Quote (ecneB @ 4 Jan 2013 14:07)
erdekes mod leadta a tanmeset
mate postolt egy random kepet, amot utana ki is toroltetett
puffogott egy sort aztan mar valaszra sem meltat minket
ezzel csak az a baj h holnap eljatsza ugyanezt mi tha mi sem tortent volna
Nem, csak filmeztem, és különben sem szerepel nekem olyan előkelő helyen a messer testvérpár hogy az ő postjaikat sasoljam all day.
Quote (fahrii @ 4 Jan 2013 14:05)
Smat nem felsz h elfuj a szel?
2 topiccal ezelőtt arról siránkoztál hogy téged milyen rosszul érintett az hogy bántottak kispöcsös korodban, most te is ugyan ezt csinálod, csak az a különbség hogy mi felnőtt emberek vagyunk.