Quote (Panzer88 @ Jan 5 2013 12:51pm)
Igen, sajnos sokaknak csak az a lényeg, hogy nagyobbak legyenek az izmai. Na ez itt a baj.
A konditól nyilván nem fog jobban verekedni, az függ azért a fizikai állapottól, meg ösztönös is, van akinek jobban megy és van akinek nem. Leginkább attól függ, hogy jár-e valami küzdősportra...
A szkander tényleg a technikán múlik nagyrészt, ezért szétbasz az ideg, ha valaki sokkal gyengébb nálam, mégis lenyom. De azért nem ez a jellemző.
Nekem ne magyarázd meg, hogy jók azok a fos szerek, nem értek hozzá, de régen se voltak ilyen szarok és mégis voltak kemény emberek.
És igen, ha egy kondist kiküldenél a napra fát hasogatni, hamar rosszul lenne, mert nincs hozzászokva.
én régen pedig azért jártam ,hogy jól verekedjek, sőt aki nemtud verekedni az egy hulladék, mostantól az életcélom ,hogy jól verekedjek és szétbasszam mindenkinek az arcát aki szembejön