d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14374384394404414765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 16 2015 06:26am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 16 2015 01:19pm)
Leveszem a fényerőt.
Ez mitől több?


automatikusan megcsinalja es neked nem kell, es nem felejted el
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 16 2015 06:29am
Quote (Karan2_Returned @ 16 Sep 2015 14:26)
automatikusan megcsinalja es neked nem kell, es nem felejted el


Idegbajt kapok az automata fényerőállítástól. Első dolgom volt a tabon is kikapcsolni.
Nem szoktam elfelejteni.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 16 2015 06:34am
Quote (josheide @ Sep 15 2015 11:17pm)
ez a flux nagyon hasznos kis progi, kivéve cpnek, mert ő enélkül is gecijó


fixd
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2015 06:39am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 16 2015 12:29pm)
Idegbajt kapok az automata fényerőállítástól. Első dolgom volt a tabon is kikapcsolni.
Nem szoktam elfelejteni.


lol az mondjuk engem is zavart
először nem is értettem mi a faszért sötétül halványul a képernyő azt hittem hibás na mondom kurvajo
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 16 2015 06:50am
Quote (CyberPunk666 @ Sep 16 2015 01:19pm)
Leveszem a fényerőt.
Ez mitől több?


kiveszi belole a kek fenyt, es nem igy a monitor fenye nincs hatassal az alvasritmusodra. ennel jobban nemtudom elmonfani, probald ki. nem veszi le a fenyerot
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Sep 16 2015 07:19am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 16 2015 01:48pm)
nem égeti ki naplemente után a kék fény a szemed a monitorból és sokkal hamarabb eltudsz aludni, meg elálmosodsz a gép előtt



Es amugy miert jo ha elalszom a gep elott amikor meg akarnek csinalni v mit?

Regen en is kipibaltam es szerintem is egy kalap szar
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2015 07:23am
én nem tudom amúgy hogy lehet elaludni a székben
pedig én is volt, hogy nyomtam 34 órát wowot meg annak idején d2t
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2015 07:55am
HURR DYURR
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 16 2015 07:56am
Quote (Senee @ 16 Sep 2015 14:23)
én nem tudom amúgy hogy lehet elaludni a székben
pedig én is volt, hogy nyomtam 34 órát wowot meg annak idején d2t


d2 reset után elaludtam hell travinál
de igazából állva a buszon is el tudok aludni, ha elég fáradt vagyok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 16 2015 08:03am
Quote (subnyaralas @ Sep 16 2015 02:19pm)
Es amugy miert jo ha elalszom a gep elott amikor meg akarnek csinalni v mit?

Regen en is kipibaltam es szerintem is egy kalap szar



Egyebkent alvas elott nem egeszseges monitort bamulni, szar az alvashoz
Go Back To Magyar Topic List
Prev14374384394404414765Next
Add Reply New Topic New Poll