d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1424344454679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 23 2014 05:26pm
Quote (Rawen @ Sep 24 2014 12:22am)
lescreenshotoltad a képeket


imgsnapper swag
















the end, videók l8er by tacsi/jari

This post was edited by jarabekg on Sep 23 2014 05:26pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 23 2014 05:28pm
Jelenleg 7 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 1 ismeretlen): tavateve, AngryBug, SummertimeClothes, NerfHydraDPS, TrollBoss, GRW

lol

holnap egy elmeny lesz felnezni subra

This post was edited by AngryBug on Sep 23 2014 05:35pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 23 2014 05:32pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 23 2014 05:35pm
Quote (jarabekg @ 24 Sep 2014 01:32)
http://www.youtube.com/watch?v=g-GXuIU-VMs


anyadtol
:DDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 23 2014 05:36pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 23 2014 05:43pm




A kedvesem kövéren jött haza, FINN barátnőmet ez nem zavarta,
Vismajor belebaszott a képembe, kinyílt a bicska a zsebembe'.

Megüssem, vagy ne üssem, azon tűnődtem,
Egy nagy pofon nem old meg semmit sem.



This post was edited by jarabekg on Sep 23 2014 05:46pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 23 2014 05:47pm
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 12:43am)
http://www.youtube.com/watch?v=bvxYT7C-lIU



A kedvesem kövéren jött haza, FINN barátnőmet ez nem zavarta,
Vismajor belebaszott a képembe, kinyílt a bicska a zsebembe'.

Megüssem, vagy ne üssem, azon tűnődtem,
Egy nagy pofon nem old meg semmit sem.


[echo]*üsd meg*[/echo]

This post was edited by jarabekg on Sep 23 2014 05:47pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 23 2014 07:04pm
csak azért belogoltam hogy beírjam hogy jara postjai + topicjai többnyire nekem köszönhetőek meg részben tacsinak, szóval engem kell anyázni a színvonal miatt nem jarit

és énis erős szmoki befolyás alatt voltam szóval annyira azér engem se kell, úgyis soon ded vagyok

köszönöm

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Sep 23 2014 07:05pm
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 07:13pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Sep 24 2014 03:04am)
csak azért belogoltam hogy beírjam hogy jara postjai + topicjai többnyire nekem köszönhetőek meg részben tacsinak, szóval engem kell anyázni a színvonal miatt nem jarit

és énis erős szmoki befolyás alatt voltam szóval annyira azér engem se kell, úgyis soon ded vagyok

köszönöm


++
milyen erzes amugy?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 23 2014 07:26pm
Quote (Rawen @ Sep 24 2014 12:22am)
lescreenshotoltad a képeket


xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1424344454679Next
Add Reply New Topic New Poll