Quote (Akizk @ 31 Aug 2013 12:21)
Nokia minőség, épp hozzáért a talpam és annyi. Az érintő sem működik...
Haver 50ezres 2 éves htcje full pókháló, de az érintőnek semmi baja..
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1149704_557869420933266_680815430_o.jpg
hát én meg mindenhol azt látom hogy 820-at / 920-at stresszelik és meg se érzi
még olyat is láttam hogy átment rajta egy traktor

ez hányas?
amúgy az én HTC-m az igazi, HD7 most lesz 3 éves, és igazi fémből van, de a súlya is olyan hogy 3 galaxy-t kitesz önmagában
3x ejtettem le az egyetemen úgy hogy 5 métert repült és háromszor pattant vissza a földről
not even a scratch
This post was edited by Anarkin on Aug 31 2013 04:39am