Quote (Rezs @ 29 Jul 2010 14:40)
szerintem kurvajó lett a vége sc2nek, nyálcsorgatva várom a kiegészítőket!
jóhát úgy h pénzt nem adsz érte egyszerü.
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Cpt_Ghost, sylke
gém?
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 29 2010 06:42am