Quote (ecneB @ 18 Sep 2013 14:02)
nehezebb, de erosen ketlem, hogy ne lehetne. edesapam htc desire hd-jat is nehezebb, mint a samsungom, megis megoldottam. hardreset hogy jon ide?
mármint arra a problémára hogy nem jelzi ki a hívót
feltörni meg fel lehet csak akkor ugrott a gari mert nem lehet visszazárni a bootloadert, vagy legalábbis mintha ezt olvastam volna anno
bevallom az androidtúráshoz sosem értettem, meg nem is igazán érdekel
asszony x8án cseréltem anno egy kernelt meg feltettem egy romot és kb ennyi