d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Cripto
Prev1424344454695Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 30 2017 09:04am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 30 Dec 2017 15:00)
sose rajongtam a nagy kockazatert, pont ezert 30evesen egyszer sem fogadtam focira, sose voltam kaszinoban, stb.
de ha itt mki ilyen gecinagy zseni, akkor miert ide irkaltok, es miert nem a maganrepulotokon szivjatok a kokaint a kurvak seggerol? mert ha annyira bejott volna, ez lenne a program gondolom.
ehelyett megy a 10* annyi penzt er. kurvajo, miert nem fektetted be minden penzedet? ja mert azert annyira nem volt az biztos.
az hogy csinaltam 10k hufbol 100k-t, hat fasza.


Latod latod, ha idoben megforgatod levente meg mate anyjat akkor most te szippanthatnad azt a bizonyos made in svajcland kokot mia khalifa picsajarol mikozben dan bilzerian backstage selfiket csinal afrojackkel..
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Dec 30 2017 09:04am
panirban?
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Dec 30 2017 09:05am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 30 2017 05:02pm)
az a baj hogy nem azzal indítottad hogy pls valaki magyarázza el ezt meg ezt, hanem azzal hogy hülyeségeket állítottál



őőő ok


kerdes volt az elso postja a topikban
de mar mindegy, o is csak anyadat jott panirban forgatni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 30 2017 09:05am
Igazabol kurva vicces, h bejon smat a topicba, raszarik az asztalra es mindenki hulye, majd amikor kozlik vele, hogy retardalt akkor veri magat a foldhoz h MIER NEM MAGYARAZZA EL SENKI TE SE TUDOD TE GECI MI
Nice
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 30 2017 09:06am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 30 Dec 2017 17:05)
kerdes volt az elso postja a topikban
de mar mindegy, o is csak anyadat jott panirban forgatni


Talki kerdezett es smat valaszolt ra.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 30 2017 09:06am
nem tudok kontributolni de ne hagyjatok amba mert lyo a fonal
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 30 2017 09:07am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 30 2017 04:00pm)
sose rajongtam a nagy kockazatert, pont ezert 30evesen egyszer sem fogadtam focira, sose voltam kaszinoban, stb.
de ha itt mki ilyen gecinagy zseni, akkor miert ide irkaltok, es miert nem a maganrepulotokon szivjatok a kokaint a kurvak seggerol? mert ha annyira bejott volna, ez lenne a program gondolom.
ehelyett megy a 10* annyi penzt er. kurvajo, miert nem fektetted be minden penzedet? ja mert azert annyira nem volt az biztos.
az hogy csinaltam 10k hufbol 100k-t, hat fasza.
ennyi erovel dolgozhatsz is, ugyis itt mkinek 30 diplomaja van, es keres havi 10k chfet + 2milla forintot


azert mondjuk erre még visszatérnék

nem az én példám, de egy példa talki szerint:

step 1: valaki 10millio forintbol csinal 100milliot
step 2: egész hátralevő életében magánrepülőn szívja kurvák seggéről a kokót



én nem is tudtam hogy a világ így működik
Member
Posts: 66
Joined: Dec 17 2017
Gold: 0.00
Dec 30 2017 09:07am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 30 2017 04:00pm)
sose rajongtam a nagy kockazatert, pont ezert 30evesen egyszer sem fogadtam focira, sose voltam kaszinoban, stb.
de ha itt mki ilyen gecinagy zseni, akkor miert ide irkaltok, es miert nem a maganrepulotokon szivjatok a kokaint a kurvak seggerol? mert ha annyira bejott volna, ez lenne a program gondolom.
ehelyett megy a 10* annyi penzt er. kurvajo, miert nem fektetted be minden penzedet? ja mert azert annyira nem volt az biztos.
az hogy csinaltam 10k hufbol 100k-t, hat fasza.


Ha odafigyelsz, sok ilyesmibe beszállsz, akkor pár esetben elbukod a pénzed felét vagy az egészet, pár esetben meg 5x, 10x. Sajnos az elején lehet, hogy nem alszol túl jól. Régebben én is úgy voltam, hogy nem kockáztatok, de utólag rájöttem, hogy megéri, most kb napi fél - 1 órát áldozok arra, hogy találjak ilyen lehetőségeket (nem csak cripto). A "nem irogatna ide mert magánrepülőn kokainozik"-hoz meg sajnos több pénz kéne.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 30 2017 09:08am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Dec 30 2017 04:05pm)
kerdes volt az elso postja a topikban
de mar mindegy, o is csak anyadat jott panirban forgatni


igen ilyen arrogáns kötözködő kérdés ha jól emlékszem, most még visszalapozni is cba, csak ilyen low effort shitpostinghoz van kedvem
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 30 2017 09:08am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Dec 2017 15:02)
az a baj hogy nem azzal indítottad hogy pls valaki magyarázza el ezt meg ezt, hanem azzal hogy hülyeségeket állítottál



őőő ok


Igen, beirtam a velemenyemet hogy szerintem miert nem jo dolog a btc vagy mas kripto. Erre levente ugrik a postomra mint ahogy a faszra szokott mert lol hat ehhez diploma kell te kreten geci.. Nem hulyesegeket allitottam, elmondtam a velemenyemet, es azt hogy egy laikus embernek hogy jon at a btc. Nyilvan aki 2017-ben nem kriptoszakerto az egy nyomorek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1424344454695Next
Add Reply New Topic New Poll