d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev142434445465001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jul 29 2010 05:27am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Jul 2010 13:21)
hát én 2 fgért is odaadnám az enyémet mivel már jórégóta végevan a bétának
/de ez nem is betakey most nezem hanem ilyen trial szar
7 óra gameplayért 250 fg nn


én 2fgért az életem is odaadom!
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 29 2010 05:36am
szép napot mindenkinek..
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2010 05:44am
Quote (Animagical @ Jul 29 2010 10:48am)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46448756&f=104
250 fg ért ad a gyerek beta sc2 keyesket
tudom h /care, meg not allowed de hátha segitettem ezzel valakinek :P


a /care topicban vagy, tehát ha érdekelne valakit akkor nem lennél ontopic
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 29 2010 05:45am


azé tud a kis kötsög
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2010 05:46am
milyen jót starcraftoztam:'D
szegény protoss azt se tudta h mivan
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 29 2010 05:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 29 2010 01:46pm)
milyen jót starcraftoztam:'D
szegény protoss azt se tudta h mivan


mivel vótá?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2010 05:54am
Quote (Saenchai @ 29 Jul 2010 13:54)
mivel vótá?


terran.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 29 2010 06:40am
szerintem kurvajó lett a vége sc2nek, nyálcsorgatva várom a kiegészítőket!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 29 2010 06:42am
Quote (Rezs @ 29 Jul 2010 14:40)
szerintem kurvajó lett a vége sc2nek, nyálcsorgatva várom a kiegészítőket!


jóhát úgy h pénzt nem adsz érte egyszerü.
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Cpt_Ghost, sylke
gém?

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 29 2010 06:42am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 29 2010 06:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 29 2010 12:42pm)
jóhát úgy h pénzt nem adsz érte egyszerü.
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Cpt_Ghost, sylke
gém?


mondom szerintem kurvára jó lett a 'vége', ehez mi a fasz köze van a pénznek?
Go Back To Magyar Topic List
Prev142434445465001Next
Closed New Topic New Poll