d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1430343044305430643075001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 9 2011 09:13am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 9 2011 03:12pm)
hát én meg most megyek el 6 napra, meg aztán még vagy 10-re augusztusban :'(


baszás igen!
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2011 09:13am
Quote (beni @ Aug 9 2011 05:12pm)
csak szépen megfontoltan :)

miközben én kétpofára növelhetem az előnyömet (bár ez a 6 nap nem postolás nem tett jót)


emlekszek amikor meg kis fiatalkak es naivak voltunk, nekem volt 12k neked 3k..
jol elhuztal te szemetlada :(
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 9 2011 09:15am
Quote (sylke @ 9 Aug 2011 17:13)
baszás igen!


örülök, hogy örülsz :wub:

Quote (exair @ 9 Aug 2011 17:13)
emlekszek amikor meg kis fiatalkak es naivak voltunk, nekem volt 12k neked 3k..
jol elhuztal te szemetlada :(


emlékszek amikor meg kis fiatalkak es naivak voltunk, és kölcsönadtam 3k fgt..
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2011 09:20am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 9 2011 05:15pm)
örülök, hogy örülsz :wub:



emlékszek amikor meg kis fiatalkak es naivak voltunk, és kölcsönadtam 3k fgt..


majd d3ban kapsz egy cipot
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 9 2011 09:21am
Quote (exair @ 9 Aug 2011 17:20)
majd d3ban kapsz egy cipot


amúgy durva, hogy nem ér meg neked 5k hufot a becsületed
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2011 09:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 9 2011 05:21pm)
amúgy durva, hogy nem ér meg neked 5k hufot a becsületed


amugy durva hogy asszem 10kt ajanlottam fel anno es akkor nem kellett, hurr durr most meg mar csak 5k?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2011 09:23am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2011 09:24am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 9 Aug 2011 17:12)
hát én meg most megyek el 6 napra, meg aztán még vagy 10-re augusztusban :'(



:blush:

végre belépek az elit 30k+ körbe :rolleyes:


Én a 27 (k) Clubban vagyok, haha!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 9 2011 09:25am
Quote (Baleee @ Aug 9 2011 04:24pm)
Én a 27 (k) Clubban vagyok, haha!


amy winehouse is eddig húzta
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2011 09:27am
inb4 bazur 30k
ez ér?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1430343044305430643075001Next
Closed New Topic New Poll