Quote (SummertimeClothes @ 4 Jun 2012 12:33)
ez a tuzbebamulos resz elegge lolkem lett
Az.
Szerintem most először nem tetszett Tyrion színészi játéka, nem tudom miért de a rész elején elég gyenge volt. Theonon meg még mindig csak röhögni tudok, vicces volt ahogy elcsukló hangon kiabált a szobából. Littlefingerből noobot csinálnak teljesen, amit itt művel az sehol nincs ahhoz képest amit a könyvben csinál. Samet csak simán otthagyja az Others horda wtfmon. Ja meg a warlock halála is vicces volt, húmekkora mastermind aztán, hogy halt már meg

Na most éppen más nem jut eszembe, egyelőre ennyit sírok.