d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 800.000 > Stop 'em
Prev1424344454698Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 5 2015 11:49am
Quote (-joey- @ Sep 5 2015 06:48pm)
:cry: :baby:


:)))))))))))))
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 5 2015 12:05pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 5 Sep 2015 19:45)
harcolunk egymás mellett vállvetve félretéve a régi sérelmeket, amíg joey dagadt testét felfalják a vérszomjas muszlim kannibálok


Rohogok
Mate be van drogozva
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 5 2015 12:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 5 2015 07:05pm)
Rohogok
Mate be van drogozva


high on life
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Sep 5 2015 12:10pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 5 Sep 2015 20:09)
high on life


Vettel a bevandorloktol egy kis cuccot, azert veded oket ;D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 5 2015 12:16pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 5 2015 07:10pm)
Vettel a bevandorloktol egy kis cuccot, azert veded oket ;D


mondjuk azt nem értem hogy miért csak abban gondolkodsz te is meg mások is hogy 2 dolog létezik összesen az egész világban: valaki vagy védi őket vagy ellenük van. ha veletek vitázok és azon az állásponton vagyok hogy lehet hogy szar ez, de lófaszt se tudunk csinálni szóval chill the fuck out, és nem NYÍLTAN SZIDOM ŐKET, az már azt jelenti hogy védem? elég elbaszott logikátok van nektek


inb4 :cry: XDDD

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Sep 5 2015 12:16pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 5 2015 12:21pm
Quote (josheide @ 5 Sep 2015 17:47)
Kicsit hosszu de facebookon talaltam es egesz korrekt olvasnivalo.

Azt pl. nem is tudtam hogy Gorogorszagra nem vonatkozik a dublini rendelet.


Szep osszefoglalas, elolvastam. Le is mentem ezt.

Nem is tudok hirtelen belekotni, sot egyet is ertek a lenyegi mondandojaval + volt 1-2 erdekes 'uj' (szamomra) megkozelites, amirol nem olvastam meg - pl, hogy felenk mindenfele azonositas nelkul hanyjak tovabb oket, vagy a no-go zonas dolgok, de pl szoktam neha pporgetni a police.hu-t, de ez is uj volt, hogy mennyit koltottunk rajuk es nem erkezett meg az a nagyon megigert tamogatas a cel kezelesere - .

Abba se gondoltam igy, ilyen modon meg bele, - pedig total egyertelmu - liberalis alhumanitariussag es az olyan embereknek valo segites, akik messze allnak az egyenjogusagtol.

Tenyleg szep osszefoglalas.

Quote (llllllllllll @ 5 Sep 2015 18:16)
elolvastam
érdekes volt
mondjuk azt nem tudtam, hogy oda küldik vissza őket, ahol regisztrálták őket
ezzel pont aláírtuk a halálos ítéletünket


Nah ezt pl tudtam, olvastam is az egyezmenyt es ezert is tamogatom a keritest es az azonositott beleptetest. De pl az uj volt nekem is, hogy a gorogokre nem vonatkozik.

Amugy rohogok, hogy mesh minden kurva alkalommal, pedig szerintem minimum 3x tettem fel a kerdest, hogy szemely szerint mivel segitett a menekulteken/eletmodjuk enyhitesen, ha mar annyira kiall mellettuk. :) Egy kurva valasza nem volt, csak ignore azokra a postokra, ehhez kepest megint jott ide ugatni, hogy nem ert egyet az eu kulturat nem zavarna meg, de ha meg igen, akkor polgarhaboru easiest dolog evor. : DDDD

Annyira sotet bazdmeg, mint a seggem.

This post was edited by Baleee on Sep 5 2015 12:25pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 5 2015 12:29pm
Quote (Baleee @ Sep 5 2015 07:21pm)
Szep osszefoglalas, elolvastam. Le is mentem ezt.

Nem is tudok hirtelen belekotni, sot egyet is ertek a lenyegi mondandojaval + volt 1-2 erdekes 'uj' (szamomra) megkozelites, amirol nem olvastam meg - pl, hogy felenk mindenfele azonositas nelkul hanyjak tovabb oket, vagy a no-go zonas dolgok, de pl szoktam neha pporgetni a police.hu-t, de ez is uj volt, hogy mennyit koltottunk rajuk es nem erkezett meg az a nagyon megigert tamogatas a cel kezelesere - .

Abba se gondoltam igy, ilyen modon meg bele, - pedig total egyertelmu - liberalis alhumanitariussag es az olyan embereknek valo segites, akik messze allnak az egyenjogusagtol.

