d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev14243444546214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 03:26am
Na hát akkor itt az idő, 1 óra múlva sírok pár sort a final rész miatt.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2012 03:27am
Quote (Rawen @ 4 Jun 2012 11:26)
Na hát akkor itt az idő, 1 óra múlva sírok pár sort a final rész miatt.


jó, hogy mondod, eszembe sem jutott, hogy ma van új rész
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 4 2012 03:29am
Quote (tevetava @ 4 Jun 2012 11:27)
jó, hogy mondod, eszembe sem jutott, hogy ma van új rész


++
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 4 2012 03:35am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 3 2012 07:54pm)
jo szar lesz majd megint varni egy evet, csak hogy utana megint foghassam a fejemet minden heten


nem csak szeptemberig kell várni?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2012 04:33am
ez a tuzbebamulos resz elegge lolkem lett
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 04:40am
Quote (SummertimeClothes @ 4 Jun 2012 12:33)
ez a tuzbebamulos resz elegge lolkem lett


Az.
Szerintem most először nem tetszett Tyrion színészi játéka, nem tudom miért de a rész elején elég gyenge volt. Theonon meg még mindig csak röhögni tudok, vicces volt ahogy elcsukló hangon kiabált a szobából. Littlefingerből noobot csinálnak teljesen, amit itt művel az sehol nincs ahhoz képest amit a könyvben csinál. Samet csak simán otthagyja az Others horda wtfmon. Ja meg a warlock halála is vicces volt, húmekkora mastermind aztán, hogy halt már meg :D Na most éppen más nem jut eszembe, egyelőre ennyit sírok.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2012 04:44am
en meg csak a felenel tartok szoval nem olvasom meg el :)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 4 2012 04:44am
Quote (SummertimeClothes @ 4 Jun 2012 12:44)
en meg csak a felenel tartok szoval nem olvasom meg el :)


nem tudom most megnézni, csak este, mert mindjárt el kell mennem itthonról :(
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2012 05:26am
FFS DOREAH assdfasdfesrERTDFGBDFG
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 4 2012 05:28am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14243444546214Next
Add Reply New Topic New Poll