d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14344354364374385001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 30 2010 08:50am
Quote (miszterzoli @ 30 Aug 2010 15:38)
gurke csak mondom, hogy nem tudsz pmelni

irj ram msnen


Group: Banned

_O_
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 30 2010 08:51am
Quote (Ad4mz @ 30 Aug 2010 16:50)
Group: Banned

_O_


De már repayed!
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 30 2010 08:55am
Quote (josheide @ Aug 30 2010 03:51pm)
De már repayed!


:lol:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2010 09:01am
Quote (Ad4mz @ Aug 30 2010 02:50pm)
Group: Banned

_O_

EZAZ
GÜRKE AZ ÁLAT


Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen): xGurke, sunnymarcell, Ad4mz

mi teccik MI

This post was edited by xGurke on Aug 30 2010 09:01am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2010 09:02am
Quote (xGurke @ Aug 30 2010 03:01pm)
EZAZ
GÜRKE AZ ÁLAT


Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen): xGurke, sunnymarcell, Ad4mz

mi teccik MI


ennek örömére ma bebaszok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 30 2010 09:05am
Quote (xGurke @ 30 Aug 2010 17:02)
ennek örömére ma bebaszok


Ghost says:
*mondtam hogy nem fogod megérni az unlock
*ot
nigger says:
*:c
*ird mar be a gurke topicba
*hogy marci uzeni
*hogy baszodj meg retkes emo
Ghost says:
*no
nigger says:
*lecci
*egyebkent is
*meg tartozol 50 fgvel
Ghost says:
*nem bantom gurket
nigger says:
*szal
Ghost says:
*najo
*de csak
*azert
*mert kivancsi vagyok mit reagal
*DE AZERT NYOMORAK VAGY:'DDDDDDDD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2010 09:06am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 30 2010 03:05pm)
Ghost                says:
*mondtam hogy nem fogod megérni az unlock
*ot
nigger says:
*:c
*ird mar be a gurke topicba
*hogy marci uzeni
*hogy baszodj meg retkes emo
          Ghost                says:
*no
nigger says:
*lecci
*egyebkent is
*meg tartozol 50 fgvel
          Ghost                says:
*nem bantom gurket
nigger says:
*szal
          Ghost                says:
*najo
*de csak
*azert
*mert kivancsi vagyok mit reagal
*DE AZERT NYOMORAK VAGY:'DDDDDDDD


AZT REAGÁLOM, HOGY BAXA MEG A KUVRA ANYJÁT 8'DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 30 2010 09:07am
÷ Laci ÷ üzenete:
*kell
*ja te nem rezs vagy
*az isten basszon meg :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 30 2010 09:29am
Quote (xGurke @ 30 Aug 2010 17:01)
EZAZ
GÜRKE AZ ÁLAT


Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen): xGurke, sunnymarcell, Ad4mz

mi teccik MI


überprot is bannolhatnák már, ha úgyis az ő multija volt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 30 2010 09:44am
Quote (Ad4mz @ 30 Aug 2010 17:29)
überprot is bannolhatnák már, ha úgyis az ő multija volt


überprot ne!
aztmondta donol :ph34r:
Go Back To Magyar Topic List
Prev14344354364374385001Next
Closed New Topic New Poll