d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1433434435436437660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 3 2013 12:02pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Sep 2013 19:54)
Én azt olvastam, hogy köteles megtartani a nokia nevet a megállapodás szerint.


ne olvass annyit
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 3 2013 12:12pm
Quote (Anarkin @ 31 Aug 2013 12:36)
hát én meg mindenhol azt látom hogy 820-at / 920-at stresszelik és meg se érzi
még olyat is láttam hogy átment rajta egy traktor :D

ez hányas?

amúgy az én HTC-m az igazi, HD7 most lesz 3 éves, és igazi fémből van, de a súlya is olyan hogy 3 galaxy-t kitesz önmagában

3x ejtettem le az egyetemen úgy hogy 5 métert repült és háromszor pattant vissza a földről

not even a scratch


820
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 3 2013 02:24pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Sep 2013 19:54)
Én azt olvastam, hogy köteles megtartani a nokia nevet a megállapodás szerint.


épp azt mondta ballmer bácsi hogy sokkal jobb nevet tudnak majd kitalálni

"We can probably do better for a consumer name than the "Nokia Lumia Windows Phone 1020," and yet, because of where both companies are, and the independent nature of the businesses, we haven't been able to shorten that name."

Under the terms of Microsoft's $7.2 billion acquisition of Nokia's devices and services division, the "Asha" and "Lumia" trademarks will transfer to Redmond, but the "Nokia" mark will remain property of the Finnish company, and may only be used on featurephones running the basic Series 30 and Series 40 operating systems under a 10-year license agreement.

'LUMIA' AND 'ASHA' BELONG TO MICROSOFT NOW


--
kis Ivy paródia

http://www.youtube.com/watch?v=OKOrkLxOBoY

This post was edited by Anarkin on Sep 3 2013 02:41pm
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Sep 7 2013 02:58pm
Mostansag nezegetem a telefonokat, de dual simesben gondolkodom, ami azert elegge behatarolja a koret a dolognak.
harom telefont talaltam amik kb. tudasra is ugyanolyanok:
http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/evolveo/fx520-p138641854/
http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/prestigio/multiphone-4500-duo-p140595036/
http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/alcatel/ot-997d-p131862069/

A kerdesem az volna hogy hozzaertobb szemmel, szerintetek melyiket erdemes kozuluk? Vagy esetleg egy 4. keszulek tipp amit erdemes megnezni?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 7 2013 04:01pm
Quote (vtibor @ 7 Sep 2013 22:58)
Mostansag nezegetem a telefonokat, de dual simesben gondolkodom, ami azert elegge behatarolja a koret a dolognak.
harom telefont talaltam amik kb. tudasra is ugyanolyanok:
http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/evolveo/fx520-p138641854/
http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/prestigio/multiphone-4500-duo-p140595036/
http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/alcatel/ot-997d-p131862069/

A kerdesem az volna hogy hozzaertobb szemmel, szerintetek melyiket erdemes kozuluk? Vagy esetleg egy 4. keszulek tipp amit erdemes megnezni?


Az alcatel nem rossz. Én mindenképp azt venném ezek közül.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 8 2013 11:06am
Exem kapott egy galaxy s 3-at, így fölössé vált az S1
Mondom én megveszem.. De tablet (phablet fahrinak) után nem akarok egy S1re váltani, a screen miatt :c 5 cból már nem igen adnék lejjebb, baromi kényelmes ezt használni
de wtf :(
csekkoltam s1 árakat, 20-25ért már kapni
galaxy note, ami ugyanakkor jött ki: 90k
wat
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 8 2013 11:10am
Quote (Vismajor @ 8 Sep 2013 19:06)
Exem kapott egy galaxy s 3-at, így fölössé vált az S1
Mondom én megveszem.. De tablet (phablet fahrinak) után nem akarok egy S1re váltani, a screen miatt :c 5 cból már nem igen adnék lejjebb, baromi kényelmes ezt használni
de wtf :(
csekkoltam s1 árakat, 20-25ért már kapni
galaxy note, ami ugyanakkor jött ki: 90k
wat


ez mit számít?
note rétegtelefon, alapból magasabb árral indul
hw különbség? végülis y samsung és ugyanakkor jött ki.. -.-

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 8 2013 11:12am
Quote (ecneB @ Sep 8 2013 06:10pm)
ez mit számít?
note rétegtelefon, alapból magasabb árral indul
hw különbség? végülis y samsung és ugyanakkor jött ki.. -.-


jó nyílván, de nem ennyivel
hát 137ért lett véve anno a galaxy s, 160 körül meg a note(bár ez nem tuti)


ehhez képest az árzuhanás nem ugyanolyan arányú, bár tény, hogy galaxy s-ből nyílván sokkal több van a piacon
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 8 2013 11:12am
Quote (Vismajor @ Sep 8 2013 06:06pm)
Exem kapott egy galaxy s 3-at, így fölössé vált az S1
Mondom én megveszem.. De tablet (phablet fahrinak) után nem akarok egy S1re váltani, a screen miatt :c 5 cból már nem igen adnék lejjebb, baromi kényelmes ezt használni
de wtf :(
csekkoltam s1 árakat, 20-25ért már kapni
galaxy note, ami ugyanakkor jött ki: 90k
wat


s1 árán nyomott az s2, s3, s4 kijövése folyamatosan + az hogy rengeteg van belőle. note-t kevesen vettek, és a második széria se volt még annyira sikeres itt magyarországon.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 8 2013 11:19am
Quote (Vismajor @ 8 Sep 2013 19:06)
Exem kapott egy galaxy s 3-at, így fölössé vált az S1
Mondom én megveszem.. De tablet (phablet fahrinak) után nem akarok egy S1re váltani, a screen miatt :c 5 cból már nem igen adnék lejjebb, baromi kényelmes ezt használni
de wtf :(
csekkoltam s1 árakat, 20-25ért már kapni
galaxy note, ami ugyanakkor jött ki: 90k
wat


szerintem note1 inkább s2 idejéből való, vagy inkább azutánról

tesóm s2-ről upgradelt note-ra, csak ebből gondolom...

Samsung I9100 Galaxy S II
Released 2011, April

Samsung Galaxy Note N7000
Released 2011, October

This post was edited by Anarkin on Sep 8 2013 11:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1433434435436437660Next
Add Reply New Topic New Poll