Quote (sylke @ 9 Aug 2011 17:13)
baszás igen!
örülök, hogy örülsz

Quote (exair @ 9 Aug 2011 17:13)
emlekszek amikor meg kis fiatalkak es naivak voltunk, nekem volt 12k neked 3k..
jol elhuztal te szemetlada

emlékszek amikor meg kis fiatalkak es naivak voltunk, és kölcsönadtam 3k fgt..