d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1436437438439440660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 16 2013 03:08pm
Btw beugrott, csak rohadt fáradt vagyok, ha olyan romod van, ahol van Developer options - Android debugging-ot engedélyezned kell
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2013 03:13pm
Quote (ecneB @ Sep 16 2013 10:08pm)
Btw beugrott, csak rohadt fáradt vagyok, ha olyan romod van, ahol van Developer options - Android debugging-ot engedélyezned kell


Találtam Development-USB debuggingot, haladás
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 16 2013 03:14pm
mondjuk az easter egg előcsalogatásával is engedélyezni lehet a dev optionst, ha jol tudom, szal nem is romfuggo
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2013 03:16pm
Quote (ecneB @ Sep 16 2013 10:14pm)
mondjuk az easter egg előcsalogatásával is engedélyezni lehet a dev optionst, ha jol tudom, szal nem is romfuggo


Hát ez nekem kínai
Kár, pedig elhatároztam, hogy maximális figyelemel fordulok efelé, kéne egy gps cucc a phabletre :c
de mivel ez nem tyelefon, lehet autofail
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 16 2013 03:20pm
Quote (Vismajor @ 16 Sep 2013 23:16)
Hát ez nekem kínai
Kár, pedig elhatároztam, hogy maximális figyelemel fordulok efelé, kéne egy gps cucc a phabletre :c
de mivel ez nem tyelefon, lehet autofail



le vannak irva a kompatibilis eszkozok a poston belul btw
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2013 03:22pm
Quote (ecneB @ Sep 16 2013 10:20pm)
le vannak irva a kompatibilis eszkozok a poston belul btw


bezony, aközött meg nincs ez
kár
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Sep 18 2013 01:49am
olyan kerdesem lenne, hogy andoidos fenykepezos alkalmazasok kozott nem tudtok olyanrol ami raegeti a datumot? mint fenykepezonel ha beallitom a kijelzest.
munkahoz kene, mert a digitalis allandoan lemerul nem gyozom tolteni az elemeket, meg neha elfelejtem magammal vinni, a telefon meg keznel van.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 18 2013 02:02am
Quote (vtibor @ 18 Sep 2013 09:49)
olyan kerdesem lenne, hogy andoidos fenykepezos alkalmazasok kozott nem tudtok olyanrol ami raegeti a datumot? mint fenykepezonel ha beallitom a kijelzest.
munkahoz kene, mert a digitalis allandoan lemerul nem gyozom tolteni az elemeket, meg neha elfelejtem magammal vinni, a telefon meg keznel van.



https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miracleleap.camera&feature=search%5Fresult#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5taXJhY2xlbGVhcC5jYW1lcmEiXQ..

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ucamera.ucam&hl=hu

egyelőre ezeket sikerült googlezni

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ucamera.uspycam

timestamp-re kell keresni btw

This post was edited by ecneB on Sep 18 2013 02:09am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 18 2013 04:32am
A telefonom tegnap ota nem jelzi ki h milyen szamrol, illetve ki a faszom hiv. Hogy egnek el a pokolban amiert megvettem egy androidos telefont.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 18 2013 04:34am
Quote (fahrii @ 18 Sep 2013 12:32)
A telefonom tegnap ota nem jelzi ki h milyen szamrol,  illetve ki a faszom hiv. Hogy egnek el a pokolban amiert megvettem egy androidos telefont.


attól, hogy nem vagy képes beállítani, szerintem nem a droid hibája. :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1436437438439440660Next
Add Reply New Topic New Poll