d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1424344454665Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 31 2010 07:19am
Quote (beni @ 31 May 2010 14:18)
sehol sincs prediéhez képest


gyorsan átmegyek ger subra egy kis segítségért.
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 31 2010 07:24am
Quote (beni @ May 31 2010 02:18pm)
sehol sincs prediéhez képest


:DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 07:26am
na szóval ha már többen is változtatnak, akkor én is a madaras sigemmel neveznék. azaz ami most van bent .. ;)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 31 2010 07:27am
Quote (banyek @ 31 May 2010 14:26)
na szóval ha már többen is változtatnak, akkor én is a madaras sigemmel neveznék. azaz ami most van bent .. ;)


ez így értelmetlen, hogy a legtöbben már leadták a voksukat.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 07:27am
Quote (banyek @ May 31 2010 02:26pm)
na szóval ha már többen is változtatnak, akkor én is a madaras sigemmel neveznék. azaz ami most van bent .. ;)


Senki se mondta, hogy van lehetőség változtatásra! ;)

Az, hogy Fro, meg Nerz8 humorizál, az nem azt jelenti, hogy bárki komolyan is veszi! :P

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 07:36am
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 07:28am
eddig dobogos vagyok B)

This post was edited by Anamy on May 31 2010 07:28am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 31 2010 07:30am
Quote (Oberon_os @ 31 May 2010 14:27)
ez így értelmetlen, hogy a legtöbben már leadták a voksukat.


elvileg már vége a versenynek nem? Amúgy is komolytalan vasárnap délután óta az egész. Én sem gondoltam túl komolyan a változtatást, tudod.. :)

Egyperces sig (foto a gfx stickyben :D )





This post was edited by banyek on May 31 2010 07:40am
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
May 31 2010 07:39am
kurva anyád
enyém nincs közte

nem szavazok ..
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2010 07:50am
Quote (kopek66 @ May 31 2010 02:39pm)
enyém nincs közte

nem szavazok ..


Ennek az az oka, hogy Itt kellett volna nevezni! ;)

Egy verseny nem úgy működik, hogy boldog, boldogtalant berángatnak az utcárol. Az játszik aki nevez. :)

( Nem én reportoltam, mindazonáltal szerintem editeld )

Quote (JS_Bach @ May 31 2010 02:55pm)
de azért predi nyert :d


Az nem rajtam múlt. :) ( Mindenesetre és ő legalább nevezett. ^_^ )

This post was edited by Fezmin on May 31 2010 08:07am
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 31 2010 07:55am
Quote (Fezmin @ 31 May 2010 15:50)
Ennek az az oka, hogy Itt kellett volna nevezni! ;)

Egy verseny nem úgy működik, hogy boldog, boldogtalant berángatnak az utcárol. Az játszik aki nevez. :)

( Nem én reportoltam )


de azért predi nyert :d
Go Back To Magyar Topic List
Prev1424344454665Next
Add Reply New Topic New Poll