d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14374384394404411257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 5 2013 07:42am
Quote (championmath @ Jan 5 2013 03:17pm)
Mit zavar téged, hogy másnak mi a fontos és mit csinál rosszul, foglalkozz magaddal


Quote (iFeelAlone @ Jan 5 2013 03:38pm)
miért baj az, hogy valaki szeretne jól kinézni és ezt ráadásul úgy éri el, hogy valami egészséges dolgot csinál?
Meg magyarázol itt a "szerekről" általánosságban, hogy mennyire káros... ez kb olyan mintha azt mondanám, hogy enni káros mert a mcdonalds egy szar.


azt sem értem egyáltalán minek foglalkoztok vele
Member
Posts: 51
Joined: Apr 8 2012
Gold: 0.00
Jan 5 2013 08:34am
Quote (championmath @ Jan 5 2013 03:17pm)
Mit zavar téged, hogy másnak mi a fontos és mit csinál rosszul, foglalkozz magaddal


Hát pont leszarom hogy más mit hogy csinál, csak ne feszengjenek meg ne keménykedjenek rózsaszín pólóba meg napszemüvegbe nekem a puffasztott izomzatukkal, amit egyébként 1 hónap alatt szedtek össze. És nekem ne mondják hogy ők kemények, mert még megmutatom nekik hogy mi a kemény. (a bakancsom orra)
Nem azt mondom, hogy mennyire károsak a szerek, biztos nem használnak, de akkor is jobb a normális étkezés és nem a sok köcsög vegyipari por.
Hát az "mcdonalds" nevű dögkutakat és hulladékégetőket meg mind fel kéne robbantani.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 5 2013 08:54am
Quote (Panzer88 @ Jan 5 2013 04:34pm)
Hát pont leszarom hogy más mit hogy csinál, csak ne feszengjenek meg ne keménykedjenek rózsaszín pólóba meg napszemüvegbe nekem a puffasztott izomzatukkal, amit egyébként 1 hónap alatt szedtek össze. És nekem ne mondják hogy ők kemények, mert még megmutatom nekik hogy mi a kemény. (a bakancsom orra)
Nem azt mondom, hogy mennyire károsak a szerek, biztos nem használnak, de akkor is jobb a normális étkezés és nem a sok köcsög vegyipari por.
Hát az "mcdonalds" nevű dögkutakat és hulladékégetőket meg mind fel kéne robbantani.


Hitler büszke lenne rád.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 5 2013 09:01am
Quote (Panzer88 @ Jan 5 2013 02:34pm)
Hát pont leszarom hogy más mit hogy csinál, csak ne feszengjenek meg ne keménykedjenek rózsaszín pólóba meg napszemüvegbe nekem a puffasztott izomzatukkal, amit egyébként 1 hónap alatt szedtek össze. És nekem ne mondják hogy ők kemények, mert még megmutatom nekik hogy mi a kemény. (a bakancsom orra)
Nem azt mondom, hogy mennyire károsak a szerek, biztos nem használnak, de akkor is jobb a normális étkezés és nem a sok köcsög vegyipari por.
Hát az "mcdonalds" nevű dögkutakat és hulladékégetőket meg mind fel kéne robbantani.


hugeci, azért te nem kis szinten vagy szellemi fogyatékos
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 5 2013 09:09am
Quote (rapiddani @ Jan 5 2013 05:01pm)
hugeci, azért te nem kis szinten vagy szellemi fogyatékos


átlag jobbikos
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 5 2013 09:09am
Quote (iFeelAlone @ Jan 5 2013 02:38pm)
miért baj az, hogy valaki szeretne jól kinézni és ezt ráadásul úgy éri el, hogy valami egészséges dolgot csinál?
Meg magyarázol itt a "szerekről" általánosságban, hogy mennyire káros... ez kb olyan mintha azt mondanám, hogy enni káros mert a mcdonalds egy szar.


