jóó

a szocialistás kommunistások nagyon ott vannak xD
az abszolút értelmetlen barom vicc:
- 'pot kivanok 'sván bátyám.
- ... kapálok fiam.
- nem azt mondtam, köszöntem.
- ... gyomos vót, hat kigyöttem.
- süket maga 'sván bátyám.
- ... ez a sor itt végig.
meg még 1-2
-HOgy hívják az indián temetőt?
-Tolltartó!
Két homokszem száll a sivatag felett.
- Leszálljunk?
- Hülye vagy? Ekkora tömegbe?
Két favicc ül az ágon. Az egyik hirtelen elkezd nevetni.
- Miért nevetsz? - kérdezi a másik.
- Eszembe jutottam.
- Mikor van a legnagyobb magömlés?
- Ha felborul a kombájn.