Quote (Tommy_hun @ Jan 4 2013 08:34pm)
:DDD fogj kezet Smat-al pls.
Honnan szeditek ezeket a felfújt izmok szöveget? Igen felfújtak valószínűleg azért guggolnak több száz kg-al, és azért nyomnak 150-200kgval mert semmi erő nincs bennük.
Az hogy te skanderban lenyomsz egy embert nem jelent semmit...Miután a skander nagyrészt a technikán is múlik...
btw hogy ontopic legyek ma voltam váll-csuklyázni és geci jól ment.
Fej mögül ment 70-el (tudom kinyírja a váll izületet de csak havi 1x nyomok fej mögül)
Én se ellenzem a konditermet, mert vannak akik nem tudnak olyan fizikai munkát végezni mert egyszerűen nem olyan munkát végez. De az hogy a sok fiatal nyomatja a kondit és közbe mérgezi magát a sok szarral, csak ahért hogy felpuffadjon a keze és "kemény" legyen, na az nem tetszik. És szar is!
Ok, kezet fogok Smat-al.
Quote (RRC @ Jan 4 2013 09:01pm)
panzer gondolom hat nemet tigristankot nyom ki mikozben uvolti a naci himnuszt
Persze, ez alap, főleg hogy magyar vagyok.