Quote (anyd @ Fri, Jun 27 2008, 09:08pm)
Ajánljatok már valami jó animet:P
Narutot lassan lehet csak olvasni/nézni mert hetente jön ki új.
Bleachre azt mondták nekem hogy csak állnak benne meg beszélnek és a végén mindig meghal valaki... Bár sokan dicsérik is. A nagyon véres animokat se szeretem.
A Death note-ot látta már valaki? rentgetegen dícsérik csak agaszt hogy fájna higy rövid

szerintem kezd el nézni a bleach-et, dragonball zed véresebb szerintem

(addig mindenképp nézd meg amig eljutnak soul sociecitybe [ezt lehet elirtam xd] )
death note jó volt nem akarok spoilerkedni ugyhogy többet nemmondok róla de tény hogy egy naruto vagy egyéb sorozat után rövidnek fog tünni (nem a látványokra gyúr nincsenek benne nagy látványos csaták inkább ilyen .. nemjut eszembe jó szó rá,gondolkodtató ? :fejétvakarósmile:, de jó )
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jun 27 2008, 09:05pm)
^^^^^^
En nem akarok talalgatni, hogy ki melyik Espada, mindenesetre meglepett mikor kiderult hogy Ulquiorra csak a 4.

Mar varom a kovetkezo reszt xd
Most fake afk d2zok.
ja Ichigo is nézett egyet xd
köv héten nemlesz manga, és után egy ideig nemtudom nézni, úgyhogy én most találgathatok kedvemre egy jó ideig