d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev14243444546118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Feb 3 2011 10:43am
Quote (ecneB @ Feb 2 2011 07:58pm)
Befejeztem Krinyo kedvencei közül az első mapot, ofc impossible, nem mindent vettem fel, bőven +30-40 all stat-ra már nem volt szükségem, igazából meguntam már, túl erős voltam.
Jöhet a következő map xd
http://img683.imageshack.us/img683/3948/haart.png


kezd el az Eternal Love campaignot, ott nem ezekre az op csatákra kerül a hangsúly, hanem a taktikázásra :)
eddigi legnehezebb hadjáratomnak bizonyult, nem egyszer gondolkodtam el a csalás lehetőségéről, de megáltam :P
4. pályán vagyok, és meg kell hagyni, nehéz.......

példának okáért rögtön a 2. pályán sokszázéletes tüündér + 500 azúrsárkányt kell legyakni, a végén a 4000 életes power lich már semmi azokhoz képest
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 3 2011 10:45am
Quote (Atranaxia @ 3 Feb 2011 18:43)
kezd el az Eternal Love campaignot, ott nem ezekre az op csatákra kerül a hangsúly, hanem a taktikázásra :)
eddigi legnehezebb hadjáratomnak bizonyult, nem egyszer gondolkodtam el a csalás lehetőségéről, de megáltam :P
4. pályán vagyok, és meg kell hagyni, nehéz.......

példának okáért rögtön a 2. pályán sokszázéletes tüündér + 500 azúrsárkányt kell legyakni, a végén a 4000 életes power lich már semmi azokhoz képest


Hmm, jól hangzik, köszi! :) Itt is csak az eleje jó ezeknek a mapoknak, ahol kell taktikázni (főleg impossible fokozaton).
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 3 2011 11:28am
Quote (ecneB @ 3 Feb 2011 17:45)
Hmm, jól hangzik, köszi! :) Itt is csak az eleje jó ezeknek a mapoknak, ahol kell taktikázni (főleg impossible fokozaton).


ne mond már hogy a krityo kedvencei könnyű mapek mer beszarok :D

mind impossible és 200% ra van nyomva lol
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 3 2011 11:32am
Quote (Inakwo @ 3 Feb 2011 19:28)
ne mond már hogy a krityo kedvencei könnyű mapek mer beszarok :D

mind impossible és 200% ra van nyomva lol


az első mapet, masodik nekifutasra vegignyomtam (az elso probalkozast felbahagytam, mert az elso heten mar rosszul kezdtem az epitkezest :)), az rendkivul konnyu volt. ^^ tobbit meg megnezem :)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 3 2011 11:35am
Quote (ecneB @ 3 Feb 2011 18:32)
az első mapet, masodik nekifutasra vegignyomtam (az elso probalkozast felbahagytam, mert az elso heten mar rosszul kezdtem az epitkezest :)), az rendkivul konnyu volt. ^^ tobbit meg megnezem :)


azért azt hitttem már mindet kitoltad 200% :O
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 3 2011 01:15pm
Murcival lenyomtunk vmi átalakított Monk's Retreat mapot... Hát érdekes volt... :D Érdekesen fos. >.<
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2011 01:24pm
Quote (Baleee @ 3 Feb 2011 20:15)
Murcival lenyomtunk vmi átalakított Monk's Retreat mapot... Hát érdekes volt... :D Érdekesen fos. >.<


Nem baj , azért ügyesen aszisztáltál : DDDDD
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 3 2011 01:39pm
Quote (Baleee @ 3 Feb 2011 20:15)
Murcival lenyomtunk vmi átalakított Monk's Retreat mapot... Hát érdekes volt... :D Érdekesen fos. >.<


mé volt fos? murci azt mondta hogy csak hosszadalmas
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 3 2011 01:58pm
Quote (ecneB @ 3 Feb 2011 18:32)
az első mapet, masodik nekifutasra vegignyomtam (az elso probalkozast felbahagytam, mert az elso heten mar rosszul kezdtem az epitkezest :)), az rendkivul konnyu volt. ^^ tobbit meg megnezem :)


hogy a retekbe csinálod egyelekmeg. Tényleg érdekelne pár tipp, pl ha már itt tartunk, mi a jó építési sorrend...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 3 2011 02:20pm
Quote (Oberon_os @ 3 Feb 2011 21:58)
hogy a retekbe csinálod egyelekmeg. Tényleg érdekelne pár tipp, pl ha már itt tartunk, mi a jó építési sorrend...


Meg esetleg támadásnál, hogyan taktikázik, pl van egy necro sereg (3 heti adag mondjuk), egy 'random' hmm mi ellen... Mondjuk 3 heti tower sereg ellen, vagy szintén 3 heti stronghold mondjuk. Hős legyen Vokial, low lvl még nincs semmi extra spell.

Mit kell támadni először, többi egységgel hogy kell mozogni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14243444546118Next
Add Reply New Topic New Poll