d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14344354364374381257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 4 2013 01:07pm
Quote (RRC @ Jan 4 2013 08:01pm)
panzer gondolom hat nemet tigristankot nyom ki mikozben uvolti a naci himnuszt


Abban igaza van h aki szerekkel gyorsabban halad, az nem lesz sokkal erosebb, kitartobb meg csak nagyon minimalisan. Bar aki testepit az nem azert testepit.

rendkivul intellektualisak tudtok lenni ti is azert.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 01:07pm

halálra röhögtem magam ezen a kiejtésen
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 4 2013 01:07pm
Quote (Smat @ Jan 4 2013 06:58pm)
Azért mert valakinek jó a testfelépítése és izmos, még nem jelenti tutira azt hogy mindent jól csinált, de neked nem is akarom megmondani, hisz te jobban tudod.



7 évesen kezdtem el egyesületben focizni.


???????????????????????????????????????????
Én spec. nem vagyok a kondi ellen, én tök másról pofázok te sérült szerencsétlen, olvasd vissza pls.


Nem, de kb te is annyit értesz a testépítéshez mint ő. :D
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 4 2013 01:14pm
Quote (peterqwer @ Jan 4 2013 09:07pm)
http://www.youtube.com/watch?v=VKftVc8J9JM
halálra röhögtem magam ezen a kiejtésen


:D:D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 4 2013 01:23pm
Quote (Tommy_hun @ 4 Jan 2013 19:07)
Nem, de kb te is annyit értesz a testépítéshez mint ő. :D


xd
Jól van, téged így kb lesajnállak. :D
Majd ha utánam néztél akkor szólj, ty.
Member
Posts: 51
Joined: Apr 8 2012
Gold: 0.00
Jan 4 2013 02:27pm
Quote (Tommy_hun @ Jan 4 2013 08:34pm)
:DDD fogj kezet Smat-al pls.

Honnan szeditek ezeket a felfújt izmok szöveget? Igen felfújtak valószínűleg azért guggolnak több száz kg-al, és azért nyomnak 150-200kgval mert semmi erő nincs bennük.
Az hogy te skanderban lenyomsz egy embert nem jelent semmit...Miután a skander nagyrészt a technikán is múlik...

btw hogy ontopic legyek ma voltam váll-csuklyázni és geci jól ment.
Fej mögül ment 70-el (tudom kinyírja a váll izületet de csak havi 1x nyomok fej mögül)


Én se ellenzem a konditermet, mert vannak akik nem tudnak olyan fizikai munkát végezni mert egyszerűen nem olyan munkát végez. De az hogy a sok fiatal nyomatja a kondit és közbe mérgezi magát a sok szarral, csak ahért hogy felpuffadjon a keze és "kemény" legyen, na az nem tetszik. És szar is!

Ok, kezet fogok Smat-al.

Quote (RRC @ Jan 4 2013 09:01pm)
panzer gondolom hat nemet tigristankot nyom ki mikozben uvolti a naci himnuszt


Persze, ez alap, főleg hogy magyar vagyok.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 02:36pm
Quote (Panzer88 @ 4 Jan 2013 21:27)
Én se ellenzem a konditermet, mert vannak akik nem tudnak olyan fizikai munkát végezni mert egyszerűen nem olyan munkát végez. De az hogy a sok fiatal nyomatja a kondit és közbe mérgezi magát a sok szarral, csak ahért hogy felpuffadjon a keze és "kemény" legyen, na az nem tetszik. És szar is!

Ok, kezet fogok Smat-al.



Persze, ez alap, főleg hogy magyar vagyok.


én se konditeremben edzek, de ez egy elbaszott hozzáállás, hogy a fizikai munka helyettesíti az edzést, hidd el

This post was edited by peterqwer on Jan 4 2013 02:36pm
Member
Posts: 51
Joined: Apr 8 2012
Gold: 0.00
Jan 4 2013 02:42pm
Quote (peterqwer @ Jan 4 2013 10:36pm)
én se konditeremben edzek, de ez egy elbaszott hozzáállás, hogy a fizikai munka helyettesíti az edzést, hidd el


Nem helyettesíti, de aki rendes fizikai munkát végez rendszeresen, mert olyan munkája van főállásba, akkor hidd el hogy sokkal kitartóbb és erősebb lesz mint a konditeremtől.
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 02:46pm
Quote (Panzer88 @ 4 Jan 2013 21:42)
Nem helyettesíti, de aki rendes fizikai munkát végez rendszeresen, mert olyan munkája van főállásba, akkor hidd el hogy sokkal kitartóbb és erősebb lesz mint a konditeremtől.


Milyen munkára gondolsz? Attól függ, hogy ki mit csinál a teremben, ha az átlagot nézed, akkor valószínűleg igazad van.
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jan 4 2013 02:54pm
Quote (RRC @ 4 Jan 2013 20:19)
Mai labazas utan majdnem estem egyet itt az arkadnal lefele fml

Amugy gl a topik szetbaszasahoz, mashol nem lehetne egymast flamelni


én is pont ma lábaztam, és kondi előtti lépcsőn lefelé megrogyott a lábam :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev14344354364374381257Next
Add Reply New Topic New Poll