d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14334344354364371257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 4 2013 12:17pm
Quote (Taszilo.^ @ 4 Jan 2013 19:15)
ideje elmosni azt a kurva vagodeszkat?
e: nem vagyok valami nagy konyhatudner, de azert vannak minimalis higieniai elvarasaim ^_^


el volt mosogatva ^_^
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 12:18pm
Quote (Panzer88 @ Jan 4 2013 08:09pm)
Látszik a tudatlanságod. Nehogy megmagyarázd nekem, hogy az a jobb ami a konditerembe a sok tömegnövelő szertől mérgezve 1 hónap alatt lesz, mint ami a sok évnyi kemény fizikai munka alatt lesz. Hiába lesz 3x akkora keze valakinek a sok szertől, de nem lesz erős. Mondom, sok olyant lenyomtam már, akinek legalább 2x akkora keze volt és fel volt puffasztva minden szarral... Elküldenék egy olyant fát hasogatni egész nap, szerintem estére leszakadna a keze. Ja és nem tartom magam keménynek, mielőtt ez jönne le belőle.
D


Igazad van, holnaptól megyek kapálni attól megerősödök
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 4 2013 12:19pm
Mai labazas utan majdnem estem egyet itt az arkadnal lefele fml

Amugy gl a topik szetbaszasahoz, mashol nem lehetne egymast flamelni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 4 2013 12:23pm
Quote (rapiddani @ 4 Jan 2013 18:11)
kicsit beleolvastam, és szeretnék egy buta focistától edzéstervet kérni, van erre lehetőség ?


Nincs, kérj inkább a messer ikrektől, ők már majdnem 1 éve gyúrnak és már elsajátítottak mindent ami a gyúrással kapcsolatos!
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 4 2013 12:24pm
Quote (Smat @ Jan 4 2013 06:23pm)
Nincs, kérj inkább a messer ikrektől, ők már majdnem 1 éve gyúrnak és már elsajátítottak mindent ami a gyúrással kapcsolatos!


hát tőled se sokkal régebb óta hallom ,hogy focizol

inb4 most jön egy tldr post arról hogy már 3évesen focilabdát kaptam öregapámtól azóta focizok.

This post was edited by rapiddani on Jan 4 2013 12:25pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jan 4 2013 12:29pm
Quote (farki @ Jan 4 2013 07:13pm)
>nekiállok csinálni egy full korrekt gyúrós sütit (magas fehérje, low ch, low zsír)
>a tetejére krémet kell rakni, ananászt kell belekockázni
>a vágódeszkán kockázom fel az ananászt
>tfw kolbászíze van az egész süteménynek

a kurva életbe geci ideges vagyok pedig nagyon finom lenne

ja és ma nagyon jó volt újra edzeni


haha :D
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 12:33pm
Quote (Smat @ Jan 4 2013 08:23pm)
Nincs, kérj inkább a messer ikrektől, ők már majdnem 1 éve gyúrnak és már elsajátítottak mindent ami a gyúrással kapcsolatos!


Neked mennyi idő volt mire elérted ezt a tökéletes fizikumot?


This post was edited by championmath on Jan 4 2013 12:36pm
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jan 4 2013 12:34pm
Quote (Panzer88 @ Jan 4 2013 06:01pm)
Én amit csinálok, az a harcosok étrendje, sok fekvőtámasz, és fizikai munka...

A véleményem a sok kondis tömegnövelős szarokról, hogy semmit nem ér, csak felfújódnak az "izmok"
Az olyanokat simán lenyomkodom szkanderban.
Legjobb a rendes parasztizom, ami a nem lesz a d2, jsp, meg a konditól soha!


:DDD fogj kezet Smat-al pls.

Honnan szeditek ezeket a felfújt izmok szöveget? Igen felfújtak valószínűleg azért guggolnak több száz kg-al, és azért nyomnak 150-200kgval mert semmi erő nincs bennük.
Az hogy te skanderban lenyomsz egy embert nem jelent semmit...Miután a skander nagyrészt a technikán is múlik...

btw hogy ontopic legyek ma voltam váll-csuklyázni és geci jól ment.
Fej mögül ment 70-el (tudom kinyírja a váll izületet de csak havi 1x nyomok fej mögül)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 4 2013 12:58pm
Quote (championmath @ 4 Jan 2013 18:33)
Neked mennyi idő volt mire elérted ezt a tökéletes fizikumot?


Azért mert valakinek jó a testfelépítése és izmos, még nem jelenti tutira azt hogy mindent jól csinált, de neked nem is akarom megmondani, hisz te jobban tudod.

Quote (rapiddani @ 4 Jan 2013 18:24)
hát tőled se sokkal régebb óta hallom ,hogy focizol

inb4 most jön egy tldr post arról hogy már 3évesen focilabdát kaptam öregapámtól azóta focizok.


7 évesen kezdtem el egyesületben focizni.
Quote (Tommy_hun @ 4 Jan 2013 18:34)
:DDD fogj kezet Smat-al pls.

Honnan szeditek ezeket a felfújt izmok szöveget? Igen felfújtak valószínűleg azért guggolnak több száz kg-al, és azért nyomnak 150-200kgval mert semmi erő nincs bennük.
Az hogy te skanderban lenyomsz egy embert nem jelent semmit...Miután a skander nagyrészt a technikán is múlik...

btw hogy ontopic legyek ma voltam váll-csuklyázni és geci jól ment.
Fej mögül ment 70-el (tudom kinyírja a váll izületet de csak havi 1x nyomok fej mögül)


???????????????????????????????????????????
Én spec. nem vagyok a kondi ellen, én tök másról pofázok te sérült szerencsétlen, olvasd vissza pls.

This post was edited by Smat on Jan 4 2013 12:58pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 4 2013 01:01pm
panzer gondolom hat nemet tigristankot nyom ki mikozben uvolti a naci himnuszt
Go Back To Magyar Topic List
Prev14334344354364371257Next
Add Reply New Topic New Poll