d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1429842994300430143025001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2011 05:56am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Aug 2011 13:53)
Én estire jártam.
Azt nem tudom milyen színvonalon ment itt az oktatás lévén basztam bejárni, de azért pár tanács amit az angoltanár adott az osztálynak az előző napi írásbeli után:
1, a leveles résznél próbáljanak meg a feladatban lévő szavak segítségével mondatokat alkotni, hogy legyen mit értékelni.
2, a második levélnek neki se álljanak, mert nem fog menni, az utolsó egy órát töltsék az első rövid levél megírásával, hogy legyen belőle pár pontjuk.
3, a hallás utáni szövegértésen írjanak be bármit, de ne hagyjanak üresen semmit, hátha bejön pár tipp.
4, ne felejtsék el, hogy az utolsó hallás utáni szövegértés feladatban, mindig igaz/hamis/nem szerepelt. Ebből a nem szerepelt mindig csak 1-2 van, szóval az ab-t írogassák be.


ebből nekem az jött le, hogy ezek semmit se csináltak eddig.





tehát ha 87% lett, akkor mégsem olyan könnyű a 390 pont középszintűvel.


Bocs, 387 pontom lett.

/e: ami 89%-os fizikát jelentett az (akkor még) 35 pontos angol középszint mellett.

This post was edited by Baleee on Aug 9 2011 05:58am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 9 2011 05:58am
Quote (Baleee @ 9 Aug 2011 12:56)
Bocs, 387 pontom lett.


nekem meg 126 :'(
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 9 2011 05:58am
Quote (Baleee @ 9 Aug 2011 13:56)
Bocs, 387 pontom lett.


miből volt 13 pluszpontod?

nvm, a szóbelid lett 100

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 9 2011 05:59am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2011 05:58am
Quote (Inakwo @ 9 Aug 2011 13:58)
nekem meg 126 :'(


ASDDASLOLLNOBBGECIASSADFSADASD


Inb4 nem szar bolognai rendszeres számítás.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 9 2011 05:58am
kéne ma gyúrnom, vagy futnom, de kurva lusta vagyok, meg már túlságosan ráhangolódtam a szigetre :(
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 9 2011 05:59am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Aug 2011 12:58)
miből volt 13 pluszpontod?

a 100% fizika + 87 % matek, az 374.


kisebbségi
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Aug 9 2011 05:59am
Quote (Baleee @ 9 Aug 2011 12:58)
ASDDASLOLLNOBBGECIASSADFSADASD


Inb4 nem szar bolognai rendszeres számítás.



de Gábor Dénesre jo lettem volna
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2011 05:59am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Aug 2011 13:58)
miből volt 13 pluszpontod?

a 100% fizika + 87 % matek, az 374.


Te mi a faszomról beszélsz?
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Aug 9 2011 06:00am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 9 2011 12:58pm)
kéne ma gyúrnom, vagy futnom, de kurva lusta vagyok, meg már túlságosan ráhangolódtam a szigetre :(


attól még menj -_-
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 9 2011 06:01am
43
Go Back To Magyar Topic List
Prev1429842994300430143025001Next
Closed New Topic New Poll