d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev14243444546162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 27 2008 01:02pm
Quote (anyd @ Fri, Jun 27 2008, 08:56pm)
Áhhhá elolvastam a kakashi gaident.
De így felmerül a kérdés: Tobi nem kamuzik-e és nem ő-e Obito?


hát szerintem valami olyan lesz hogy Obito teste de Madara szelleme
ha Orochimaru tudott testet váltani akkor lehet ő is

Quote (kabraxis6 @ Fri, Jun 27 2008, 08:57pm)
Itt olvastam, meg csak ott tartanak, hogy most ment ki tamadni Karakurat elvileg Aizen meg 2-3 spanja, de az ugyebar nem is Karakura.


jaja, most lendült akcióba Yamaji smile.gif
azaz öregnek kinéző espada lesz szerintem az 1-es (vagy 2-es ) a csaj a 3as az látszodott mikor Grimmjow meg Ichigo harcoltak
viszont megijedtem mikor elkezdték számozni csökkenve azt hittem vége lesz a mangának hál istennek tévedtem
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 27 2008 01:05pm
Quote (kopek66 @ Fri, 27 Jun 2008, 20:02)
jaja, most lendült akcióba Yamaji smile.gif
azaz öregnek kinéző espada lesz szerintem az 1-es (vagy 2-es ) a csaj a 3as az látszodott mikor Grimmjow meg Ichigo harcoltak
viszont megijedtem mikor elkezdték számozni csökkenve azt hittem vége lesz a mangának hál istennek tévedtem


^^^^^^
En nem akarok talalgatni, hogy ki melyik Espada, mindenesetre meglepett mikor kiderult hogy Ulquiorra csak a 4. tongue.gif
Mar varom a kovetkezo reszt xd
Most fake afk d2zok.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2008 01:08pm
Ajánljatok már valami jó animet:P

Narutot lassan lehet csak olvasni/nézni mert hetente jön ki új.

Bleachre azt mondták nekem hogy csak állnak benne meg beszélnek és a végén mindig meghal valaki... Bár sokan dicsérik is. A nagyon véres animokat se szeretem.

A Death note-ot látta már valaki? rentgetegen dícsérik csak agaszt hogy fájna higy rövid tongue.gif
Member
Posts: 2,563
Joined: Nov 18 2006
Gold: 4.00
Jun 27 2008 01:09pm
Quote (anyd @ Fri, 27 Jun 2008, 20:08)
Ajánljatok már valami jó animet:P

Narutot lassan lehet csak olvasni/nézni mert hetente jön ki új.

Bleachre azt mondták nekem hogy csak állnak benne meg beszélnek és a végén mindig meghal valaki... Bár sokan dicsérik is. A nagyon véres animokat se szeretem.

A Death note-ot látta már valaki? rentgetegen dícsérik csak agaszt hogy fájna higy rövid tongue.gif


YuYu Hakuso, a szellemfiú xd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 27 2008 01:11pm
Quote (csipi_hun @ Fri, Jun 27 2008, 08:09pm)
YuYu Hakuso, a  szellemfiú xd


Az crap tongue.gif 10 évesen még lekötött
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 27 2008 01:43pm
Quote (anyd @ Fri, Jun 27 2008, 09:08pm)
Ajánljatok már valami jó animet:P

Narutot lassan lehet csak olvasni/nézni mert hetente jön ki új.

Bleachre azt mondták nekem hogy csak állnak benne meg beszélnek és a végén mindig meghal valaki... Bár sokan dicsérik is. A nagyon véres animokat se szeretem.

A Death note-ot látta már valaki? rentgetegen dícsérik csak agaszt hogy fájna higy rövid tongue.gif


szerintem kezd el nézni a bleach-et, dragonball zed véresebb szerintem smile.gif (addig mindenképp nézd meg amig eljutnak soul sociecitybe [ezt lehet elirtam xd] )
death note jó volt nem akarok spoilerkedni ugyhogy többet nemmondok róla de tény hogy egy naruto vagy egyéb sorozat után rövidnek fog tünni (nem a látványokra gyúr nincsenek benne nagy látványos csaták inkább ilyen .. nemjut eszembe jó szó rá,gondolkodtató ? :fejétvakarósmile:, de jó )

Quote (kabraxis6 @ Fri, Jun 27 2008, 09:05pm)
^^^^^^
En nem akarok talalgatni, hogy ki melyik Espada, mindenesetre meglepett mikor kiderult hogy Ulquiorra csak a 4. tongue.gif
Mar varom a kovetkezo reszt xd
Most fake afk d2zok.

ja Ichigo is nézett egyet xd
köv héten nemlesz manga, és után egy ideig nemtudom nézni, úgyhogy én most találgathatok kedvemre egy jó ideig happy.gif
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jun 29 2008 07:30am
Tudtok valami jó kis érzelemdús, végig élvezhető / szórakoztató, lehetőleg hosszú animet? Lehet picit elvont témájú is..
Szerdáig uncsi van sad.gif
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jun 29 2008 07:32am
Quote (anyd @ Fri, 27 Jun 2008, 21:08)
Ajánljatok már valami jó animet:P

Narutot lassan lehet csak olvasni/nézni mert hetente jön ki új.

Bleachre azt mondták nekem hogy csak állnak benne meg beszélnek és a végén mindig meghal valaki... Bár sokan dicsérik is. A nagyon véres animokat se szeretem.

A Death note-ot látta már valaki? rentgetegen dícsérik csak agaszt hogy fájna higy rövid tongue.gif


Láttam a Death Note-ot, érdemes megnézni. 9/10
Viszont ha leírnám a teljes véleményem azzal elrontanám a mókát benne.


Ha ajánlani kell valamit, én mindenképp a GTO megnézését tanácsolom. Szinte egyhuzamba néztem meg mind a 43 részét annyira tetszett.

This post was edited by Fless on Jun 29 2008 07:35am
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 29 2008 07:43am
Quote (Fless @ Sun, Jun 29 2008, 03:30pm)
Tudtok valami jó kis érzelemdús, végig élvezhető / szórakoztató, lehetőleg hosszú animet? Lehet picit elvont témájú is..
Szerdáig uncsi van sad.gif


elfen liedet láttad már ? (mondjuk csak 13+1 részes )
GTO az mi ?
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jun 29 2008 07:44am
Quote (kopek66 @ Sun, 29 Jun 2008, 15:43)
elfen liedet láttad már ? (mondjuk csak 13+1 részes )
GTO az mi ?


sajnos lattam mar :<

http://myanimelist.net/anime.php?id=245

nem az a mostani tipikus anime rajzolas, 99es darab

This post was edited by Fless on Jun 29 2008 07:54am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14243444546162Next
Add Reply New Topic New Poll