Quote (llllllllllll @ Jan 22 2015 11:44pm)
sajnos már olyan szinten kijöttem a gyakorlatból, hogy az eszméletlen
viccen kívül mondom, hogy egyetem alatt úgy megnyomorodtam szociálisan, hogy az valami hihetetlen,
ezért se értettem, hogy miért tudtam "összeszedni" egy qt gf-et
de most kezdek megint magamhoz térni, munkahely, lassan megint edzés, etc
majd ha fahrii-t helyretettem, akkor rendelkezésre állok :D
ofc csak trollkodtam, ismerem az erzest, enis megnyomorodtam.. teljesen nyitott voltam az emberek felé, bárkivel tudtam beszelni, mostmeg úgy viselkedek mint valami elbaszott szar.
sokkal jobban érdekel az, hogy mi az emberek véleménye, érdeke, minden szavam meggondolom h ne erezzem magam full retardnak.. már csak az a leszarom felfogás sincs meg. bar lehet csak a korral jár meg h nem ertem el semmit :ddddd
This post was edited by AngryBug on Jan 22 2015 05:49pm