonyfa. :santa:




Challenge accepted

Quote (harcikacsa17 @ Nov 10 2021 12:08am)
Majom es banan ugye, mint a bmwnel. :D
Suv a volvo ?
Imadom a volvokat, jovore lecserelem a golfot a3 es v40 kozott vacilalok.


Hat igen ez ilyen. Kicsit meglepett mondjuk mert ez nem az h volvo gyari alkatresz erted, hanem csak r19es gumi. Ua. Tipus mont priusra, csak az r16 volt meg nyilvan keskenyebb. Gondoltam h dragabb lesz de h 100e helyett 300..de persze kifizetjuk, evvan.

V60 phev am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Nov 10 2021 12:59pm
Quote (Vismajor @ 10 Nov 2021 19:29)
https://i.imgur.com/sh7YCYw.jpg

Challenge accepted



Hat igen ez ilyen. Kicsit meglepett mondjuk mert ez nem az h volvo gyari alkatresz erted, hanem csak r19es gumi. Ua. Tipus mont priusra, csak az r16 volt meg nyilvan keskenyebb. Gondoltam h dragabb lesz de h 100e helyett 300..de persze kifizetjuk, evvan.

V60 phev am
https://i.imgur.com/CD13JWR.jpg

Szép!
Ilyet is neztunk, de a felesegemnek a kombi golf is nagy hat meg ez.
Marad a v40
Oceanrace kivitelt nezegetek vagy r-t. Nagyon kenyelmesek az ulesek 😁

This post was edited by harcikacsa17 on Nov 10 2021 01:00pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 10 2021 01:26pm
Quote (harcikacsa17 @ Nov 10 2021 07:59pm)
Szép!
Ilyet is neztunk, de a felesegemnek a kombi golf is nagy hat meg ez.
Marad a v40
Oceanrace kivitelt nezegetek vagy r-t. Nagyon kenyelmesek az ulesek 😁


Kombi golf sztem nagyobb mint ez :D

Vegyel gte golfot az megy mint allat es meg tolteni is lehet.

This post was edited by Vismajor on Nov 10 2021 01:26pm
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Nov 10 2021 01:31pm
Quote (Vismajor @ 10 Nov 2021 20:26)
Kombi golf sztem nagyobb mint ez :D

Vegyel gte golfot az megy mint allat es meg tolteni is lehet.


Akkor mar inkabb a3 etron :D
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Nov 11 2021 06:12pm
daily fuckup
nem ertettem hogy utobbi idoben miert superlikeolgatnak a teltebb lanyok
mivel kedvelem a bonyolultabb embereket, a kedvelem a nehezebb esetek kifejezessel operaltam

erted, azt irod nehez, az paraszt
nehezebb, na az mar oke
kurvara rohogtem

KARCSIII / puaStartUp
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 12 2021 12:28am
Quote (ecnebketto @ Nov 12 2021 01:12am)
daily fuckup
nem ertettem hogy utobbi idoben miert superlikeolgatnak a teltebb lanyok
mivel kedvelem a bonyolultabb embereket, a kedvelem a nehezebb esetek kifejezessel operaltam

erted, azt irod nehez, az paraszt
nehezebb, na az mar oke
kurvara rohogtem

KARCSIII / puaStartUp



Lol
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Nov 12 2021 08:08am
Magyar GFX topicot elnyelte a süllyesztő... Atya világ, de rég nem postolt oda senki! :O

1000 év után engem is vissza evett a fene, illetve pontosabban a D2R!

Valakinek friss, ropogós ava+sig? Enigmara gyűjtök!



This post was edited by Fezmin on Nov 12 2021 08:11am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 12 2021 08:20am
Quote (Fezmin @ 12 Nov 2021 15:08)
Magyar GFX topicot elnyelte a süllyesztő... Atya világ, de rég nem postolt oda senki! :O

1000 év után engem is vissza evett a fene, illetve pontosabban a D2R!

Valakinek friss, ropogós ava+sig? Enigmara gyűjtök!

https://i.imgur.com/w88yEhe.png


ez sigem jobb, szia
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Nov 12 2021 08:22am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 Nov 2021 15:20)
ez sigem jobb, szia


ez igaz...
sosem tudom meg, hogy mennyire szar PS-en a teleport skill használata. :(

This post was edited by Fezmin on Nov 12 2021 08:26am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 12 2021 08:45am
Quote (Fezmin @ 12 Nov 2021 15:22)
ez igaz...
sosem tudom meg, hogy mennyire szar PS-en a teleport skill használata. :(


en a helyedben basznek a sig keszitesre, inkabb haverkodnek mocarttal, o a helyi basszajba ujgazdag srac most
https://forums.d2jsp.org/user.php?i=1171540

1 probat meger, lehet meghiv 1 enire

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 12 2021 08:45am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1438743884389439043914765Next
Add Reply New Topic New Poll