Quote (kopek66 @ May 31 2010 02:39pm)
enyém nincs közte
nem szavazok ..
Ennek az az oka, hogy
Itt kellett volna nevezni!

Egy verseny nem úgy működik, hogy boldog, boldogtalant berángatnak az utcárol. Az játszik aki nevez.

( Nem én reportoltam, mindazonáltal szerintem editeld )
Quote (JS_Bach @ May 31 2010 02:55pm)
de azért predi nyert

Az nem rajtam múlt.

( Mindenesetre és ő legalább nevezett.

)
This post was edited by Fezmin on May 31 2010 08:07am