d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1431432433434435660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 16 2013 06:11am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 16 2013 09:41am)


Én azon sírok, hogy ott van a facebook, sztem simán milliárdok használják naponta(vagy csak 1) és NEM képesek egy normális appot legyártani hozzá androidra, mert ami most van ez egy nagy kalap fos
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 16 2013 06:37am
Quote (Vismajor @ 16 Aug 2013 14:11)
Én azon sírok, hogy ott van a facebook, sztem simán milliárdok használják naponta(vagy csak 1) és NEM képesek egy normális appot legyártani hozzá androidra, mert ami most van ez egy nagy kalap fos


Én böngészőben használom inkább. Az összes app szar.

az m.facebook.com viszont szerintem egész jó.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 16 2013 06:38am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 18 2013 08:47am
létezik olyan alkalmazás androidra, ami felolvassa az e-bookot?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 18 2013 11:59am
Quote (TrollBoss @ 18 Aug 2013 15:47)
létezik olyan alkalmazás androidra, ami felolvassa az e-bookot?


Kindle app, majd ez:

http://www.ehow.com/how_12179721_activate-texttospeech-kindle-droid.html
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Aug 28 2013 05:45am
azert a google is elmehetne neha a bus faszba... tokeletesen mukodo talkot muszaj volt lecserelni 4.2-tol erre a buzi hangoutra.. es akkor mar a latitude-ot nem is emlitem...
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 28 2013 09:24am
Quote (ecneB @ Aug 28 2013 12:45pm)
azert a google is elmehetne neha a bus faszba... tokeletesen mukodo talkot muszaj volt lecserelni 4.2-tol erre a buzi hangoutra.. es akkor mar a latitude-ot nem is emlitem...


engem az basz fel hogy amikor asztali gepen elmentek ilyen poi szerusegeket a mapsban akkor azt telefonon csak a google earth alol tudom megnezni
a rendes google maps alkalmazasban nem lehet behozni azt a my maps reszt
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 31 2013 04:21am
Nokia minőség, épp hozzáért a talpam és annyi. Az érintő sem működik...
Haver 50ezres 2 éves htcje full pókháló, de az érintőnek semmi baja..

Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Aug 31 2013 04:29am
Quote (Akizk @ Aug 31 2013 12:21pm)
Nokia  minőség, épp hozzáért a talpam és annyi. Az érintő sem működik...
Haver 50ezres 2 éves htcje full pókháló, de az érintőnek semmi baja..

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1149704_557869420933266_680815430_o.jpg


dagadt vagy
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 31 2013 04:36am
Quote (Akizk @ 31 Aug 2013 12:21)
Nokia  minőség, épp hozzáért a talpam és annyi. Az érintő sem működik...
Haver 50ezres 2 éves htcje full pókháló, de az érintőnek semmi baja..

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1149704_557869420933266_680815430_o.jpg


hát én meg mindenhol azt látom hogy 820-at / 920-at stresszelik és meg se érzi
még olyat is láttam hogy átment rajta egy traktor :D

ez hányas?

amúgy az én HTC-m az igazi, HD7 most lesz 3 éves, és igazi fémből van, de a súlya is olyan hogy 3 galaxy-t kitesz önmagában

3x ejtettem le az egyetemen úgy hogy 5 métert repült és háromszor pattant vissza a földről

not even a scratch

This post was edited by Anarkin on Aug 31 2013 04:39am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 31 2013 04:38am
Quote (Anarkin @ Aug 31 2013 11:36am)
hát én meg mindenhol azt látom hogy 820-at / 920-at stresszelik és meg se érzi
még olyat is láttam hogy átment rajta egy traktor :D

ez hányas?


20-as
Go Back To Magyar Topic List
Prev1431432433434435660Next
Add Reply New Topic New Poll