d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev14243444546108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 22 2015 05:26pm
Na elkezdem olvasni.
Az elso oldalon lattam fahrii aranytalan testet meg 1 ronda csajt, remelem a tobbi oldal is ilyen szar lesz.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 22 2015 05:33pm
Quote (fahrii @ Jan 22 2015 05:36pm)
Az a baj gecire nem tudok magamról normális képet csinálni, akárhányszor próbálok egyet az így sikerül mint ez pl... :

szóval ezért sincs rólam kép facen se mert akárhogy próbálom ilyen drogos fejem van
LEHET KÖZE VAN HOZZÁ HOGY NAPI 15 ÓRÁT A KÉPERNYŐT BÁMULOM DE NEMBIZTI

http://oi57.tinypic.com/65ycls.jpg


amúgy erre visszatérve, ha nem a wcn ülve, laptoppal az öledben próbálnál meg fotózkodni, hanem mondjuk kimennél a szabadba egy haveroddal, vagy akár csak sétálsz az utcán és lefotóznak oldalról/szemből vagy miközbe kávéztok (inb4 azt se tudod mi az a kávé) vagy érted, valami olyan kép, ami azt sejteti, hogy van életed, akkor azt ki is rakhatnád facebookra és nem tinderen kellene dagadt csajokkal ismerkedned

de én esküszöm az atyaúristenre, hogy egyszer jössz fel pestre és minden ilyen alap dolgot, amit már 12 évesen fel kellett volna fedezned megcsinálok helyetted, elviszlek sörözni, csak egyszer tévedj erre ebben a kurva életben

most eldöntöttem, hogy még január/februárban fel fogsz jönni pestre egy hétvégére

This post was edited by llllllllllll on Jan 22 2015 05:38pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 22 2015 05:40pm
Quote (llllllllllll @ Jan 22 2015 11:33pm)
amúgy erre visszatérve, ha nem a wcn ülve, laptoppal az öledben próbálnál meg fotózkodni, hanem mondjuk kimennél a szabadba egy haveroddal, vagy akár csak sétálsz az utcán és lefotóznak oldalról/szemből vagy miközbe kávéztok (inb4 azt se tudod mi az a kávé) vagy érted, valami olyan kép, ami azt sejteti, hogy van életed, akkor azt ki is rakhatnád facebookra és nem tinderen kellene dagadt csajokkal ismerkedned

de én esküszöm az atyaúristenre, hogy egyszer jössz fel pestre és minden ilyen alap dolgot, amit már 12 évesen fel kellett volna fedezned megcsinálok helyetted, elviszlek sörözni, csak egyszer tévedj erre ebben a kurva életben

most eldöntöttem, hogy még január/februárban fel fogsz jönni pestre egy hétvégére


másnak is tudsz adni életet?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 22 2015 05:44pm
Quote (llllllllllll @ Jan 22 2015 11:33pm)
amúgy erre visszatérve, ha nem a wcn ülve, laptoppal az öledben próbálnál meg fotózkodni, hanem mondjuk kimennél a szabadba egy haveroddal, vagy akár csak sétálsz az utcán és lefotóznak oldalról/szemből vagy miközbe kávéztok (inb4 azt se tudod mi az a kávé) vagy érted, valami olyan kép, ami azt sejteti, hogy van életed, akkor azt ki is rakhatnád facebookra és nem tinderen kellene dagadt csajokkal ismerkedned

de én esküszöm az atyaúristenre, hogy egyszer jössz fel pestre és minden ilyen alap dolgot, amit már 12 évesen fel kellett volna fedezned megcsinálok helyetted, elviszlek sörözni, csak egyszer tévedj erre ebben a kurva életben

most eldöntöttem, hogy még január/februárban fel fogsz jönni pestre egy hétvégére


where can i apply?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 22 2015 05:44pm
Quote (AngryBug @ Jan 22 2015 11:40pm)
másnak is tudsz adni életet?


