d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Isten Vs Evolúció
Prev14243444546Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 3 2012 08:05am
Quote (sylke @ 3 Oct 2012 15:01)
mondjuk megnéznék vmi verekedös/kézigránátos részt belöle, ha van ilyen!


http://www.youtube.com/watch?v=qD6KJRuw5cQ
http://www.youtube.com/watch?v=egz_tGJ2ojU

(a második videóban veszélyesen sok az akciójelenet)
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 3 2012 08:06am
Quote (Nerz8 @ Oct 3 2012 03:50pm)
neked amúgy tényleg bajod van benivel, vagy csak órán unatkozol?


mindkettő
most épp csak benivel van bajom
de jövő hétre már syl is tervben van
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 3 2012 08:06am
Quote (Senee @ Oct 3 2012 03:05pm)
nekem amúgy irl ismerősöm és egymást erősítve/bíztatva járunk ide
RRC már el is menekült és ti is sorra kerültök


vérszagra gyűlő éji vadként vonzanak az ilyen postok, úgyhogy céloddal ellentétes a hatásod
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 3 2012 08:07am
Quote (meatyowllegs @ 3 Oct 2012 15:06)
mindkettő
most épp csak benivel van bajom
de jövő hétre már syl is tervben van


ha syl kerül sorra, szólj, beszállok.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 3 2012 08:07am
Quote (Nerz8 @ 3 Oct 2012 16:05)


azért durva, milyen ninja ez a berényi, vagy kicsoda
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 3 2012 08:07am
Quote (Nerz8 @ Oct 3 2012 02:05pm)
http://www.youtube.com/watch?v=qD6KJRuw5cQ
http://www.youtube.com/watch?v=egztGJ2ojU

(a második videóban veszélyesen sok az akciójelenet)


2. elején
5411. rész
oh god

nézem tovább!

Quote (meatyowllegs @ Oct 3 2012 02:06pm)
mindkettő
most épp csak benivel van bajom
de jövő hétre már syl is tervben van


egyre durvább vagy

This post was edited by sylke on Oct 3 2012 08:08am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 3 2012 08:07am
Quote (Nerz8 @ Oct 3 2012 04:07pm)
ha syl kerül sorra, szólj, beszállok.


good
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 3 2012 08:09am
Quote (beni @ Oct 3 2012 02:06pm)
vérszagra gyűlő éji vadként vonzanak az ilyen postok, úgyhogy céloddal ellentétes a hatásod


legalább lesz még pár ilyen jó topic és addig sem unatkozik senki
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 3 2012 08:12am
Quote (Senee @ Oct 3 2012 02:09pm)
legalább lesz még pár ilyen jó topic és addig sem unatkozik senki


inb4 innentől kezdve nem postol senki még ha érdekli is a téma mert csak nehogymár csak :XD:XD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 3 2012 08:17am
Quote (Nerz8 @ Oct 3 2012 02:05pm)


FU GECI, MÉG A KOCSIT IS FELGYUJTOTTÁK
ez már majdnem olyan jo, mint egy szomszédok rész
Go Back To Magyar Topic List
Prev14243444546Next
Add Reply New Topic New Poll