d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1424344454680Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 01:14pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Aug 2011 21:13)
de be volt falazva, és a z-nek elég sok egységébe került volna, ha be akar törni.


jó de már ki volt maxolva a Z mikor a toss még csak 130-140 egységnél járt

ha 60-t feláldoz akkor is kb ugyanott van
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 01:14pm
Quote (sylke @ 6 Aug 2011 21:13)
inkább a gravity miatt nyert most


tény, hogy nagyon jó volt a microja. Kiváncsi lennék az apm-re amikor felkapkodta az infestorokat
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 01:15pm
Quote (ReDEyeS @ 6 Aug 2011 21:14)
jó de már ki volt maxolva a Z mikor a toss még csak 130-140 egységnél járt

ha 60-t feláldoz akkor is kb ugyanott van


nem teljesen
kb másfélszer annyi droneja volt + 1zerg suplly =/= 1 protoss supply
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 01:15pm
meg nagyon jól használta a toss a phoenixeket meg a void-kat arra hogy 1 mp-re se nyugodjon a Z

szépen csinálta
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 6 2011 01:16pm
Quote (tevetava @ 6 Aug 2011 21:15)
nem teljesen
kb másfélszer annyi droneja volt + 1zerg suplly =/= 1 protoss supply


persze, de akkor is sztem jelentős előnyben volt a Z a meccs 3/4-én át
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 6 2011 01:18pm
legyen már valami WoW is... ez nemigaz:/

/e: majd írjátok, addig léptem streamből:P

This post was edited by KiteHawk on Aug 6 2011 01:19pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 01:19pm
Quote (KiteHawk @ 6 Aug 2011 21:18)
legyen már valami WoW is... ez nemigaz:/


nem streamelik. mennek közben ezzel párhuzamosan a wowok is.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2011 01:20pm
csak én hányok ettől a ret gyerektől ?:/
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 6 2011 01:25pm
Quote (tevetava @ Aug 6 2011 08:20pm)
csak én hányok ettől a ret gyerektől ?:/


Igen.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 6 2011 01:26pm
fenébe... :/

ott volt a robo, miért nem hozott ki egy obsot egyből cbzve...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1424344454680Next
Add Reply New Topic New Poll