sajnos már olyan szinten kijöttem a gyakorlatból, hogy az eszméletlen
viccen kívül mondom, hogy egyetem alatt úgy megnyomorodtam szociálisan, hogy az valami hihetetlen,
ezért se értettem, hogy miért tudtam "összeszedni" egy qt gf-et
de most kezdek megint magamhoz térni, munkahely, lassan megint edzés, etc
majd ha fahrii-t helyretettem, akkor rendelkezésre állok :D
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 22 2015 05:49pm
Quote (llllllllllll @ Jan 22 2015 11:44pm)
sajnos már olyan szinten kijöttem a gyakorlatból, hogy az eszméletlen
viccen kívül mondom, hogy egyetem alatt úgy megnyomorodtam szociálisan, hogy az valami hihetetlen,
ezért se értettem, hogy miért tudtam "összeszedni" egy qt gf-et
de most kezdek megint magamhoz térni, munkahely, lassan megint edzés, etc
majd ha fahrii-t helyretettem, akkor rendelkezésre állok :D


ofc csak trollkodtam, ismerem az erzest, enis megnyomorodtam.. teljesen nyitott voltam az emberek felé, bárkivel tudtam beszelni, mostmeg úgy viselkedek mint valami elbaszott szar.
sokkal jobban érdekel az, hogy mi az emberek véleménye, érdeke, minden szavam meggondolom h ne erezzem magam full retardnak.. már csak az a leszarom felfogás sincs meg. bar lehet csak a korral jár meg h nem ertem el semmit :ddddd

This post was edited by AngryBug on Jan 22 2015 05:49pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 22 2015 05:50pm
Quote (Smat @ 22 Jan 2015 23:26)
Na elkezdem olvasni.
Az elso oldalon lattam fahrii aranytalan testet meg 1 ronda csajt, remelem a tobbi oldal is ilyen szar lesz.


Kerem vissza azt a 20 percet az eletembol amit elbasztam erre a szar topicra.
Az egyetlen egy dolog amin rohogtem az tacsi 3 postja volt, a tobbi szanalmas gamma nyomorekoskodas fahriitol meg a tobbi szareletu kockatol akik meg csak kepen lattak pinat.
Ezt pedig szemelyesen ricinek kuldom: Ha megprobalsz ramirni facebookon, letepem a fejedet es bebaszom a metro ala te fereg.
Jo ejt fiukak.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 22 2015 05:50pm
Quote (AngryBug @ Jan 22 2015 11:49pm)
ofc csak trollkodtam, ismerem az erzest, enis megnyomorodtam.. teljesen nyitott voltam az emberek felé, bárkivel tudtam beszelni, mostmeg úgy viselkedek mint valami elbaszott szar.
sokkal jobban érdekel az, hogy mi az emberek véleménye, érdeke, minden szavam meggondolom h ne erezzem magam full retardnak.. már csak az a leszarom felfogás sincs meg. bar lehet csak a korral jár meg h nem ertem el semmit :ddddd


off topic már nagyon de a fülzúgásod elmúlt már vagy az marad?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 22 2015 05:50pm
Jezus hol vagyok
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 22 2015 05:51pm
Quote (Smat @ Jan 22 2015 11:50pm)
Kerem vissza azt a 20 percet az eletembol amit elbasztam erre a szar topicra.
Az egyetlen egy dolog amin rohogtem az tacsi 3 postja volt, a tobbi szanalmas gamma nyomorekoskodas fahriitol meg a tobbi szareletu kockatol akik meg csak kepen lattak pinat.
Ezt pedig szemelyesen ricinek kuldom: Ha megprobalsz ramirni facebookon, letepem a fejedet es bebaszom a metro ala te fereg.
Jo ejt fiukak.


Te meg mostanaban olyan stílusban közlöd itt a véleményed, mintha itt emberek nem tudnanak aludni nelkule.

Quote (llllllllllll @ Jan 22 2015 11:50pm)
off topic már nagyon de a fülzúgásod elmúlt már vagy az marad?


fb

This post was edited by AngryBug on Jan 22 2015 05:52pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14243444546108Next
Add Reply New Topic New Poll