d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1428429430431432532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 17 2018 11:28pm
Szerintem jól tolja smat, én zsellér vagyok hogy ilyen fiatalon ennyi mindent látott már, bejárt etc
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 17 2018 11:46pm
Quote (rapiddani @ 18 Sep 2018 07:28)
Szerintem jól tolja smat, én zsellér vagyok hogy ilyen fiatalon ennyi mindent látott már, bejárt etc


te is kimehetsz kínába angolt tanítani
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 18 2018 12:14am
ez jo, ezt ki kene probalni bpn is :D

Minekutána Dunaújvárosban nem találtam meg a nőt akit kerestem, és az sem talált meg engem, egy másik Fehér megyei településen próbáltam szerencsét.

Székesfehérvárra szombaton látogattam el. Látogatásom okán a városvezetés itt sem tett ajánlatot, de most nem is igényeltem azt. Nőt keresni mentem oda! Székesfehérváron a nők fehér bőrűek, nyúlánkok, hosszú comb, hosszúfelkar. Hűvös arrogancia. Pont az esetem tulajdonságai. Vágyaim tárgyai. Tökéletes!

Az utcán való leszólítást választottam. Kocsimat a Skála előtt leparkoltam majd elindultam. 17 lányt szólítottam le akkor éjjel. Egyedülállókat.. Édesanyákat. Eredménytelenül. A dialóg minden esetben a következő volt.

Szia! Ne haragudj a zavarásért, volna egy papír zsebkendőd? Folyik az orrom.

Mind a 17 válasz az volt, hogy nem. Amikor kijavítottam, mondván, hogy erre nem azt kell mondani, hogy nem, hanem azt, hogy nincs, még idegesebb lett. Nem értettem miért. A válaszokat megállás és lassítás nélkül menet közben bökték oda nekem. A 17. után elegem lett és hazajöttem.


This post was edited by miertvagyokilyenjokerdojel on Sep 18 2018 12:15am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 18 2018 12:24am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 18 Sep 2018 08:14)
ez jo, ezt ki kene probalni bpn is :D
Minekutána Dunaújvárosban nem találtam meg a nőt akit kerestem, és az sem talált meg engem, egy másik Fehér megyei településen próbáltam szerencsét.

Székesfehérvárra szombaton látogattam el. Látogatásom okán a városvezetés itt sem tett ajánlatot, de most nem is igényeltem azt. Nőt keresni mentem oda! Székesfehérváron a nők fehér bőrűek, nyúlánkok, hosszú comb, hosszúfelkar. Hűvös arrogancia. Pont az esetem tulajdonságai. Vágyaim tárgyai. Tökéletes!

Az utcán való leszólítást választottam. Kocsimat a Skála előtt leparkoltam majd elindultam. 17 lányt szólítottam le akkor éjjel. Egyedülállókat.. Édesanyákat. Eredménytelenül. A dialóg minden esetben a következő volt.

Szia! Ne haragudj a zavarásért, volna egy papír zsebkendőd? Folyik az orrom.

Mind a 17 válasz az volt, hogy nem. Amikor kijavítottam, mondván, hogy erre nem azt kell mondani, hogy nem, hanem azt, hogy nincs, még idegesebb lett. Nem értettem miért. A válaszokat megállás és lassítás nélkül menet közben bökték oda nekem. A 17. után elegem lett és hazajöttem.


E D E
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Sep 18 2018 01:14am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Sep 2018 07:46)
te is kimehetsz kínába angolt tanítani


akarhogyanis, elkene a fehercseled otthon

nemreg probaltam megvarrni az egyik nadragomat es nemcsak a tut sikerult eltorni, de meg sem verhettem miatta senkit
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 18 2018 01:44am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 18 2018 07:14am)
ez jo, ezt ki kene probalni bpn is :D
Minekutána Dunaújvárosban nem találtam meg a nőt akit kerestem, és az sem talált meg engem, egy másik Fehér megyei településen próbáltam szerencsét.

Székesfehérvárra szombaton látogattam el. Látogatásom okán a városvezetés itt sem tett ajánlatot, de most nem is igényeltem azt. Nőt keresni mentem oda! Székesfehérváron a nők fehér bőrűek, nyúlánkok, hosszú comb, hosszúfelkar. Hűvös arrogancia. Pont az esetem tulajdonságai. Vágyaim tárgyai. Tökéletes!

Az utcán való leszólítást választottam. Kocsimat a Skála előtt leparkoltam majd elindultam. 17 lányt szólítottam le akkor éjjel. Egyedülállókat.. Édesanyákat. Eredménytelenül. A dialóg minden esetben a következő volt.

Szia! Ne haragudj a zavarásért, volna egy papír zsebkendőd? Folyik az orrom.

Mind a 17 válasz az volt, hogy nem. Amikor kijavítottam, mondván, hogy erre nem azt kell mondani, hogy nem, hanem azt, hogy nincs, még idegesebb lett. Nem értettem miért. A válaszokat megállás és lassítás nélkül menet közben bökték oda nekem. A 17. után elegem lett és hazajöttem.


fehér megye lól

ja, ez van itt fehéváron; senkit nem érdekelnek az idegenek, mindenki fideszes
ha beöltözött volna huszárnak több esélye lett volna
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 18 2018 03:20am
Quote (Senee @ Sep 18 2018 09:44am)
fehér megye lól

ja, ez van itt fehéváron; senkit nem érdekelnek az idegenek, mindenki fideszes
ha beöltözött volna huszárnak több esélye lett volna


:DD
Igazabol az egesz cikk aranyat er
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 18 2018 05:55am
Quote (rapiddani @ 18 Sep 2018 06:28)
Szerintem jól tolja smat, én zsellér vagyok hogy ilyen fiatalon ennyi mindent látott már, bejárt etc


Dunno engem kicsit zavarna, hogy mindent a másik szülei fizetnek...
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 18 2018 06:13am
Quote (josheide @ Sep 18 2018 01:55pm)
Dunno engem kicsit zavarna, hogy mindent a másik szülei fizetnek...


ha smatyi fizeti akkor nem lesz puccos eskuvo a tanari fizetesebol
igy nyilvan a masik fel segit, ha mar ugy is megtehetik, en nem latok tul nagy problemat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1428429430431432532Next
Add Reply New Topic New Poll