☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official RuneScape Topic
Prev
1
42
43
44
45
46
69
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 18249
Replies: 685
Track Topic
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#431
Feb 12 2011 06:24am
gl
am veszek megint 10 pk set-et és meglátom mire jutok egyszer úgyis megkell tanulnom pkzni.
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#432
Feb 12 2011 06:25am
Quote (Tommy_hun @ 12 Feb 2011 13:15)
Ez a flower game milyen crap
most buktam 1m-t
flower game??
yupi
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold
:
0.00
#433
Feb 12 2011 06:30am
Soon 70 mage a purémon ~~
Sanyika
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold
:
118.00
#434
Feb 12 2011 06:50am
Quote (yupi @ 12 Feb 2011 13:30)
Soon 70 mage a purémon ~~
én most akarok csinálni puret csak nem tudom mi legyen a neve.
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#435
Feb 12 2011 06:57am
Quote (Sanyika @ 12 Feb 2011 13:50)
én most akarok csinálni puret csak nem tudom mi legyen a neve.
Sanyika
This post was edited by tevetava on Feb 12 2011 06:58am
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#436
Feb 12 2011 07:55am
Quote (Tommy_hun @ 12 Feb 2011 13:24)
gl
am veszek megint 10 pk set-et és meglátom mire jutok egyszer úgyis megkell tanulnom pkzni.
hát sok sikert, szerintem runescapeben a pvp nem az igazi
na, itt az idő smithingelni
yupi
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold
:
0.00
#437
Feb 12 2011 08:42am
Quote (Sanyika @ 12 Feb 2011 14:50)
én most akarok csinálni puret csak nem tudom mi legyen a neve.
Új karit előröl kezdeni nagyongát 8D
enyém skiller volt mielőtt puret csináltam belőle 500 totallal
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#438
Feb 12 2011 09:27am
hát csak megvan végre
yupi
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold
:
0.00
#439
Feb 12 2011 10:02am
Quote (Klontar @ 12 Feb 2011 17:27)
http://i56.tinypic.com/f9i33c.png
http://i56.tinypic.com/2roghs5.png
http://i54.tinypic.com/345zwo3.png
hát csak megvan végre
70 mage!!!!
Woooooooooooooooooooooooot
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#440
Feb 12 2011 10:13am
melyik clan chaten vagytok fent? befizettem memberre
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
42
43
44
45
46
69
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact