Quote (TouchCow @ 3 Sep 2013 01:36)
re gyíkok
spanom most fog telót kapni
életébe nem volt okostelefonja és semmit se ismer az okostelefonokkal kapcs.
beajánlottam neki egy lumia 520-at, mert nevetségesen olcsó, jók a statjai, meg windows romról se hallottam sok rosszat (meg asszem itt is sokat beszéltetek róla).
ár/érték arányban a t-mobilenál egyenlőre ezt láttam a legjobbnak, meg szerintem kezdő fóninak tökéletes
jól tettem, hogy ezt ajánlottam, vagy változott a piac és bejött valami új szuperjó ajánlat?
Ha nem viber/fb buzi, akkor jól tetted, ha az, akkor nem jól.