Quote (TrollBoss @ Sep 15 2015 11:31am)
tisztán tartjuk a fórumot
értem én az elméletét, hogy másokat bántani kell, hogy máshogy viselkedjenek
csak nem tudom elfogadni
hát így is épp elég szemét ez a világ, miért tegyük még szemetebbé
jelentős változásokat úgyse lehet elérni semmivel sem