Quote (Rezs @ 20 Jun 2011 21:25)
hát ez az évadzáró epizód kurvára gyenge lett...a végén azért daeneryst MEGHÁGNÁM drogo helyett is 8D
valamiért kevésnek érzem az egészet, sokkal több eksön kellett volna bele 8c
this
ezért fogom már olvasni, mert a fasz kivan a várakozásba.
öröm az ürömben, hogy a végén voltak csöcsök
