Quote (tevetava @ Aug 9 2011 03:05pm)
jószívű lehetett aki adta, normális esetben erre a 4 postra legalább 80%-ot adnak
Klontár a barátom

Quote (beni @ Aug 9 2011 03:04pm)
fura, hogy csak 20%-od van
10%om lenne, ha a modok 1.5 honap után ugy döntenek, hogy leveszik a warnom
de nem vették :c
This post was edited by sylke on Aug 9 2011 09:06am