☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Telefon Help Topik
Prev
1
429
430
431
432
433
660
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 130342
Replies: 6597
Track Topic
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#4301
Jul 14 2013 04:47am
Lehet eladom a Desire Xet és veszek egy Lumia 720at.
lolrofl
Valakinek egy Desire X? Kurva barátin odaadnám. Jól teló, egy baja van hogy nem wp.
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#4302
Jul 14 2013 08:46am
Kicsit sürgős lenne, így 38ért odaadom. Újonnan 60 szal elég baráti azthiszem.
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#4303
Jul 14 2013 04:35pm
Quote (fahrii @ 14 Jul 2013 11:47)
Lehet eladom a Desire Xet és veszek egy Lumia 720at.
lolrofl
Valakinek egy Desire X? Kurva barátin odaadnám. Jól teló, egy baja van hogy
nem wp.
0/10
fleSs
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold
:
62.00
#4304
Jul 15 2013 03:53am
Quote (fahrii @ 14 Jul 2013 16:46)
Kicsit sürgős lenne, így 38ért odaadom. Újonnan 60 szal elég baráti azthiszem.
garis?
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#4305
Jul 16 2013 01:08pm
lol. az 520 lett a legnagyobb részesedésű wp telefon
This post was edited by CyberPunk666 on Jul 16 2013 01:12pm
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#4306
Jul 16 2013 01:25pm
Quote (fleSs @ 15 Jul 2013 11:53)
garis?
most vettem, kb 1 hetes
2 év, y
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#4307
Jul 16 2013 04:48pm
találtam egy 6 évvel ezelőtti windows MOBILE-os progit amit írtam
van minimap, drag meg minden vacak, lazán elindul desktopon még ma is ^^ those were the times..
most rajzoltam, szerintem elég művészi lett.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#4308
Jul 16 2013 05:44pm
Quote (Anarkin @ 17 Jul 2013 00:48)
találtam egy 6 évvel ezelőtti windows MOBILE-os progit amit írtam
van minimap, drag meg minden vacak, lazán elindul desktopon még ma is ^^ those were the times..
most rajzoltam, szerintem elég művészi lett.
http://3.ii.gl/0_4wft.png
gyere sczni
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#4309
Jul 23 2013 02:46pm
Ha valakit fenyeget a veszély, hogy ma éjjel venne telefont:
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/1307_nightshopping-day
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#4310
Jul 29 2013 09:04am
Vettem egy nexus 7et, szeretem
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
429
430
431
432
433
660
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact