d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1424344454658Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 25 2009 11:53pm
Quote (BiceBoca @ Tue, 26 May 2009, 06:14)
szedtem fogamzásgátlót használtunk gumit....mégvalami?


akkor nem értem... nagy bűvészek vagytok ti!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 26 2009 01:18am
Quote (Inakwo @ Tue, May 26 2009, 06:53am)
akkor nem értem... nagy bűvészek vagytok ti!


Lacuska egy igazi spermahajder
Banned
Posts: 157
Joined: Mar 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 26 2009 01:51am
hiaba lepek be 2 geprol
floodcontroll >> me

This post was edited by KREAJJA_CSITSKA on May 26 2009 01:52am
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
May 26 2009 02:42am
Quote (farki @ Mon, May 25 2009, 09:39pm)
hát el nem tudok képzelni olyan helyzetet, h úgy kiborulnék, h belevésném az épp aktuális barátnőm nevét a karomba, aztán ezt lefotóznám, s utána mutogatnám az internetes barátaimnak.
de ezt még részegen se.


mellesleg több hónapot szenvedni egy lány miatt epic fail ^^


meg szerencse, hogy neked egy percet se kellett meg szenvedned nok miatt.
Banned
Posts: 157
Joined: Mar 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 26 2009 02:45am
Quote (exair @ Tue, 26 May 2009, 10:42)
meg szerencse, hogy neked egy percet se kellett meg szenvedned nok miatt.


De neked egy csomót. 8D
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
May 26 2009 02:51am
Quote (KREAJJA_CSITSKA @ Tue, May 26 2009, 10:45am)
De neked egy csomót. 8D


Patrik cipőt vesz magának, és megkéri Spongyabobot, hogy segítsen neki bekötni. Ám Spongyabobnak is rá kell jönnie arra, hogy bizony elfelejtett cipőt kötni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 26 2009 02:59am
Quote (exair @ Tue, May 26 2009, 09:51am)
Patrik cipőt vesz magának, és megkéri Spongyabobot, hogy segítsen neki bekötni. Ám Spongyabobnak is rá kell jönnie arra, hogy bizony elfelejtett cipőt kötni.


Könnyfacsaró történet volt
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
May 26 2009 03:03am
Quote (beni @ Tue, May 26 2009, 10:59am)
Könnyfacsaró történet volt


a csomorol jutott eszembe.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 26 2009 03:06am
Quote (exair @ Tue, May 26 2009, 10:03am)
a csomorol jutott eszembe.


Ennek kapcsán megnéztem a spongyabob 2évadának összefoglaló leírásait ... azért elég komoly történetek vannak :'D

"Spongyabob és Patrik az állatkertbe mennek megnézni az óriáskagylót. Dobnak neki egy szem földimogyorót, minek hatására a kagyló szüntelenül zokogni kezd. Spongyabob azt hiszi, ő a hibás."

"Spongyabob vasárnapi reggeli gyanánt ketchupos hagymát eszik földimogyoróval, amitől rémes lesz a lehellete. Mindenki elrohan előle. Patrikhoz fordul tanácsért, de mivel neki nincs orra, azt mondja neki: azért futnak el előle, mert rémesen csúnya."
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
May 26 2009 03:09am
Quote (beni @ Tue, May 26 2009, 11:06am)
Ennek kapcsán megnéztem a spongyabob 2évadának összefoglaló leírásait ... azért elég komoly történetek vannak :'D

"Spongyabob és Patrik az állatkertbe mennek megnézni az óriáskagylót. Dobnak neki egy szem földimogyorót, minek hatására a kagyló szüntelenül zokogni kezd. Spongyabob azt hiszi, ő a hibás."

"Spongyabob vasárnapi reggeli gyanánt ketchupos hagymát eszik földimogyoróval, amitől rémes lesz a lehellete. Mindenki elrohan előle. Patrikhoz fordul tanácsért, de mivel neki nincs orra, azt mondja neki: azért futnak el előle, mert rémesen csúnya."


es minden resz itt van, beleegve a retinamba :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1424344454658Next
Add Reply New Topic New Poll