Quote (LaserBack @ 30 Aug 2010 19:12)
hát ha a nigerre ugranak, a zsidóra is ugorhatnának.
ZSIDÓKQuote (beni @ 30 Aug 2010 19:15)
nigger az rasszista szónak számít, a zsidó pedig nem
de azért a niggerek is niggernek hívják egymást, rasszista geci niggerek bazdmeg
This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 30 2010 11:15am