d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev142434445461141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 20 2011 02:36pm
Quote (Saenchai @ Jun 20 2011 09:31pm)
engem meg sajnos mostanában nem köt le az olvasás,tökre szégyellem magam,de nem tudok 10 percnél tovább 1 könyvet se forgatni
mondjuk lehet azért,mert nem kötnek le


van ez így filmezéssel is
nincs ezzel gond
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 20 2011 03:27pm
Én majd csak holnap nézem a GoT-ot . Már nagyon várom.

/ végignéztem a Drót című sorozatot (The Wire). Szerintem kurvajó, vannak benne durva dolgok, hullanak benne az emberek rendesen.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 21 2011 03:56am
Quote (Rezs @ 20 Jun 2011 21:25)
hát ez az évadzáró epizód kurvára gyenge lett...a végén azért daeneryst MEGHÁGNÁM drogo helyett is 8D
valamiért kevésnek érzem az egészet, sokkal több eksön kellett volna bele 8c


this
ezért fogom már olvasni, mert a fasz kivan a várakozásba.
öröm az ürömben, hogy a végén voltak csöcsök :drool:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 21 2011 04:40am
Quote (tevetava @ Jun 19 2011 10:36pm)
harr
gondolkozom rajta, hogy megvegyem a könyveket
a faszom kivan már most a várakozással
hánykor adják itteni idő szerint amerikában az hbo-n az évadzárót?


én megvettem őket, de még bele sem lapoztam
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 21 2011 10:43am


:DD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 21 2011 12:30pm
Quote (Saenchai @ 20 Jun 2011 22:31)
engem meg sajnos mostanában nem köt le az olvasás,tökre szégyellem magam,de nem tudok 10 percnél tovább 1 könyvet se forgatni
mondjuk lehet azért,mert nem kötnek le


strandon vernéd a faszod egész nap, téged is lekötne...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 21 2011 12:34pm
Quote (bajcli @ Jun 21 2011 06:30pm)
strandon vernéd a faszod egész nap, téged is lekötne...


vigyázz mert még az is leég
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 22 2011 11:01am
végignéztem az office mind a 7 évadát,OFC EREDETI NYELVEN. mikor kezdik a 8. évadot? :C
Member
Posts: 3,812
Joined: Apr 25 2005
Gold: 0.00
Jun 22 2011 09:14pm
Egy ejszaka alatt lenyomtam a skins uk elso evadat. epic.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 22 2011 09:18pm
Quote (Bene @ Jun 23 2011 05:14am)
Egy ejszaka alatt lenyomtam a skins uk elso evadat. epic.


Nekem is le kéne töltenem lassacskán, párat láttam tv-ben és megtetszett. Vett 10 deka füvet a gyerek :'D
Go Back To Magyar Topic List
Prev142434445461141Next
Add Reply New Topic New Poll