d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14364374384394405001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Aug 30 2010 11:12am
Quote (beni @ 30 Aug 2010 19:10)
az a szó, hogy zsidó mióta warnos?


hát ha a nigerre ugranak, a zsidóra is ugorhatnának.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 30 2010 11:15am
Quote (LaserBack @ Aug 30 2010 06:12pm)
hát ha a nigerre ugranak, a zsidóra is ugorhatnának.


nigger az rasszista szónak számít, a zsidó pedig nem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 30 2010 11:15am
Quote (LaserBack @ 30 Aug 2010 19:12)
hát ha a nigerre ugranak, a zsidóra is ugorhatnának.


ZSIDÓK
Quote (beni @ 30 Aug 2010 19:15)
nigger az rasszista szónak számít, a zsidó pedig nem


de azért a niggerek is niggernek hívják egymást, rasszista geci niggerek bazdmeg

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 30 2010 11:15am
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Aug 30 2010 11:16am
Quote (beni @ 30 Aug 2010 19:15)
nigger az rasszista szónak számít, a zsidó pedig nem


Hát szerintem azért attól is függ, hogy hogyan építed be egy mondatba. :)
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Aug 30 2010 11:19am
Quote (Cpt_Ghost @ 30 Aug 2010 19:15)
ZSIDÓK


de azért a niggerek is niggernek hívják egymást, rasszista geci niggerek bazdmeg


jó de valakinek reportolnia kéne, az úgy "számítana"
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 30 2010 11:19am
Quote (Fezmin @ Aug 30 2010 06:16pm)
Hát szerintem azért attól is függ, hogy hogyan építed be egy mondatba. :)


de önmagában a nigger már sértő


de nyilván az édesanya vagy akármilyen más szó köré is lehet warnos tartalmat kanyarintani
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 30 2010 11:19am
Quote (Durexplay)
Nem vagyok ideges, csak nekem is leesett hogy 1 seggnyaló képmutató kis buzi vagy, és tudom már mért utál mindenki, engem se szeretnek de téged megfolytatnának 1 kanál vízbe is hidd el.


:DDDDD mekkora party van a másik subon ^^
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Aug 30 2010 11:22am
Quote (josheide @ 30 Aug 2010 19:19)
:DDDDD mekkora party van a másik subon ^^


le vagyok maradva, milyen másik subon? :DD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 30 2010 11:23am
Quote (LaserBack @ 30 Aug 2010 19:22)
le vagyok maradva, milyen másik subon? :DD


A d2jsp gonosz klónján.
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Aug 30 2010 11:24am
Quote (josheide @ 30 Aug 2010 19:23)
A d2jsp gonosz klónján.


ebből sajna nem sokat tudtam meg :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev14364374384394405001Next
Closed New Topic New Poll