Quote (championmath @ 4 Jan 2013 18:33)
Neked mennyi idő volt mire elérted ezt a tökéletes fizikumot?
Azért mert valakinek jó a testfelépítése és izmos, még nem jelenti tutira azt hogy mindent jól csinált, de neked nem is akarom megmondani, hisz te jobban tudod.
Quote (rapiddani @ 4 Jan 2013 18:24)
hát tőled se sokkal régebb óta hallom ,hogy focizol
inb4 most jön egy tldr post arról hogy már 3évesen focilabdát kaptam öregapámtól azóta focizok.
7 évesen kezdtem el egyesületben focizni.
Quote (Tommy_hun @ 4 Jan 2013 18:34)
:DDD fogj kezet Smat-al pls.
Honnan szeditek ezeket a felfújt izmok szöveget? Igen felfújtak valószínűleg azért guggolnak több száz kg-al, és azért nyomnak 150-200kgval mert semmi erő nincs bennük.
Az hogy te skanderban lenyomsz egy embert nem jelent semmit...Miután a skander nagyrészt a technikán is múlik...
btw hogy ontopic legyek ma voltam váll-csuklyázni és geci jól ment.
Fej mögül ment 70-el (tudom kinyírja a váll izületet de csak havi 1x nyomok fej mögül)
???????????????????????????????????????????
Én spec. nem vagyok a kondi ellen, én tök másról pofázok te sérült szerencsétlen, olvasd vissza pls.
This post was edited by Smat on Jan 4 2013 12:58pm