Quote (-joey- @ Sep 15 2015 03:16pm)
az n1
nekem a legjobb cuccom ami valaha esett az valami rare 3res csuka volt, asszem fhr meg még valami jó stattal, magas resekkel, 1k fg ért ment el kb.
nem sokat haveroztam, de az alatt a kicsi idő alatt se talált semmi értelmeset