d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1430643074308430943105001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 9 2011 09:47am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 9 2011 05:44pm)
nigger nigger nigger


lc3 lc3 lc3

afk 24 óra.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2011 10:16am
noobok

én még sosem voltam lázas, azt se tudom miaz
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 9 2011 10:17am
re

istentelen jó volt ozora
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 9 2011 10:18am
Quote (TouchCow @ 9 Aug 2011 18:17)
re

istentelen jó volt ozora


iso részletes beszámoló

vagy olyan sok azért nem maradt meg? :P
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Aug 9 2011 10:19am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 9 Aug 2011 18:18)
iso részletes beszámoló

vagy olyan sok azért nem maradt meg? :P


minden megmaradt
részletes beszámolóhoz meg most lusta vagyok :D
ha valamire kíváncsi vagy, akkor kérdezz nyugodtan.

This post was edited by TouchCow on Aug 9 2011 10:20am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 9 2011 10:22am
http://www.origo.hu/teve/20110809-a-johnny-gold-a-magyar-celeb-cimu-websorozathoz-talaltak.html

Quote (TouchCow @ 9 Aug 2011 18:19)
minden megmaradt
részletes beszámolóhoz meg most lusta vagyok :D
ha valamire kíváncsi vagy, akkor kérdezz nyugodtan.


á úgy általában az egész érdekelne, bár gondolom kicsit nehéz elmagyarázni, inkább átélni kell ^^
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 9 2011 10:31am
ma csülök a vacsi, nyááá egyik kedvencem :DD
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 9 2011 10:33am
Quote
Este pedig az érthetetlenül nagy népszerűségnek örvendő Kasabian áll majd a nagyszínpadra.


A buzi indexesek!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 9 2011 10:35am
Quote (ace07 @ Aug 9 2011 04:31pm)
omg már 261 a frank


@250
"-Fiam te vagy a közgáz, mibe tegyek kis pénzt?
-Frank megy az 260 fölé is még most is sima 10ft biznisz van rajta fater.
-Á ne viccelj, ez a vége"


Így segítse ki az ember az idősebbeket!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 9 2011 10:47am
Quote (szabika @ 9 Aug 2011 18:35)
@250
"-Fiam te vagy a közgáz, mibe tegyek kis pénzt?
-Frank megy az 260 fölé is még most is sima 10ft biznisz van rajta fater.
-Á ne viccelj, ez a vége"


Így segítse ki az ember az idősebbeket!


250nél 260ért veszed, 260nál 250ért adod~~
Go Back To Magyar Topic List
Prev1430643074308430943105001Next
Closed New Topic New Poll