d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev14324334344354361257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 4 2013 11:41am
Quote (A122 @ Jan 4 2013 07:24pm)
nekünk 0 küzdősport háttérrel nyilván az


hát én azért küldöm jó pár éve és azt kell, h mondjam elég skilles ribanc :D
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 4 2013 11:45am
Quote (SnoopDogg @ 4 Jan 2013 18:41)
hát én azért küldöm jó pár éve és azt kell, h mondjam elég skilles ribanc :D


Gina Carano > other bitches...
Member
Posts: 51
Joined: Apr 8 2012
Gold: 0.00
Jan 4 2013 12:01pm
Én amit csinálok, az a harcosok étrendje, sok fekvőtámasz, és fizikai munka...

A véleményem a sok kondis tömegnövelős szarokról, hogy semmit nem ér, csak felfújódnak az "izmok"
Az olyanokat simán lenyomkodom szkanderban.
Legjobb a rendes parasztizom, ami a nem lesz a d2, jsp, meg a konditól soha!
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 4 2013 12:02pm
Quote (Panzer88 @ Jan 4 2013 08:01pm)
Én amit csinálok, az a harcosok étrendje, sok fekvőtámasz, és fizikai munka...

A véleményem a sok kondis tömegnövelős szarokról, hogy semmit nem ér, csak felfújódnak az "izmok"
Az olyanokat simán lenyomkodom szkanderban.
Legjobb a rendes parasztizom, ami a nem lesz a d2, jsp, meg a konditól soha!


Ja mert az izomban levegő van tényleg jó nagy paraszt vagy ülj le egyes.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 4 2013 12:02pm
Quote (Panzer88 @ 4 Jan 2013 19:01)
Én amit csinálok, az a harcosok étrendje, sok fekvőtámasz, és fizikai munka...

A véleményem a sok kondis tömegnövelős szarokról, hogy semmit nem ér, csak felfújódnak az "izmok"
Az olyanokat simán lenyomkodom szkanderban.
Legjobb a rendes parasztizom, ami a nem lesz a d2, jsp, meg a konditól soha!


és neked még a faszod is állva marad, ellentétben az övékkel.
Member
Posts: 51
Joined: Apr 8 2012
Gold: 0.00
Jan 4 2013 12:09pm
Quote (championmath @ Jan 4 2013 08:02pm)
Ja mert az izomban levegő van tényleg jó nagy paraszt vagy ülj le egyes.


Látszik a tudatlanságod. Nehogy megmagyarázd nekem, hogy az a jobb ami a konditerembe a sok tömegnövelő szertől mérgezve 1 hónap alatt lesz, mint ami a sok évnyi kemény fizikai munka alatt lesz. Hiába lesz 3x akkora keze valakinek a sok szertől, de nem lesz erős. Mondom, sok olyant lenyomtam már, akinek legalább 2x akkora keze volt és fel volt puffasztva minden szarral... Elküldenék egy olyant fát hasogatni egész nap, szerintem estére leszakadna a keze. Ja és nem tartom magam keménynek, mielőtt ez jönne le belőle.


Quote (TassassinHc @ Jan 4 2013 08:02pm)
és neked még a faszod is állva marad, ellentétben az övékkel.



Hát lehet hogy ebbe is van valami xD
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 4 2013 12:11pm
kicsit beleolvastam, és szeretnék egy buta focistától edzéstervet kérni, van erre lehetőség ?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 4 2013 12:13pm
>nekiállok csinálni egy full korrekt gyúrós sütit (magas fehérje, low ch, low zsír)
>a tetejére krémet kell rakni, ananászt kell belekockázni
>a vágódeszkán kockázom fel az ananászt
>tfw kolbászíze van az egész süteménynek

a kurva életbe geci ideges vagyok pedig nagyon finom lenne

ja és ma nagyon jó volt újra edzeni
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 4 2013 12:14pm
Quote (Karan2_Returned @ Jan 3 2013 10:52pm)
Ha kinyomod az autodat fekve szolj es segitek fejlödni.


ez megoldható kérlek, ha pöcsömet is használom az csalásnak minősül?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 4 2013 12:15pm
Quote (farki @ Jan 4 2013 07:13pm)
>nekiállok csinálni egy full korrekt gyúrós sütit (magas fehérje, low ch, low zsír)
>a tetejére krémet kell rakni, ananászt kell belekockázni
>a vágódeszkán kockázom fel az ananászt
>tfw kolbászíze van az egész süteménynek

a kurva életbe geci ideges vagyok pedig nagyon finom lenne

ja és ma nagyon jó volt újra edzeni


ideje elmosni azt a kurva vagodeszkat?
e: nem vagyok valami nagy konyhatudner, de azert vannak minimalis higieniai elvarasaim ^_^

This post was edited by Taszilo.^ on Jan 4 2013 12:16pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14324334344354361257Next
Add Reply New Topic New Poll