Quote (8814 @ Jun 23 2011 08:35pm)
Na én jelentkezek!
Viszek hangcuccot is, zenét is, divizio88, bitófák, hunnia, radical hungary, meg hasonlók.
Najó, elmegyek külön, aztán végig verem az összes barmot, akivel bajom van, aztán mehettek is haza sírni anyuhoz.
ne hülyéskedj, nem vagy te olyan kemény srác