d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev14243444546397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 16 2008 09:19am
Quote (Baleee @ Sun, 16 Mar 2008, 14:55)
a szocializmus idejében egy férfi a vonaton kormányellenes vicceket mesél, egyszer csak megszólal az egyik mellette álló idegen:
- Hhahahah, ez jó volt leírom, mondja csak a nevét!...


lol biggrin.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 16 2008 10:02am
Quote (Fuxy0415 @ Sun, Mar 16 2008, 04:19pm)
lol biggrin.gif


hogy végződik a kommunista népmese???
Aki nem hiszi annak utána járunk

Mia külömbség a gazdag meg a szegény svájci között?
a szegény magának mossa a mercijét
Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Mar 16 2008 10:08am
Quote (Vharimatras @ Sun, 16 Mar 2008, 18:02)
hogy végződik a kommunista népmese???
Aki nem hiszi annak utána járunk

Mia  külömbség a gazdag meg a szegény svájci között?
a szegény magának mossa a mercijét


lol :DDDDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 16 2008 10:08am
Quote (Vharimatras @ Sun, 16 Mar 2008, 16:02)
hogy végződik a kommunista népmese???
Aki nem hiszi annak utána járunk

Mia  külömbség a gazdag meg a szegény svájci között?
a szegény magának mossa a mercijét


bah... :DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 16 2008 10:49am
Quote (Baleee @ Sun, 16 Mar 2008, 16:08)
bah... :DDDDDDDDDDDD


Két barát beszélget:
- Képzeld! Vasárnap krumplipürét akartunk csinálni a rántotthúshoz, kiment krumpliért de közben összeesett és meghalt!
- Erre te mit csináltál?
- Há' rizst!

/e: editelni má nem tudtam... -.-'

This post was edited by Baleee on Mar 16 2008 10:50am
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 16 2008 10:53am
Quote (Baleee @ Sun, 16 Mar 2008, 17:49)
Két barát beszélget:
- Képzeld! Vasárnap krumplipürét akartunk csinálni a  rántotthúshoz, kiment krumpliért de közben összeesett és meghalt!
- Erre te mit csináltál?
- Há' rizst!

/e: editelni má nem tudtam... -.-'


Bazdmeg biggrin.gif biggrin.gif
ez iszonyat rofl.gif
Member
Posts: 10,773
Joined: Aug 13 2006
Gold: 1,985.43
Mar 16 2008 02:29pm
Miért horgászik Pistike a temetőben?
Mert sok a halott!

JAj,ez már annyira szar ,hogy jó biggrin.gif
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 16 2008 03:51pm
jóó biggrin.gif a szocialistás kommunistások nagyon ott vannak xD

az abszolút értelmetlen barom vicc:

- 'pot kivanok 'sván bátyám.
- ... kapálok fiam.
- nem azt mondtam, köszöntem.
- ... gyomos vót, hat kigyöttem.
- süket maga 'sván bátyám.
- ... ez a sor itt végig.


meg még 1-2
-HOgy hívják az indián temetőt?
-Tolltartó!

Két homokszem száll a sivatag felett.
- Leszálljunk?
- Hülye vagy? Ekkora tömegbe?

Két favicc ül az ágon. Az egyik hirtelen elkezd nevetni.
- Miért nevetsz? - kérdezi a másik.
- Eszembe jutottam.

- Mikor van a legnagyobb magömlés?
- Ha felborul a kombájn.

biggrin.gif wink.gif
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 16 2008 11:23pm
Quote (zsansaccount @ Sun, 16 Mar 2008, 21:51)

- Mikor van a legnagyobb magömlés?
- Ha felborul a kombájn.


És mikor van az egérnek magömlése? tongue.gif
Ha kirágja a zsákot :>
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Mar 17 2008 07:56am
miert megy a kislany mezitlab a kuthoz?
vizert.

miert temetik az indianokat a domb oldalara?
mert ott van a temeto.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14243444546397Next
Add Reply New Topic New Poll