d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1435436437438439660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 13 2013 01:12pm
Quote (vtibor @ 13 Sep 2013 21:07)
Koszi a valaszokat
Ha letoltheto frissites a telefonra akkor nyugodtan ranyomhatok vagy ugrik valami adat a keszulekrol?


nyomj rá nyugodtan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 13 2013 07:38pm
Quote (Senee @ Sep 13 2013 08:11pm)
am nyilván számolnak vele, hogy az amúgy is bűnözők nem fogják az ujjukat odatenni
és ez bizonyitéka annak, hogy valami rohadt nagy világbalhé közeleg

és majd mikor egyre többen szorulnak meg meg gondolnának arra, hogy bűnözésre adják a fejüket, bejelentik; MINDENKI UJLENYOMATA ÉS DNS-E MEGVAN


kovetkezo iphoneban lassan vercukor es vernyomas mero is lesz :wacko:
tiszta sor
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 13 2013 11:26pm
http://cink.hu/zsenialis-telefonkoncepcio-logikusabb-mint-barmi-ami-1299365913

Ötletnek nem rossz, bár kétlem, hogy meg fog valósulni.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 16 2013 02:46pm
ha vkinek gondja lenne a gps-szel droidon

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1657108

eleg sok telefonhoz kompatibilis, tesztelve, 3 masodperc alatt 11 satellite-t talalt. elozoleg ez fel perc-5 percig is eltartott, max 4-6 satelitettel, valamint az accuracy is 150+m-rol 20-30-ra csokkent.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2013 02:47pm
Quote (ecneB @ Sep 16 2013 09:46pm)
ha vkinek gondja lenne a gps-szel droidon

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1657108

eleg sok telefonhoz kompatibilis, tesztelve, 3 masodperc alatt 11 satellite-t talalt. elozoleg ez fel perc-5 percig is eltartott, max 4-6 satelitettel, valamint az accuracy is 150+m-rol 20-30-ra csokkent.


Nagyon hülye kérdés:
Ehhez kell antenna/internet?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 16 2013 02:48pm
Quote (Vismajor @ 16 Sep 2013 22:47)
Nagyon hülye kérdés:
Ehhez kell antenna/internet?


gps modul szerintem van a telefonodban, net nem kell hozza (gondolom mobilnetre gondolsz)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2013 02:51pm
Quote (ecneB @ Sep 16 2013 09:48pm)
gps modul szerintem van a telefonodban, net nem kell hozza (gondolom mobilnetre gondolsz)


Ja arra gondoltam
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2013 02:54pm
Quote (ecneB @ Sep 16 2013 09:48pm)
gps modul szerintem van a telefonodban, net nem kell hozza (gondolom mobilnetre gondolsz)


Hülye kérdés, második forduló:
Plug your device into the computer and get it ready for adb pushing
get it ready for adb pushing
ez mit jelent?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 16 2013 03:05pm
Quote (Vismajor @ 16 Sep 2013 22:54)
Hülye kérdés, második forduló:
Plug your device into the computer and get it ready for adb pushing
get it ready for adb pushing
ez mit jelent?


Plug your device into the computer and get it ready for adb pushing. Nothing out of the ordinary required. - Ezek alapján semmit, de szerintem jobban jársz, ha a recovery install methodot választod
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2013 03:08pm
Quote (ecneB @ Sep 16 2013 10:05pm)
Plug your device into the computer and get it ready for adb pushing. Nothing out of the ordinary required. - Ezek alapján semmit, de szerintem jobban jársz, ha a recovery install methodot választod


próbáltam úgy, hogy kiessel van rádugva, meg úgyis, hogy sima storage, mindkettőnél azt irja h devices not found
és azért ezt a methodot választottam mert ennél csak ennyit nem értettem belőle, a többinél fogalmam sincs mivan.
Mindkettőnél már a 2. lépés fejtörést okoz: Nincs system mappám, a másiknál meg fogalmam sincs mi az a CWR, meg h kell abban bootolni v mi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1435436437438439660Next
Add Reply New Topic New Poll