Quote (ecnebketto @ Nov 9 2021 10:09pm)
Két kis unokaöcsémnek összedobom az első gépét. Jobban fog világítani, mint a karácsonyfa. :santa:

Challenge accepted
Quote (harcikacsa17 @ Nov 10 2021 12:08am)
Majom es banan ugye, mint a bmwnel. :D
Suv a volvo ?
Imadom a volvokat, jovore lecserelem a golfot a3 es v40 kozott vacilalok.
Hat igen ez ilyen. Kicsit meglepett mondjuk mert ez nem az h volvo gyari alkatresz erted, hanem csak r19es gumi. Ua. Tipus mont priusra, csak az r16 volt meg nyilvan keskenyebb. Gondoltam h dragabb lesz de h 100e helyett 300..de persze kifizetjuk, evvan.
V60 phev am
