d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1434435436437438660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 8 2013 11:55pm
Quote (Vismajor @ 8 Sep 2013 19:06)
Exem kapott egy galaxy s 3-at, így fölössé vált az S1
Mondom én megveszem.. De tablet (phablet fahrinak) után nem akarok egy S1re váltani, a screen miatt :c 5 cból már nem igen adnék lejjebb, baromi kényelmes ezt használni
de wtf :(
csekkoltam s1 árakat, 20-25ért már kapni
galaxy note, ami ugyanakkor jött ki: 90k
wat


Ahogy látom Anarkin már le is írta amit akartam, van már amúgy 60-70 körül is note 1.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 11 2013 02:15am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 11 2013 02:22am
Quote (ecneB @ 11 Sep 2013 10:15)
http://www.youtube.com/watch?v=1sIWez9HAbA#t=36


i think there is this profound and enduring beauty with how much we are able to get away with
and we push that
as far as we can
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 11 2013 03:56am
Quote (ecneB @ 11 Sep 2013 10:15)
http://www.youtube.com/watch?v=1sIWez9HAbA#t=36


ezt jobs nem engedte volna meg
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Sep 11 2013 05:27am
egy buta kerdes de en nem ertek hozza. milyen kulonbsegek vannak az androidos oprendszerek verzioi kozott?
most rendeltem egy keszuleket amin ajsz krem szendvics 4.0 van de pl ez miben mas mint egy jelly bean?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 11 2013 05:28am
Quote (vtibor @ Sep 11 2013 12:27pm)
egy buta kerdes de en nem ertek hozza. milyen kulonbsegek vannak az androidos oprendszerek verzioi kozott?
most rendeltem egy keszuleket amin ajsz krem szendvics 4.0 van de pl ez miben mas mint egy jelly bean?


4. fölött nincs olyan számottevő különbség amit te hétköznapi használat közben észrevennél
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 11 2013 05:30am
Quote (vtibor @ 11 Sep 2013 13:27)
egy buta kerdes de en nem ertek hozza. milyen kulonbsegek vannak az androidos oprendszerek verzioi kozott?
most rendeltem egy keszuleket amin ajsz krem szendvics 4.0 van de pl ez miben mas mint egy jelly bean?


http://socialcompare.com/en/comparison/android-versions-comparison

igazabol a legtobb normalis telefonhoz kapsz frissitest, ugyhogy nem lenne gond. ICS-t már kellemes használni, 2.3.x-t viszont nem túlzottan ajánlom, bár egyszerű felhasználásnál ott sincs gond.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 13 2013 07:32am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Sep 13 2013 01:07pm
Koszi a valaszokat
Ha letoltheto frissites a telefonra akkor nyugodtan ranyomhatok vagy ugrik valami adat a keszulekrol?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 13 2013 01:11pm
Quote (Anarkin @ Sep 13 2013 01:32pm)
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1269767_10151669377701840_1889282268_o.jpg


am nyilván számolnak vele, hogy az amúgy is bűnözők nem fogják az ujjukat odatenni
és ez bizonyitéka annak, hogy valami rohadt nagy világbalhé közeleg

és majd mikor egyre többen szorulnak meg meg gondolnának arra, hogy bűnözésre adják a fejüket, bejelentik; MINDENKI UJLENYOMATA ÉS DNS-E MEGVAN
Go Back To Magyar Topic List
Prev1434435436437438660Next
Add Reply New Topic New Poll