nem is szar
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 5 2013 09:09am
Quote (Panzer88 @ Jan 5 2013 04:34pm)
Hát pont leszarom hogy más mit hogy csinál, csak ne feszengjenek meg ne keménykedjenek rózsaszín pólóba meg napszemüvegbe nekem a puffasztott izomzatukkal, amit egyébként 1 hónap alatt szedtek össze. És nekem ne mondják hogy ők kemények, mert még megmutatom nekik hogy mi a kemény. (a bakancsom orra)
Nem azt mondom, hogy mennyire károsak a szerek, biztos nem használnak, de akkor is jobb a normális étkezés és nem a sok köcsög vegyipari por.
Hát az "mcdonalds" nevű dögkutakat és hulladékégetőket meg mind fel kéne robbantani.


Ha zavar akkor szólj az illetőknek, ezt a baromságot, hogy 1 hónap alatt szedik össze honnan veszed? 1 hónap alatt külső változást szinte lehetetlen elérni, a normális étkezés persze, hogy jobb mint a különböző porok,
de ne hidd már, hogy azok meg ilyen csodaszerek kb semmit nem ér, hogy iszol egy fehérjét edzés után ha amúgy szar az egész napi étkezésed.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 5 2013 10:10am
Quote (Panzer88 @ Jan 5 2013 12:51pm)
Igen, sajnos sokaknak csak az a lényeg, hogy nagyobbak legyenek az izmai. Na ez itt a baj.
A konditól nyilván nem fog jobban verekedni, az függ azért a fizikai állapottól, meg ösztönös is, van akinek jobban megy és van akinek nem. Leginkább attól függ, hogy jár-e valami küzdősportra...
A szkander tényleg a technikán múlik nagyrészt, ezért szétbasz az ideg, ha valaki sokkal gyengébb nálam, mégis lenyom. De azért nem ez a jellemző.
Nekem ne magyarázd meg, hogy jók azok a fos szerek, nem értek hozzá, de régen se voltak ilyen szarok és mégis voltak kemény emberek.
És igen, ha egy kondist kiküldenél a napra fát hasogatni, hamar rosszul lenne, mert nincs hozzászokva.


én régen pedig azért jártam ,hogy jól verekedjek, sőt aki nemtud verekedni az egy hulladék, mostantól az életcélom ,hogy jól verekedjek és szétbasszam mindenkinek az arcát aki szembejön
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 5 2013 10:30am
Quote (Panzer88 @ Jan 5 2013 02:34pm)
Hát pont leszarom hogy más mit hogy csinál, csak ne feszengjenek meg ne keménykedjenek rózsaszín pólóba meg napszemüvegbe nekem a puffasztott izomzatukkal, amit egyébként 1 hónap alatt szedtek össze. És nekem ne mondják hogy ők kemények, mert még megmutatom nekik hogy mi a kemény. (a bakancsom orra)
Nem azt mondom, hogy mennyire károsak a szerek, biztos nem használnak, de akkor is jobb a normális étkezés és nem a sok köcsög vegyipari por.
Hát az "mcdonalds" nevű dögkutakat és hulladékégetőket meg mind fel kéne robbantani.


"Puffasztott izom" :DDDDDDDDDDDD

Amúgy csodálatos felfogásod van a tejsavó fehérje biztos egy vegyipari por, ami halálos és rákot okoz.

btw mostanában diéta alatt napi 50g zab+100g rizs+250g párolt z volt a ch mennyiség

hétfőtől ha 150g rizs,100g zab, 250g párrolt z, és a tömegnövelő edzés után nem lesz túl nagy emelés? és nem okoz zsírosodást?

This post was edited by Tommy_hun on Jan 5 2013 10:39am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 5 2013 10:32am
Quote (Tommy_hun @ Jan 5 2013 06:30pm)
"Puffasztott izom"  :DDDDDDDDDDDD

Amúgy csodálatos felfogásod  van a tejsavó fehérje biztos egy vegyipari por, ami halálos és rákot okoz.


egyszer vettem egy 2 kilós fehérjét, utána 2 hónapig nem állt fel a faszom
Go Back To Magyar Topic List
Prev14374384394404411257Next
Add Reply New Topic New Poll