Quote (championmath @ Jan 4 2013 08:02pm)
Ja mert az izomban levegő van tényleg jó nagy paraszt vagy ülj le egyes.
Látszik a tudatlanságod. Nehogy megmagyarázd nekem, hogy az a jobb ami a konditerembe a sok tömegnövelő szertől mérgezve 1 hónap alatt lesz, mint ami a sok évnyi kemény fizikai munka alatt lesz. Hiába lesz 3x akkora keze valakinek a sok szertől, de nem lesz erős. Mondom, sok olyant lenyomtam már, akinek legalább 2x akkora keze volt és fel volt puffasztva minden szarral... Elküldenék egy olyant fát hasogatni egész nap, szerintem estére leszakadna a keze. Ja és nem tartom magam keménynek, mielőtt ez jönne le belőle.
Quote (TassassinHc @ Jan 4 2013 08:02pm)
és neked még a faszod is állva marad, ellentétben az övékkel.
Hát lehet hogy ebbe is van valami xD