d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1429430431432433660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 14 2013 04:47am
Lehet eladom a Desire Xet és veszek egy Lumia 720at.

lolrofl

Valakinek egy Desire X? Kurva barátin odaadnám. Jól teló, egy baja van hogy nem wp.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 14 2013 08:46am
Kicsit sürgős lenne, így 38ért odaadom. Újonnan 60 szal elég baráti azthiszem.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 14 2013 04:35pm
Quote (fahrii @ 14 Jul 2013 11:47)
Lehet eladom a Desire Xet és veszek egy Lumia 720at.

lolrofl

Valakinek egy Desire X? Kurva barátin odaadnám. Jól teló, egy baja van hogy nem wp.


0/10
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jul 15 2013 03:53am
Quote (fahrii @ 14 Jul 2013 16:46)
Kicsit sürgős lenne, így 38ért odaadom. Újonnan 60 szal elég baráti azthiszem.


garis?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 16 2013 01:08pm
lol. az 520 lett a legnagyobb részesedésű wp telefon :D



This post was edited by CyberPunk666 on Jul 16 2013 01:12pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 16 2013 01:25pm
Quote (fleSs @ 15 Jul 2013 11:53)
garis?


most vettem, kb 1 hetes
2 év, y
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2013 04:48pm
találtam egy 6 évvel ezelőtti windows MOBILE-os progit amit írtam

van minimap, drag meg minden vacak, lazán elindul desktopon még ma is ^^ those were the times..

most rajzoltam, szerintem elég művészi lett.

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 16 2013 05:44pm
Quote (Anarkin @ 17 Jul 2013 00:48)
találtam egy 6 évvel ezelőtti windows MOBILE-os progit amit írtam

van minimap, drag meg minden vacak, lazán elindul desktopon még ma is ^^ those were the times..

most rajzoltam, szerintem elég művészi lett.

http://3.ii.gl/0_4wft.png


gyere sczni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 23 2013 02:46pm
Ha valakit fenyeget a veszély, hogy ma éjjel venne telefont:

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/1307_nightshopping-day
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 29 2013 09:04am
Vettem egy nexus 7et, szeretem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1429430431432433660Next
Add Reply New Topic New Poll