☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev
1
42
43
44
45
46
80
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 10092
Replies: 794
Track Topic
ReDEyeS
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#431
Aug 6 2011 01:14pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 21:13)
de be volt falazva, és a z-nek elég sok egységébe került volna, ha be akar törni.
jó de már ki volt maxolva a Z mikor a toss még csak 130-140 egységnél járt
ha 60-t feláldoz akkor is kb ugyanott van
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#432
Aug 6 2011 01:14pm
Quote (sylke @ 6 Aug 2011 21:13)
inkább a gravity miatt nyert most
tény, hogy nagyon jó volt a microja. Kiváncsi lennék az apm-re amikor felkapkodta az infestorokat
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#433
Aug 6 2011 01:15pm
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 21:14)
jó de már ki volt maxolva a Z mikor a toss még csak 130-140 egységnél járt
ha 60-t feláldoz akkor is kb ugyanott van
nem teljesen
kb másfélszer annyi droneja volt + 1zerg suplly =/= 1 protoss supply
ReDEyeS
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#434
Aug 6 2011 01:15pm
meg nagyon jól használta a toss a phoenixeket meg a void-kat arra hogy 1 mp-re se nyugodjon a Z
szépen csinálta
ReDEyeS
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
5,275.00
#435
Aug 6 2011 01:16pm
Quote (tevetava @ 6 Aug 2011 21:15)
nem teljesen
kb másfélszer annyi droneja volt + 1zerg suplly =/= 1 protoss supply
persze, de akkor is sztem jelentős előnyben volt a Z a meccs 3/4-én át
KiteHawk
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#436
Aug 6 2011 01:18pm
legyen már valami WoW is... ez nemigaz:/
/e: majd írjátok, addig léptem streamből:P
This post was edited by KiteHawk on Aug 6 2011 01:19pm
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#437
Aug 6 2011 01:19pm
Quote (KiteHawk @ 6 Aug 2011 21:18)
legyen már valami WoW is... ez nemigaz:/
nem streamelik. mennek közben ezzel párhuzamosan a wowok is.
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#438
Aug 6 2011 01:20pm
csak én hányok ettől a ret gyerektől ?:/
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#439
Aug 6 2011 01:25pm
Quote (tevetava @ Aug 6 2011 08:20pm)
csak én hányok ettől a ret gyerektől ?:/
Igen.
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#440
Aug 6 2011 01:26pm
fenébe... :/
ott volt a robo, miért nem hozott ki egy obsot egyből cbzve...
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
42
43
44
45
46
80
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact