d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1432433434435436660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 31 2013 04:41am
Quote (Akizk @ 31 Aug 2013 12:21)
Nokia  minőség, épp hozzáért a talpam és annyi. Az érintő sem működik...
Haver 50ezres 2 éves htcje full pókháló, de az érintőnek semmi baja..

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1149704_557869420933266_680815430_o.jpg


Pech. Ennyi.
Fizetésedből kijön 5 másik ne szarj be.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 31 2013 06:33am
Quote (Akizk @ 31 Aug 2013 11:21)
Nokia  minőség, épp hozzáért a talpam és annyi. Az érintő sem működik...
Haver 50ezres 2 éves htcje full pókháló, de az érintőnek semmi baja..

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1149704_557869420933266_680815430_o.jpg


1 hónapja leesett a dell, összeszakadt a kijelzője, de most is arról írok. Szarul néz ki, de működik
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 2 2013 05:36pm
re gyíkok


spanom most fog telót kapni
életébe nem volt okostelefonja és semmit se ismer az okostelefonokkal kapcs.

beajánlottam neki egy lumia 520-at, mert nevetségesen olcsó, jók a statjai, meg windows romról se hallottam sok rosszat (meg asszem itt is sokat beszéltetek róla).


ár/érték arányban a t-mobilenál egyenlőre ezt láttam a legjobbnak, meg szerintem kezdő fóninak tökéletes

jól tettem, hogy ezt ajánlottam, vagy változott a piac és bejött valami új szuperjó ajánlat?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 3 2013 12:37am
Quote (TouchCow @ 3 Sep 2013 01:36)
re gyíkok


spanom most fog telót kapni
életébe nem volt okostelefonja és semmit se ismer az okostelefonokkal kapcs.

beajánlottam neki egy lumia 520-at, mert nevetségesen olcsó, jók a statjai, meg windows romról se hallottam sok rosszat (meg asszem itt is sokat beszéltetek róla).


ár/érték arányban a t-mobilenál egyenlőre ezt láttam a legjobbnak, meg szerintem kezdő fóninak tökéletes

jól tettem, hogy ezt ajánlottam, vagy változott a piac és bejött valami új szuperjó ajánlat?


jól tetted
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 3 2013 12:50am
Quote (TouchCow @ 3 Sep 2013 01:36)
re gyíkok


spanom most fog telót kapni
életébe nem volt okostelefonja és semmit se ismer az okostelefonokkal kapcs.

beajánlottam neki egy lumia 520-at, mert nevetségesen olcsó, jók a statjai, meg windows romról se hallottam sok rosszat (meg asszem itt is sokat beszéltetek róla).


ár/érték arányban a t-mobilenál egyenlőre ezt láttam a legjobbnak, meg szerintem kezdő fóninak tökéletes

jól tettem, hogy ezt ajánlottam, vagy változott a piac és bejött valami új szuperjó ajánlat?


Ha nem viber/fb buzi, akkor jól tetted, ha az, akkor nem jól.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 3 2013 02:43am
Quote (TouchCow @ 3 Sep 2013 00:36)
re gyíkok


spanom most fog telót kapni
életébe nem volt okostelefonja és semmit se ismer az okostelefonokkal kapcs.

beajánlottam neki egy lumia 520-at, mert nevetségesen olcsó, jók a statjai, meg windows romról se hallottam sok rosszat (meg asszem itt is sokat beszéltetek róla).


ár/érték arányban a t-mobilenál egyenlőre ezt láttam a legjobbnak, meg szerintem kezdő fóninak tökéletes

jól tettem, hogy ezt ajánlottam, vagy változott a piac és bejött valami új szuperjó ajánlat?


nagyon jol

nekem kb május óta van, de nagyon szeretem semmi bajom nem volt vele

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 3 2013 03:05am
nokiát megveszi a microsoft

ezért drukkolok két éve...

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1267228_10151648436776840_1648589388_o.jpg

This post was edited by Anarkin on Sep 3 2013 03:06am
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 3 2013 05:54am
Quote (Anarkin @ Sep 3 2013 10:05am)


mindig orom a mobil piacon ket ilyen sikeres ceget osszeallni
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 3 2013 11:37am
Quote (Anarkin @ 3 Sep 2013 11:05)


Ami a névhasználatot illeti, a Nokia feliratot már csak az éppen futó modelleken láthatjuk, a jövőben érkező újdonságok már a Microsoft neve alatt fognak futni.

Ez mekkora faszság már.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 3 2013 11:54am
Quote (fahrii @ 3 Sep 2013 19:37)
Ami a névhasználatot illeti, a Nokia feliratot már csak az éppen futó modelleken láthatjuk, a jövőben érkező újdonságok már a Microsoft neve alatt fognak futni.

Ez mekkora faszság már.


Én azt olvastam, hogy köteles megtartani a nokia nevet a megállapodás szerint.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1432433434435436660Next
Add Reply New Topic New Poll