Quote (anyd @ Oct 15 2021 10:56am)
a fizumhoz képest amit idén kaptam 81% emelés
októberben kaptam egy fizuemelést, és év végén is lenne valamennyi, ahhoz képesst várhatóan 55% emelés
+ itt lesz medicover, dupla annyi cafeteria, és sok kompetens ember akitől lehet tanulni
Jólhangzik, GZ! Én maradok még ezen a merülő kínai bárkán. Még 1-2 évig biztos húzza! A "patkányok" már leléptek(fél iroda). A többi város irodáiból nem tudom mennyien maradtak még.