Quote (exair @ Tue, May 26 2009, 10:03am)
a csomorol jutott eszembe.
Ennek kapcsán megnéztem a spongyabob 2évadának összefoglaló leírásait ... azért elég komoly történetek vannak :'D
"Spongyabob és Patrik az állatkertbe mennek megnézni az óriáskagylót. Dobnak neki egy szem földimogyorót, minek hatására a kagyló szüntelenül zokogni kezd. Spongyabob azt hiszi, ő a hibás."
"Spongyabob vasárnapi reggeli gyanánt ketchupos hagymát eszik földimogyoróval, amitől rémes lesz a lehellete. Mindenki elrohan előle. Patrikhoz fordul tanácsért, de mivel neki nincs orra, azt mondja neki: azért futnak el előle, mert rémesen csúnya."