d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1437438439440441660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 18 2013 04:43am
Quote (ecneB @ 18 Sep 2013 12:34)
attól, hogy nem vagy képes beállítani, szerintem nem a droid hibája.  :wacko:



Be kell allitani h kijelezze a hivot? Amugy a fo gondom h lassu es szaggat neha, a netezes egy 0 a wphez kepest. A telefon is szar, folyamatosan napi rendszeresseggel megdoglik, miota visszakaptam a szervizbol (ahol 3 hetet doglott). Nem hiszem el hogy az oskori S1 snapdragonnal hajtott wp7 smoothabb volt mint a mostani S4es android 4.1es telefonom.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 18 2013 04:48am
Quote (fahrii @ 18 Sep 2013 12:43)
Be kell allitani h kijelezze a hivot?  Amugy a fo gondom h lassu es szaggat neha, a netezes egy 0 a wphez kepest.  A telefon is szar,  folyamatosan napi rendszeresseggel megdoglik,  miota visszakaptam a szervizbol (ahol 3 hetet doglott). Nem hiszem el hogy az oskori S1 snapdragonnal hajtott wp7 smoothabb volt mint a mostani S4es android 4.1es telefonom.



anno rrc-nek is ugyanez volt (s3), megoldottuk.
android nem samsung, gyari droiddal nem kell ilyenekkel baszakodnod, az biztos. ezen a magas szintu objektivitasodon mar csak nevetni tudok.

This post was edited by ecneB on Sep 18 2013 04:49am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 18 2013 05:54am
Quote (fahrii @ 18 Sep 2013 12:43)
Be kell allitani h kijelezze a hivot?  Amugy a fo gondom h lassu es szaggat neha, a netezes egy 0 a wphez kepest.  A telefon is szar,  folyamatosan napi rendszeresseggel megdoglik,  miota visszakaptam a szervizbol (ahol 3 hetet doglott). Nem hiszem el hogy az oskori S1 snapdragonnal hajtott wp7 smoothabb volt mint a mostani S4es android 4.1es telefonom.


nexus 4 alapból leveri az s4-et mert azon aosp fut

ezt leszámítva mindenki magának forkolja az androidot, ráadásul nem is igazi fork mert szétb-sszák az egészet és ezért tart 3 évig mire kijön egy hivatalos frissítés
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 18 2013 05:59am
Quote (Anarkin @ 18 Sep 2013 13:54)
nexus 4 alapból leveri az s4-et mert azon aosp fut

ezt leszámítva mindenki magának forkolja az androidot, ráadásul nem is igazi fork mert szétb-sszák az egészet és ezért tart 3 évig mire kijön egy hivatalos frissítés


ott a pont, aosp/aokp esetleg meg cm, az nincs agyonszarva mindennel
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 18 2013 06:00am
Quote (ecneB @ 18 Sep 2013 12:48)
anno rrc-nek is ugyanez volt (s3), megoldottuk.
android nem samsung, gyari droiddal nem kell ilyenekkel baszakodnod, az biztos. ezen a magas szintu objektivitasodon mar csak nevetni tudok.


a htcmen sajnos nem lehet buherálni, max hardreset játszik
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 18 2013 06:02am
Quote (fahrii @ 18 Sep 2013 14:00)
a htcmen sajnos nem lehet buherálni, max hardreset játszik


nehezebb, de erosen ketlem, hogy ne lehetne. edesapam htc desire hd-jat is nehezebb, mint a samsungom, megis megoldottam. hardreset hogy jon ide?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 18 2013 06:06am
Quote (ecneB @ 18 Sep 2013 14:02)
nehezebb, de erosen ketlem, hogy ne lehetne. edesapam htc desire hd-jat is nehezebb, mint a samsungom, megis megoldottam. hardreset hogy jon ide?


mármint arra a problémára hogy nem jelzi ki a hívót

feltörni meg fel lehet csak akkor ugrott a gari mert nem lehet visszazárni a bootloadert, vagy legalábbis mintha ezt olvastam volna anno
bevallom az androidtúráshoz sosem értettem, meg nem is igazán érdekel
asszony x8án cseréltem anno egy kernelt meg feltettem egy romot és kb ennyi
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 18 2013 06:11am
Quote (fahrii @ Sep 18 2013 11:43am)
Be kell allitani h kijelezze a hivot?  Amugy a fo gondom h lassu es szaggat neha, a netezes egy 0 a wphez kepest.  A telefon is szar,  folyamatosan napi rendszeresseggel megdoglik,  miota visszakaptam a szervizbol (ahol 3 hetet doglott). Nem hiszem el hogy az oskori S1 snapdragonnal hajtott wp7 smoothabb volt mint a mostani S4es android 4.1es telefonom.


szerintem rosszul fogod a telefont
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 18 2013 06:26am
Quote (fahrii @ 18 Sep 2013 14:06)
mármint arra a problémára hogy nem jelzi ki a hívót

feltörni meg fel lehet csak akkor ugrott a gari mert nem lehet visszazárni a bootloadert, vagy legalábbis mintha ezt olvastam volna anno
bevallom az androidtúráshoz sosem értettem, meg nem is igazán érdekel
asszony x8án cseréltem anno egy kernelt meg feltettem egy romot és kb ennyi



de akkor maskor inkabb mondd azt h szar az a tetves galaxy (sajnos en is egyre jobban utalom a samut), de az nem az android hibaja, hogy nem ertesz hozza/vagy hogy a samu telepakolja feleslegessel szarokkal a gyari romot.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 18 2013 08:50am
Quote (Eoghan @ 18 Sep 2013 14:11)
szerintem rosszul fogod a telefont


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1437438439440441660Next
Add Reply New Topic New Poll