Tenyleg szep osszefoglalas.


csak annyi a probléma vele, hogy az egész bűzlik a FÉLELEMTŐL. félti az életét, az európai homogenitást, a kereszténységet, a fehér ember morális értékrendjét amit az ULTIMATE IGAZSÁGNAK gondol, meg fél az evolúciótól és a természet és az univerzum által hajtott folyamatos változástól, amire kurvára nincs befolyásunk, szóval összességében fél a haláltól, és jól rá is hat az embereknek erre a félelmére. a múltat kivetíti a jövőbe, hibás logikával azt állítja hogyha most ez van, akkor később is 100%ig biztosan így fog alakulni minden, pedig a jövőről semmit nem tudunk.

megcímkézi az egyes dolgokat "jó"-nak, más dolgokat meg "rossz"-nak, egy félelemmel teli ember álláspontjából nézve, és a nagyobb univerzális képről pedig teljesen elfelejtkezik

Quote (Baleee @ Sep 5 2015 07:21pm)
Szep osszefoglalas, elolvastam. Le is mentem ezt.

Nem is tudok hirtelen belekotni, sot egyet is ertek a lenyegi mondandojaval + volt 1-2 erdekes 'uj' (szamomra) megkozelites, amirol nem olvastam meg - pl, hogy felenk mindenfele azonositas nelkul hanyjak tovabb oket, vagy a no-go zonas dolgok, de pl szoktam neha pporgetni a police.hu-t, de ez is uj volt, hogy mennyit koltottunk rajuk es nem erkezett meg az a nagyon megigert tamogatas a cel kezelesere - .

Abba se gondoltam igy, ilyen modon meg bele, - pedig total egyertelmu - liberalis alhumanitariussag es az olyan embereknek valo segites, akik messze allnak az egyenjogusagtol.

Tenyleg szep osszefoglalas.



Nah ezt pl tudtam, olvastam is az egyezmenyt es ezert is tamogatom a keritest es az azonositott beleptetest. De pl az uj volt nekem is, hogy a gorogokre nem vonatkozik.

Amugy rohogok, hogy mesh minden kurva alkalommal, pedig szerintem minimum 3x tettem fel a kerdest, hogy szemely szerint mivel segitett a menekulteken/eletmodjuk enyhitesen, ha mar annyira kiall mellettuk. :) Egy kurva valasza nem volt, csak ignore azokra a postokra, ehhez kepest megint jott ide ugatni, hogy nem ert egyet az eu kulturat nem zavarna meg, de ha meg igen, akkor polgarhaboru easiest dolog evor. : DDDD

Annyira sotet bazdmeg, mint a seggem.



felröhögtem, ez már annyira abszurd

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Sep 5 2015 12:31pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 5 2015 12:31pm
Tetszik, hogy megint kitertel az elol az egy kerdes elol. :)

+ abszurd mert annyira tudod ertelmezni, mint a demagog sotet emberek, hogy fogadd be a lakasodba/etesd.

Te nem ervelsz ellene, nem vilagositasz fel, masok velemenyet kiforgatva leszolod azokat, akik nem ugy gondoljak, ahogy te.

Csak mondom, hogy az onkormanyzatok testuleti ulesei nyilvanosak, barmelyikre bemehetsz, ameddig nem rendelik el a zart ulest ott szot kerhetsz/felszolalhatsz. Olyan keruleteknel/varosoknal/kozsegeknel, ahol a menekultproblema fenn all, mehetsz lobbizni es az erveidet elmondani, hogy na legyenek annyira egyoldaluak a kepviselok. Megteheted.

This post was edited by Baleee on Sep 5 2015 12:39pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 5 2015 12:40pm
Quote (Baleee @ Sep 5 2015 07:31pm)
Tetszik, hogy megint kitertel az elol az egy kerdes elol. :)


sajnálom hogy nem tudsz olvasni illetve értelmezni a leírt szöveget, de biztos velem van a probléma.


leírom mégegyszer utoljára hátha sikerül felfognia a képviselő úrnak is: nem állok ki mellettük, de nem vagyok ellenük se, így tehát semmit sem teszek a segítésükért, semmi olyan belső indíttatásom nincs, hogy jótevő szamaritánust játsszak. nem csak 2 álláspont létezik a világon, nem minden fekete és fehér. ha vitázok azokkal akik azt mondják hogy halál az összes menekültre =/= azzal, hogy védem őket. amikor ugyanúgy vitázok azokkal akik elvakultan támogatják őket =/= azzal, hogy a muszlimok ellen vagyok.


sikerült megérteni? ennél egyértelműbben sajnos nemtudom leírni

Quote (Baleee @ Sep 5 2015 07:31pm)
+ abszurd mert annyira tudod ertelmezni, mint a demagog sotet emberek, hogy fogadd be a lakasodba/etesd.

Te nem ervelsz ellene, nem vilagositasz fel, masok velemenyet kiforgatva leszolod azokat, akik nem ugy gondoljak, ahogy te.

Csak mondom, hogy az onkormanyzatok testuleti ulesei nyilvanosak, barmelyikre bemehetsz, ameddig nem rendelik el a zart ulest ott szot kerhetsz/felszolalhatsz. Olyan keruleteknel/varosoknal/kozsegeknel, ahol a menekultproblema fenn all, mehetsz lobbizni es az erveidet elmondani, hogy na legyenek annyira egyoldaluak a kepviselok. Megteheted.



wtf XD

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Sep 5 2015 12:40pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 5 2015 12:49pm
En mar csak egy kavet kerek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1424344454698Next
Add Reply New Topic New Poll