d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14354364374384391257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 4 2013 05:09pm
Quote (Panzer88 @ Jan 4 2013 07:09pm)
Látszik a tudatlanságod. Nehogy megmagyarázd nekem, hogy az a jobb ami a konditerembe a sok tömegnövelő szertől mérgezve 1 hónap alatt lesz, mint ami a sok évnyi kemény fizikai munka alatt lesz. Hiába lesz 3x akkora keze valakinek a sok szertől, de nem lesz erős. Mondom, sok olyant lenyomtam már, akinek legalább 2x akkora keze volt és fel volt puffasztva minden szarral... Elküldenék egy olyant fát hasogatni egész nap, szerintem estére leszakadna a keze. Ja és nem tartom magam keménynek, mielőtt ez jönne le belőle.


így van. Sok idióta mérgezi magát a fehérjével meg a szénhidráttal ahelyett, hogy természetes anyagokat szedne. Nem csoda, hogy egy hit az összes.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 4 2013 05:10pm
Quote (iFeelAlone @ Jan 4 2013 11:09pm)
így van. Sok idióta mérgezi magát a fehérjével meg a szénhidráttal ahelyett, hogy természetes anyagokat szedne. Nem csoda, hogy egy hit az összes.


ezért tart ott az ország ahol egyébként
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 4 2013 05:12pm
Quote (rapiddani @ Jan 5 2013 12:10am)
ezért tart ott az ország ahol egyébként


ja. Bezzeg a 70-es években gyerekkoromban nem volt még fehérje meg mindenféle méreg. Több is volt az igazi férfi.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 05:31pm


Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 4 2013 06:09pm
Quote (Panzer88 @ 4 Jan 2013 20:09)
Látszik a tudatlanságod. Nehogy megmagyarázd nekem, hogy az a jobb ami a konditerembe a sok tömegnövelő szertől mérgezve 1 hónap alatt lesz, mint ami a sok évnyi kemény fizikai munka alatt lesz. Hiába lesz 3x akkora keze valakinek a sok szertől, de nem lesz erős. Mondom, sok olyant lenyomtam már, akinek legalább 2x akkora keze volt és fel volt puffasztva minden szarral... Elküldenék egy olyant fát hasogatni egész nap, szerintem estére leszakadna a keze. Ja és nem tartom magam keménynek, mielőtt ez jönne le belőle.





Hát lehet hogy ebbe is van valami xD


elmondom a konditerembe járás lényege az, hogy nagyobbak legyenek az izmaid,erősebbek. Attól még vki nem fog jobban bunyyózni ( max azért mert az izomtömegtől nehezebb, ezért nehezebben tudják fellökni) meg a szkander kb fullosan a taktikára megy, nézd meg a szkander bajnokok a szaknderbe kurvajók, de fekvenyomni lehet h nem nyomna sokkal többel mint egy átlagember. MIndig abba leszel jó, amit gyakorolsz, Igaz h annyira nem ellenőrzik a tápkiegeket, de attól nem mérgező szarok, meg ugyanolyan kemény edzés és diéta kell mellette, és nem holmi csodaszer ami "egyből feljúj" Meg ez a fel van puffasztva, látszik rajta, hogy hozánem értő, legfeljebb a magasabb testzsírtól tűnhet úgy hogy fel van "puffadva" de attól az még ugyanolyan izom lehet, nem levegő. És nyilnán a kondi nem kizárólag állóképességre megy, tehát lehet h egy nagydarab kondis aki x kgval nyom fekve nem tudna órákon át kapálni a tűző napon, mint egy farmer, aki már sok éve ezt csinálja, ez a munkája. Gyere itt a " természetes erővel, nyomorék
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 06:10pm
Quote (grinderpet @ 5 Jan 2013 01:09)
elmondom a konditerembe járás lényege az, hogy nagyobbak legyenek az izmaid,erősebbek. Attól még vki nem fog jobban bunyyózni ( max azért mert az izomtömegtől nehezebb, ezért nehezebben tudják fellökni) meg a szkander kb fullosan a taktikára megy, nézd meg a szkander bajnokok a szaknderbe kurvajók, de fekvenyomni lehet h nem nyomna sokkal többel mint egy átlagember. MIndig abba leszel jó, amit gyakorolsz, Igaz h annyira nem ellenőrzik a tápkiegeket, de attól nem mérgező szarok, meg ugyanolyan kemény edzés és diéta kell mellette, és nem holmi csodaszer ami "egyből feljúj" Meg ez a fel van puffasztva, látszik rajta, hogy hozánem értő, legfeljebb a magasabb testzsírtól tűnhet úgy hogy fel van  "puffadva" de attól az még ugyanolyan izom lehet, nem levegő. És nyilnán a kondi nem kizárólag állóképességre megy, tehát lehet h egy nagydarab kondis aki x kgval nyom fekve nem tudna órákon át kapálni a tűző napon, mint egy farmer, aki már sok éve ezt csinálja, ez a munkája. Gyere itt a " természetes erővel, nyomorék


locked-?
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 4 2013 06:11pm
Quote (Panzer88 @ 4 Jan 2013 20:01)
Én amit csinálok, az a harcosok étrendje, sok fekvőtámasz, és fizikai munka...

A véleményem a sok kondis tömegnövelős szarokról, hogy semmit nem ér, csak felfújódnak az "izmok"
Az olyanokat simán lenyomkodom szkanderban.
Legjobb a rendes parasztizom, ami a nem lesz a d2, jsp, meg a konditól soha!


még a szánalmas szintet sem éri el ez a poszt
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 06:18pm
Quote (grinderpet @ 5 Jan 2013 01:11)
még a szánalmas szintet sem éri el ez a poszt


yet you're locked-?
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 4 2013 06:32pm
Quote (peterqwer @ Jan 5 2013 01:18am)
yet you're locked-?


istenem de buta paraszt vagy te is.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 4 2013 06:38pm
itt mindenki butthurt, hát hol nem szarom le ki mit csinál, ha gyurni akar és nagydarab lenni hát csinálja
Go Back To Magyar Topic List
Prev14354364374384391257Next
Add Reply New Topic New Poll