Quote (Karan2_Returned @ 1 Oct 2018 23:11)
Heti 5 az atlag most igy Japanban. Kedvencem az volt amikor nem lehetett mar helyet foglalni az etterembe amit lebeszeltünk csajjal, megleptem azzal hogy elvittem egy michelin csillagos ettetembe, a vegen meg csak annyi reakcio volt ra hogy mashova kellett volna mennünk enni mert tul sok kajat talaltak. Mondtam okj.
azért kérdeztem, hogy egyből ilyennel jár randira, vagy csak retardált volt nem menni többet.
Hirtelen azt se tudom, hogy melyik a nagyobb gáz.
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 1 2018 03:57pm