Quote (grinderpet @ Jan 5 2013 02:09am)
elmondom a konditerembe járás lényege az, hogy nagyobbak legyenek az izmaid,erősebbek. Attól még vki nem fog jobban bunyyózni ( max azért mert az izomtömegtől nehezebb, ezért nehezebben tudják fellökni) meg a szkander kb fullosan a taktikára megy, nézd meg a szkander bajnokok a szaknderbe kurvajók, de fekvenyomni lehet h nem nyomna sokkal többel mint egy átlagember. MIndig abba leszel jó, amit gyakorolsz, Igaz h annyira nem ellenőrzik a tápkiegeket, de attól nem mérgező szarok, meg ugyanolyan kemény edzés és diéta kell mellette, és nem holmi csodaszer ami "egyből feljúj" Meg ez a fel van puffasztva, látszik rajta, hogy hozánem értő, legfeljebb a magasabb testzsírtól tűnhet úgy hogy fel van "puffadva" de attól az még ugyanolyan izom lehet, nem levegő. És nyilnán a kondi nem kizárólag állóképességre megy, tehát lehet h egy nagydarab kondis aki x kgval nyom fekve nem tudna órákon át kapálni a tűző napon, mint egy farmer, aki már sok éve ezt csinálja, ez a munkája. Gyere itt a " természetes erővel, nyomorék
Igen, sajnos sokaknak csak az a lényeg, hogy nagyobbak legyenek az izmai. Na ez itt a baj.
A konditól nyilván nem fog jobban verekedni, az függ azért a fizikai állapottól, meg ösztönös is, van akinek jobban megy és van akinek nem. Leginkább attól függ, hogy jár-e valami küzdősportra...
A szkander tényleg a technikán múlik nagyrészt, ezért szétbasz az ideg, ha valaki sokkal gyengébb nálam, mégis lenyom. De azért nem ez a jellemző.
Nekem ne magyarázd meg, hogy jók azok a fos szerek, nem értek hozzá, de régen se voltak ilyen szarok és mégis voltak kemény emberek.
És igen, ha egy kondist kiküldenél a napra fát hasogatni, hamar rosszul lenne, mert nincs hozzászokva.
This post was edited by Panzer88 on Jan 5 2013 06:52am