Quote (Flutter @ Jul 31 2013 09:01pm)
valakinek van tapasztalata dual sim-es telefonokkal?
anyámnak kell, szoval a muszaki adatok meg multimedias funkciok nem olyan fontosak, de azert ne legyen fosszarhugy
ami fontos (idézem): magyar nyelv, gps, független legyen (egyik kártya 30as, masik 70es)
sony xperia e-t nezegettem, de nem tetszik hogy 1 magos
nem fontosak a muszaki adatok, de azert ne legyen 1 magos