
Az anyuka is kibaszott fogyatekos azert. A gyerek, szemelyijet neki kell oriznie, meg nala kell lennie, ugy jo az, nekem amikor megkaptam azota magamnal hordtam mindig, nem, hogy szulok majd oriztek.
Azt birtam amikor kimentunk kulfoldre es vittuk batyam baratnojenek az unokahugat es o is mar 12 es igy meg senki nem mondta el neki, hogy a szemelyi okmanyokat nem art maganal tartania, plane kulfoldon, hogy ha mar o nem tudja elmondani kicsoda/micsoda, legalabb a rendorsegnek konnyebb dolga legyen a hullaja azonositasakor. : D De nem is ez a lenyeg, hanem, hogy EU-s tb kartyat a szulei kivaltottak neki, aztan spontan rakerdeztunk, hogy az nalad van? Nem anyunal (itthon Mo.-n), hat akkor kurva sok ertelme volt kivaltani.