Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 18 Sep 2018 13:13)
ha smatyi fizeti akkor nem lesz puccos eskuvo a tanari fizetesebol
igy nyilvan a masik fel segit, ha mar ugy is megtehetik, en nem latok tul nagy problemat
Nem az esküvőről beszélek.
Hanem, hogy szmatyi konkrétan a barátnője szüleinek dolgozik, és amennyire egy ilyen állás reális bérezését fel tudom mérni, még így is valszeg minden utazásukat és nagyobb kiadásukat a lány családja finanszirozza.
Persze lehet valahogy megoldják, hogy ne legyen kellemetlen. Pl. kurvajól fizetik, hogy ne érezze annyira kellemetlennek.
De a kínaiaknál nem jellemző ez a finomkodás. Volt egy ismerősöm aki kifejtette, hogy ők karácsonykor mindig rajta hagyják DIREKT az árcédulát a dolgokon, hogy a másik tudja, kövi éven milyen értékben vegyen neki ajándékot.