d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1437243734374437543764765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Oct 17 2021 06:06am
Quote (anyd @ Oct 15 2021 10:56am)
a fizumhoz képest amit idén kaptam 81% emelés
októberben kaptam egy fizuemelést, és év végén is lenne valamennyi, ahhoz képesst várhatóan 55% emelés
+ itt lesz medicover, dupla annyi cafeteria, és sok kompetens ember akitől lehet tanulni


Jólhangzik, GZ! Én maradok még ezen a merülő kínai bárkán. Még 1-2 évig biztos húzza! A "patkányok" már leléptek(fél iroda). A többi város irodáiból nem tudom mennyien maradtak még.
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Oct 17 2021 06:09am
Quote (anyd @ 15 Oct 2021 10:10)
tfw felmondok, de sajnos maradok autóiparban és ugyanúgy multi, viszont ezeken kívül minden sokkal jobb lesz


Gyere a Samsunghoz, itt minden szar és mindenki retardált.
Imádom a munkahelyemet.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 17 2021 11:48am
Kellemeset szartam.
Ket vastag hurkat toltam, mind a ketto kemeny volt mint a beton, hosszusagra 8-10 centi, hurkankent termeszetesen. A masodik hurka kevesebb toloenergiat igenyelt amit annak tudhatok be szerintem hogy a gaz tolta kifele egy reszet.
Ezt a kulazast 8 kukoricas szarra ertekelem a 10-bol.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 17 2021 12:20pm
Quote (Smat @ Oct 17 2021 07:48pm)
Kellemeset szartam.
Ket vastag hurkat toltam, mind a ketto kemeny volt mint a beton, hosszusagra 8-10 centi, hurkankent termeszetesen. A masodik hurka kevesebb toloenergiat igenyelt amit annak tudhatok be szerintem hogy a gaz tolta kifele egy reszet.
Ezt a kulazast 8 kukoricas szarra ertekelem a 10-bol.


ma már nem akartam kiverni, de az élet nem kívánságműsor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Oct 17 2021 12:35pm
Quote (Saenchai @ 17 Oct 2021 20:20)
ma már nem akartam kiverni, de az élet nem kívánságműsor


Wb :)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 17 2021 12:36pm
Quote (vtibor @ Oct 17 2021 08:35pm)
Wb :)


:love:
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Oct 18 2021 12:37am
Quote (LaserBack @ Oct 17 2021 02:09pm)
Gyere a Samsunghoz, itt minden szar és mindenki retardált.
Imádom a munkahelyemet.


mi van a samsungnál, semmi jót nem hallottam még róluk
fullba megy a korreai munka"kultúra"?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 18 2021 09:15am
Quote (LaserBack @ Oct 17 2021 02:09pm)
Gyere a Samsunghoz, itt minden szar és mindenki retardált.
Imádom a munkahelyemet.



Lok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 18 2021 09:16am
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ Oct 17 2021 02:06pm)
Jólhangzik, GZ! Én maradok még ezen a merülő kínai bárkán. Még 1-2 évig biztos húzza! A "patkányok" már leléptek(fél iroda). A többi város irodáiból nem tudom mennyien maradtak még.



Én is megkaptam hogy áruló vagyok az osztályvezetőtől :D
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Oct 18 2021 09:25am
Quote (anyd @ Oct 18 2021 05:16pm)
Én is megkaptam hogy áruló vagyok az osztályvezetőtől :D


Nálunk ezt leszarják. A bónuszt nem kapod meg és "rossz" flaggel távozol, hogy ne tudj visszajönni^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1437243734374437543764765Next
Add Reply New Topic New Poll