d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1433434435436437532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2018 04:51am


do u even csajozas?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2018 05:02am
jah

Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Oct 1 2018 05:12am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 1 2018 01:02pm)


K E M
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 1 2018 05:16am
Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ 1 Oct 2018 13:12)
K E M


csak miatta olvasok kommenteket kb
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 1 2018 02:16pm
Ma egy 18 eves csajjal voltam randizni, es most vettem eszre hogy amig wcn voltam belecsempeszett a taskamba egy ketoldalas kezzel irt elutasitolevelet.

Olyan aranyos gesztus hogy nem is zavar hogy elutasitott.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2018 03:04pm
Quote (Karan2_Returned @ 1 Oct 2018 22:16)
Ma egy 18 eves csajjal voltam randizni, es most vettem eszre hogy amig wcn voltam belecsempeszett a taskamba egy ketoldalas kezzel irt elutasitolevelet.

Olyan aranyos gesztus hogy nem is zavar hogy elutasitott.


WTF? hanyadik randi volt ez?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 1 2018 03:11pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 1 2018 10:04pm)
WTF? hanyadik randi volt ez?


Heti 5 az atlag most igy Japanban. Kedvencem az volt amikor nem lehetett mar helyet foglalni az etterembe amit lebeszeltünk csajjal, megleptem azzal hogy elvittem egy michelin csillagos ettetembe, a vegen meg csak annyi reakcio volt ra hogy mashova kellett volna mennünk enni mert tul sok kajat talaltak. Mondtam okj.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2018 03:54pm
Quote (Karan2_Returned @ 1 Oct 2018 23:11)
Heti 5 az atlag most igy Japanban. Kedvencem az volt amikor nem lehetett mar helyet foglalni az etterembe amit lebeszeltünk csajjal, megleptem azzal hogy elvittem egy michelin csillagos ettetembe, a vegen meg csak annyi reakcio volt ra hogy mashova kellett volna mennünk enni mert tul sok kajat talaltak. Mondtam okj.


azért kérdeztem, hogy egyből ilyennel jár randira, vagy csak retardált volt nem menni többet.
Hirtelen azt se tudom, hogy melyik a nagyobb gáz.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 1 2018 03:57pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 1 2018 04:02pm
Quote (Karan2_Returned @ Oct 1 2018 09:16pm)
Ma egy 18 eves csajjal voltam randizni, es most vettem eszre hogy amig wcn voltam belecsempeszett a taskamba egy ketoldalas kezzel irt elutasitolevelet.

Olyan aranyos gesztus hogy nem is zavar hogy elutasitott.


kene neked valami ebook bástya
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 1 2018 04:07pm
Quote (Karan2_Returned @ 1 Oct 2018 21:16)
Ma egy 18 eves csajjal voltam randizni, es most vettem eszre hogy amig wcn voltam belecsempeszett a taskamba egy ketoldalas kezzel irt elutasitolevelet.

Olyan aranyos gesztus hogy nem is zavar hogy elutasitott.


w
t
f
Go Back To Magyar Topic List
Prev1433434435436437532Next
Add Reply New Topic New Poll