d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton > Subkirándulás
Prev142434445Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 21 2011 11:48am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 21 2011 05:12pm)
így van, 99%-ban csak én is töménytől tudok másnap kurva szarul lenni, sörtől előbb kifekszem, minthogy elcsesszem a másnapomat


inb4 ivós képed
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2011 11:58am
Quote (beni @ Jun 21 2011 07:48pm)
inb4 ivós képed


Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 21 2011 03:55pm
Quote (anyd @ Jun 21 2011 04:58pm)
emléketessetek, hogy ne igyak töményet


akkor nem viszek fenyovizet.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jun 21 2011 05:48pm
Quote (Saenchai @ Jun 21 2011 05:58pm)
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/dsc04570o.jpg


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ez még mindig gecijó :D
és így hogy már találkoztunk élőben, egyre dúrvább :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 22 2011 04:22am
Quote (kuzdithom @ 22 Jun 2011 01:48)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ez még mindig gecijó :D
és így hogy már találkoztunk élőben, egyre dúrvább :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


pedig tényleg csak megrendezett kép :P
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 22 2011 04:27am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 22 2011 10:22am)
pedig tényleg csak megrendezett kép :P


aha
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 22 2011 09:54am
Quote (sylke @ 22 Jun 2011 11:27)
aha


mindjárt leveszik a warnod fasznyalókám
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 22 2011 10:08am
Quote (Janou @ Jun 22 2011 03:54pm)
mindjárt leveszik a warnod fasznyalókám


in 11 days, 1 hours
Member
Posts: 1,319
Joined: Jun 17 2009
Gold: 8.39
Warn: 100%
Jun 23 2011 02:35pm
Na én jelentkezek!
Viszek hangcuccot is, zenét is, divizio88, bitófák, hunnia, radical hungary, meg hasonlók.

Najó, elmegyek külön, aztán végig verem az összes barmot, akivel bajom van, aztán mehettek is haza sírni anyuhoz.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 23 2011 02:35pm
Quote (8814 @ Jun 23 2011 08:35pm)
Na én jelentkezek!
Viszek hangcuccot is, zenét is, divizio88, bitófák, hunnia, radical hungary, meg hasonlók.

Najó, elmegyek külön, aztán végig verem az összes barmot, akivel bajom van, aztán mehettek is haza sírni anyuhoz.


ne hülyéskedj, nem vagy te olyan kemény srác
Go Back To Magyar Topic List
Prev142434445Next
Add Reply New Topic New Poll