d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14364374384394401257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 06:46pm
Quote (iFeelAlone @ 5 Jan 2013 01:32)
istenem de buta paraszt vagy te is.


akinek nem inge, ne vegye magára
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 4 2013 06:51pm
Quote (peterqwer @ 5 Jan 2013 02:46)
akinek nem inge, ne vegye magára


de miért vagy locked?
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 5 2013 05:39am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 5 2013 05:44am
Quote (peterqwer @ 5 Jan 2013 13:39)
http://www.youtube.com/watch?v=h03GVRxDKcE


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

all bulking did was make me fucking fat
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 5 2013 05:45am
Quote (peterqwer @ 5 Jan 2013 12:39)
http://www.youtube.com/watch?v=h03GVRxDKcE


Többször is felröhögtem, amúgy van igazság abban amit mond.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 5 2013 05:50am
Quote (peterqwer @ 5 Jan 2013 13:39)
http://www.youtube.com/watch?v=h03GVRxDKcE


kurva jo videoi vannak ennek a csavonak, ty a linket, fel is iratkoztam :DD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 51
Joined: Apr 8 2012
Gold: 0.00
Jan 5 2013 06:51am
Quote (grinderpet @ Jan 5 2013 02:09am)
elmondom a konditerembe járás lényege az, hogy nagyobbak legyenek az izmaid,erősebbek. Attól még vki nem fog jobban bunyyózni ( max azért mert az izomtömegtől nehezebb, ezért nehezebben tudják fellökni) meg a szkander kb fullosan a taktikára megy, nézd meg a szkander bajnokok a szaknderbe kurvajók, de fekvenyomni lehet h nem nyomna sokkal többel mint egy átlagember. MIndig abba leszel jó, amit gyakorolsz, Igaz h annyira nem ellenőrzik a tápkiegeket, de attól nem mérgező szarok, meg ugyanolyan kemény edzés és diéta kell mellette, és nem holmi csodaszer ami "egyből feljúj" Meg ez a fel van puffasztva, látszik rajta, hogy hozánem értő, legfeljebb a magasabb testzsírtól tűnhet úgy hogy fel van  "puffadva" de attól az még ugyanolyan izom lehet, nem levegő. És nyilnán a kondi nem kizárólag állóképességre megy, tehát lehet h egy nagydarab kondis aki x kgval nyom fekve nem tudna órákon át kapálni a tűző napon, mint egy farmer, aki már sok éve ezt csinálja, ez a munkája. Gyere itt a " természetes erővel, nyomorék



Igen, sajnos sokaknak csak az a lényeg, hogy nagyobbak legyenek az izmai. Na ez itt a baj.
A konditól nyilván nem fog jobban verekedni, az függ azért a fizikai állapottól, meg ösztönös is, van akinek jobban megy és van akinek nem. Leginkább attól függ, hogy jár-e valami küzdősportra...
A szkander tényleg a technikán múlik nagyrészt, ezért szétbasz az ideg, ha valaki sokkal gyengébb nálam, mégis lenyom. De azért nem ez a jellemző.
Nekem ne magyarázd meg, hogy jók azok a fos szerek, nem értek hozzá, de régen se voltak ilyen szarok és mégis voltak kemény emberek.
És igen, ha egy kondist kiküldenél a napra fát hasogatni, hamar rosszul lenne, mert nincs hozzászokva.

This post was edited by Panzer88 on Jan 5 2013 06:52am
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 5 2013 07:17am
Quote (Panzer88 @ Jan 5 2013 02:51pm)
Igen, sajnos sokaknak csak az a lényeg, hogy nagyobbak legyenek az izmai. Na ez itt a baj.
A konditól nyilván nem fog jobban verekedni, az függ azért a fizikai állapottól, meg ösztönös is, van akinek jobban megy és van akinek nem. Leginkább attól függ, hogy jár-e valami küzdősportra...
A szkander tényleg a technikán múlik nagyrészt, ezért szétbasz az ideg, ha valaki sokkal gyengébb nálam, mégis lenyom. De azért nem ez a jellemző.
Nekem ne magyarázd meg, hogy jók azok a fos szerek, nem értek hozzá, de régen se voltak ilyen szarok és mégis voltak kemény emberek.
És igen, ha egy kondist kiküldenél a napra fát hasogatni, hamar rosszul lenne, mert nincs hozzászokva.


Mit zavar téged, hogy másnak mi a fontos és mit csinál rosszul, foglalkozz magaddal
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 5 2013 07:38am
Quote (Panzer88 @ Jan 5 2013 01:51pm)
Igen, sajnos sokaknak csak az a lényeg, hogy nagyobbak legyenek az izmai. Na ez itt a baj.
A konditól nyilván nem fog jobban verekedni, az függ azért a fizikai állapottól, meg ösztönös is, van akinek jobban megy és van akinek nem. Leginkább attól függ, hogy jár-e valami küzdősportra...
A szkander tényleg a technikán múlik nagyrészt, ezért szétbasz az ideg, ha valaki sokkal gyengébb nálam, mégis lenyom. De azért nem ez a jellemző.
Nekem ne magyarázd meg, hogy jók azok a fos szerek, nem értek hozzá, de régen se voltak ilyen szarok és mégis voltak kemény emberek.
És igen, ha egy kondist kiküldenél a napra fát hasogatni, hamar rosszul lenne, mert nincs hozzászokva.


miért baj az, hogy valaki szeretne jól kinézni és ezt ráadásul úgy éri el, hogy valami egészséges dolgot csinál?
Meg magyarázol itt a "szerekről" általánosságban, hogy mennyire káros... ez kb olyan mintha azt mondanám, hogy enni káros mert a mcdonalds egy szar.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14364374384394401257Next
Add Reply New Topic New Poll