d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1430431432433434660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 29 2013 09:12am
Quote (anyd @ 29 Jul 2013 17:04)
Vettem egy nexus 7et, szeretem


az újat ?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 29 2013 09:46am
Quote (anyd @ 29 Jul 2013 17:04)
Vettem egy nexus 7et, szeretem


pénzes
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 29 2013 10:32am
Quote (anyd @ Jul 29 2013 03:04pm)
Vettem egy nexus 7et, szeretem


a több évnyi májkrémevéssel összespórolt pénzen?! :XD
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2013 10:34am
Quote (Anarkin @ Jul 29 2013 04:12pm)
az újat ?


á dehogy régit, annyit nem nyukjt az uj
Quote (RRC @ Jul 29 2013 04:46pm)
pénzes


Quote (Senee @ Jul 29 2013 05:32pm)
a több évnyi májkrémevéssel összespórolt pénzen?! :XD


bátyám adott kölcsön, + használtan vettem
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 31 2013 02:01pm
valakinek van tapasztalata dual sim-es telefonokkal?

anyámnak kell, szoval a muszaki adatok meg multimedias funkciok nem olyan fontosak, de azert ne legyen fosszarhugy
ami fontos (idézem): magyar nyelv, gps, független legyen (egyik kártya 30as, masik 70es)

sony xperia e-t nezegettem, de nem tetszik hogy 1 magos
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2013 08:35pm
Quote (Flutter @ Jul 31 2013 09:01pm)
valakinek van tapasztalata dual sim-es telefonokkal?

anyámnak kell, szoval a muszaki adatok meg multimedias funkciok nem olyan fontosak, de azert ne legyen fosszarhugy
ami fontos (idézem): magyar nyelv, gps, független legyen (egyik kártya 30as, masik 70es)

sony xperia e-t nezegettem, de nem tetszik hogy 1 magos


nem fontosak a muszaki adatok, de azert ne legyen 1 magos
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 11 2013 03:33pm
Lenne itt egy http://english.myaudioworld.com/myaudio-tablet-series7-erkezik/
és tökre gecire lassú, mit lehet ezzel tenni?
úgy emlékszem mintha vissza kéne állítani gyári beállításokra, de akkor elvesznek a rajta lévő képek?
amúgy lehet megvenném ezt a szart, szerintetek mennyit érne így használtan?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 12 2013 02:00am
Quote (Ghostmasterq @ 11 Aug 2013 23:33)
Lenne itt egy http://english.myaudioworld.com/myaudio-tablet-series7-erkezik/
és tökre gecire lassú, mit lehet ezzel tenni?
úgy emlékszem mintha vissza kéne állítani gyári beállításokra, de akkor elvesznek a rajta lévő képek?
amúgy lehet megvenném ezt a szart, szerintetek mennyit érne így használtan?


mi ennek a szarnak a típusa? ebből az oldalból én nem lettem okosabb

This post was edited by fahrii on Aug 12 2013 02:00am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 16 2013 03:32am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Aug 2013 09:41)


ohhh basszák meg

pedig ez tök jo volt :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1430431432433434660Next
Add Reply New Topic New Poll