Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 12:43am)
http://www.youtube.com/watch?v=bvxYT7C-lIU
A kedvesem kövéren jött haza, FINN barátnőmet ez nem zavarta,
Vismajor belebaszott a képembe, kinyílt a bicska a zsebembe'.
Megüssem, vagy ne üssem, azon tűnődtem,
Egy nagy pofon nem old meg semmit sem.
[echo]*üsd meg*[/echo]
This post was edited by jarabekg on Sep 23 2014 05:47pm