d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1428429430431432660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2013 05:25am
Quote (xGurke @ 13 Jul 2013 13:18)
azért elég jól le van zárva az a teló, egy homokszem nem ment bele, nem fogom vízbe rakni most csak azért, hogy tiszta legyen


nem vízálló a telefon innentől kezdve nyugodtan telemehetett szennyeződésekkel...
én azért egy ilyen értékű telefonnál megpróbálnék mindent megtenni az ügy érdekében, ph-n van ezzel foglalkozó forum, olvasgass
csak ne kapcsold be 4 óra száradás után ha lehet :D

This post was edited by fahrii on Jul 13 2013 05:26am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 13 2013 05:49am
Quote (fahrii @ Jul 13 2013 11:25am)
nem vízálló a telefon innentől kezdve nyugodtan telemehetett szennyeződésekkel...
én azért egy ilyen értékű telefonnál megpróbálnék mindent megtenni az ügy érdekében, ph-n van ezzel foglalkozó forum, olvasgass
csak ne kapcsold be 4 óra száradás után ha lehet :D


tegnap este történt
szerintem holnapig még legalább várok vele
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 13 2013 06:06am
Masreszrol azok a kurva odaszaradt mocskok az aramkorre aranyos hibakat tudnak okozni.

Billentyuzetnel volt nalam ilyen (notinal), hogy amikor leontottem (5 ev alatt 3x :DDD ) akkor utana atmostam first csapvizzel, hogy a nagyjabol ragacsos szar lemenjen belole, utana deszt vizzel, uatana szar(itas) rizzsel. A 3. alkalom utan mar ki kellett cserelnem, de 2szer bejott es gond nelkul mukodott utana.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 13 2013 06:08am
Quote (Baleee @ Jul 13 2013 12:06pm)
Masreszrol azok a kurva odaszaradt mocskok az aramkorre aranyos hibakat tudnak okozni.

Billentyuzetnel volt nalam ilyen (notinal), hogy amikor leontottem (5 ev alatt 3x  :DDD ) akkor utana atmostam first csapvizzel, hogy a nagyjabol ragacsos szar lemenjen belole, utana deszt vizzel, uatana szar(itas) rizzsel. A 3. alkalom utan mar ki kellett cserelnem, de 2szer bejott es gond nelkul mukodott utana.


jó, de más egy billentyűzet, meg egy baszott drága telefon
ha a billentyűzetemet öntöttem volna le, akkor veszek másikat geci, de ez a telefonom :(

This post was edited by xGurke on Jul 13 2013 06:08am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 13 2013 06:10am
Quote (xGurke @ 13 Jul 2013 14:08)
jó, de más egy billentyűzet, meg egy baszott drága telefon
ha a billentyűzetemet öntöttem volna le, akkor veszek másikat geci, de ez a telefonom :(


Nyilvan a notiba a bill filleres dolog, ne legyel mar hulye, gyari uj bill 20-30k, de itthon pl hasznaltani is 20k-ert akartak adni, akkor meg anyjukat.

Masreszrol meg tokmindegy, attol a szennyezodes, az szennyezodes, es ki kell mosni, mert kulonben a zarlat agyonvagja, ha rossz helyre rakodik le.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 13 2013 06:15am
Quote (Baleee @ Jul 13 2013 12:10pm)
Nyilvan a notiba a bill filleres dolog, ne legyel mar hulye, gyari uj bill 20-30k, de itthon pl hasznaltani is 20k-ert akartak adni, akkor meg anyjukat.

Masreszrol meg tokmindegy, attol a szennyezodes, az szennyezodes, es ki kell mosni, mert kulonben a zarlat agyonvagja, ha rossz helyre rakodik le.


hát a 80k-s telefonhoz képest filléres

amúgy meg olvastam múltkor valahol, hogy elvileg ki kell bírniuk vízben pár percet anélkül, hogy tönkrebaszódnának, úgyhogy csak túléli, majd holnap megmondom kibírta e
mondom, 2-3 percet volt vízben, amíg szétszedtem a stéget, lyl
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2013 06:46am
Quote (xGurke @ 13 Jul 2013 14:15)
hát a 80k-s telefonhoz képest filléres

amúgy meg olvastam múltkor valahol, hogy elvileg ki kell bírniuk vízben pár percet anélkül, hogy tönkrebaszódnának, úgyhogy csak túléli, majd holnap megmondom kibírta e
mondom, 2-3 percet volt vízben, amíg szétszedtem a stéget, lyl


ezesetben:

http://hardverapro.hu/apro/nokia_6310i_fuggetlen_kepekkel/hsz_1-50.html

This post was edited by fahrii on Jul 13 2013 06:47am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 13 2013 06:46am
Quote (xGurke @ 13 Jul 2013 12:08)
jó, de más egy billentyűzet, meg egy baszott drága telefon
ha a billentyűzetemet öntöttem volna le, akkor veszek másikat geci, de ez a telefonom :(


Quote (xGurke @ 13 Jul 2013 12:15)
hát a 80k-s telefonhoz képest filléres

amúgy meg olvastam múltkor valahol, hogy elvileg ki kell bírniuk vízben pár percet anélkül, hogy tönkrebaszódnának, úgyhogy csak túléli, majd holnap megmondom kibírta e
mondom, 2-3 percet volt vízben, amíg szétszedtem a stéget, lyl


De te nem érted meg hogy várjál vele?
Elhiszem hogy gecire unalmas meg türelmetlen vagy, de ha nem várod ki akkor bb zsir uj galaxy s2 galaxy.
Nem hiszem el hogy valaki ennyire nem érti meg hogy várni kell vele..

Én is már 2x eláztattam két különböző telefont, de mind a kettő túlélte, az egyik egy régi k300i volt, azt nyáron áztattam el valami strandon, 2 napra kiraktam a napra úgy hogy előtte beleraktam 1-2 percre desztillált vízbe majd kibasztam az erkélyemre, és láss csodát, 2 nap múlva hibátlanul működött.
A másikat meg télen beleejtettem egy pocsolyába, hazavittem, darabokra szétszedtem és csak letöröltem róla a koszt mert nem volt otthon desztillált víz. 3 napig szárítottam aztán működött tovább.

Ha nem vársz vele akkor csak még nagyobb kárt csinálsz és azt már nem lehet ilyen házi okoskodással rendbe hozni.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 13 2013 06:50am
De alapbol ha nem tisztitja ki, nem mossa at akkor is jo nagy eselyel lesz baibai zsir uj telo. Balaton nem a tisztasagarol hires ha meg 'a steget kellett szetbontani', etc, akkor meg valoszinleg a dzsuvasabb vizet kapta el. AZ lerakodott hanyas benne a vizbol, amikor kiszarad oda tud vagni az ilye kis baszom aramkoroknek, ha makja van nem befolyasolja, ha nincs, akkor ha kiszaradas utan kapcsolja be, akkor is bai bai.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 13 2013 06:52am
Quote (Baleee @ 13 Jul 2013 14:50)
De alapbol ha nem tisztitja ki, nem mossa at akkor is jo nagy eselyel lesz baibai zsir uj telo. Balaton nem a tisztasagarol hires ha meg 'a steget kellett szetbontani', etc, akkor meg valoszinleg a dzsuvasabb vizet kapta el. AZ lerakodott hanyas benne a vizbol, amikor kiszarad oda tud vagni az ilye kis baszom aramkoroknek, ha makja van nem befolyasolja, ha nincs, akkor ha kiszaradas utan kapcsolja be, akkor is bai bai.


ezért írtam a desztvizet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1428429430431432660Next
Add Reply New Topic New Poll