d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1431432433434435532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 20 2018 07:52am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 20 2018 03:44pm)
es az ilyen szarhaziak miatt fogy a magyar, kosz


kosz mes + szena
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 20 2018 09:12am
most akkor lesz progress vagy semmiségekről fogtok fecsegni?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 20 2018 09:16am
Quote (RRC @ 20 Sep 2018 17:12)
most akkor lesz progress vagy semmiségekről fogtok fecsegni?


sajnos nincs progress
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 20 2018 09:24am
Quote (RRC @ 20 Sep 2018 17:12)
most akkor lesz progress vagy semmiségekről fogtok fecsegni?


A progresst Smat egyelőre kimaxolta. A next level a gyerek lesz.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 20 2018 09:26am
Quote (Genthor @ 20 Sep 2018 17:24)
A progresst Smat egyelőre kimaxolta. A next level a gyerek lesz.


azt is elveszi felesegul? eleg jo
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 20 2018 12:16pm
Quote (Genthor @ Sep 20 2018 04:24pm)
A progresst Smat egyelőre kimaxolta. A next level a gyerek lesz.


csajozás meg gyerekvállalás sztem pont ellentét
persze nézőpont kérdése.. főleg ha a házasságot is belevesszük


mondjuk én nem értek egyikhez se xD
kurva annyát! reméjük minél előbb kihalok

This post was edited by Senee on Sep 20 2018 12:17pm
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 22 2018 11:25am
nőügyeimet úgy tudnám összefoglalni, hogy 1 hónap alatt 6 kg-t fogytam.
negative progress.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Sep 22 2018 11:33am
Quote (TassassinHc @ 22 Sep 2018 19:25)
nőügyeimet úgy tudnám összefoglalni, hogy 1 hónap alatt 6 kg-t fogytam.
negative progress.


csak megszuletett a baba?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 22 2018 01:05pm
Quote (SteelMeetsSteel @ 22 Sep 2018 18:33)
csak megszuletett a baba?


Majdnem.
Végre tudtam szarni...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 22 2018 10:45pm
Quote (rapiddani @ 18 Sep 2018 05:28)
Szerintem jól tolja smat, én zsellér vagyok hogy ilyen fiatalon ennyi mindent látott már, bejárt etc


Ty.

Quote (josheide @ 18 Sep 2018 11:55)
Dunno engem kicsit zavarna, hogy mindent a másik szülei fizetnek...


Kivulrol furcsanak tunik hogy toluk kapok fizetest, de ugyanakkor megdolgozok erte, szoval nem a semmire kapom a forro $$$-t.

Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 18 Sep 2018 12:13)
ha smatyi fizeti akkor nem lesz puccos eskuvo a tanari fizetesebol
igy nyilvan a masik fel segit, ha mar ugy is megtehetik, en nem latok tul nagy problemat


Magyar eskuvot azt az en csaladom fizeti, a kinait meg az o csaladja, igy nincs problema a penzzel, meg az eskuvo resze minket nem igazan erdekel, mire oda jutunk hogy eskuvo jovo nyaron, addigra mar papiron hazasok leszunk.

Quote (josheide @ 18 Sep 2018 12:45)
Nem az esküvőről beszélek.

Hanem, hogy szmatyi konkrétan a barátnője szüleinek dolgozik, és amennyire egy ilyen állás reális bérezését fel tudom mérni, még így is valszeg minden utazásukat és nagyobb kiadásukat a lány családja finanszirozza.

Persze lehet valahogy megoldják, hogy ne legyen kellemetlen. Pl. kurvajól fizetik, hogy ne érezze annyira kellemetlennek.

De a kínaiaknál nem jellemző ez a finomkodás. Volt egy ismerősöm aki kifejtette, hogy ők karácsonykor mindig rajta hagyják DIREKT az árcédulát a dolgokon, hogy a másik tudja, kövi éven milyen értékben vegyen neki ajándékot.


Az elso par honap kicsit szar volt mert nem volt egy kenyelmes helyzet hogy az iskola egy het alatt annyi profitot termel amennyit anyamek keresnek ketten majdnem 1 ev alatt angliaban. De ezt is megbeszeltuk, es oket nem zavarja a penzbeli kulonbseg.
Az ajandek reszet pedig +1-zni tudom, de hozza kell tenni hogy nagyon sok fake cuccot is ajandekoznak kamu arcedulaval, de az hogy rajta hagyjak az arat az teljesen igaz.

Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 18 Sep 2018 12:53)
en elhiszem neked, hogy ott ez a szokas, de megis egy forumon egy masik fel privat penzugyeit kerdojelezed meg, bizd rajuk, ha akarja majd szmatyi kommentalja. annyit mar mondott korabban, hogy kulfoldi angol tanar az meno dolognak szamit egy avg kinai suliban, es 2-3szoros fizetes is megkap egy azsiaihoz kepest (hasonlokat en is hallottam mar japan viszonylatban) a magam reszerol igazabol orulok kis zolika azsiai felesegenek, meg hogy egy focimenedzserkepzes utan megis szepen befutott a dolog


Nem igazan zavar, vannak sokkal irritalobb dolgok mint a masik zsebeben valo turkalas imo.

Quote (josheide @ 18 Sep 2018 12:59)
Szerintem ennél sokkal mélyebben is turkáltunk már egymás életében, szóval nem érzem kirívónak.

És én is voltam már párszor hasonló helyzetben, mikor az adott barátnőm családja épp olyan dolgokat csinált ami nekem abszurd luxusnak számított.

Kíváncsi vagyok, hogy ő ezt hogy éli meg.


Fentebb mar leirtam a velemenyem errol.

Quote (Fej @ 18 Sep 2018 13:12)
Grat az eljegyzeshez Smatyi


Koszi.

Quote (Genthor @ 20 Sep 2018 15:24)
A progresst Smat egyelőre kimaxolta. A next level a gyerek lesz.


Amugy ez a legfontosabb ebben a topicban. A tobbi csak rizsa.

Go Back To Magyar Topic List
Prev1431432433434435532Next
Add Reply New Topic New Poll