d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1427428429430431532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 15 2018 04:16am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Sep 2018 12:13)
Apropo gazdag feleseg, tegnap csaj akivel voltam inni mutogatta hogy otthon az apja garazsaban milyen autok vannak, 2 gtr 34esre emlekszek

Nem ertek a lovakhoz, ezek mennyire jo jarganyok?


vedd felesegul
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 15 2018 04:18am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 15 2018 10:13am)
Apropo gazdag feleseg, tegnap csaj akivel voltam inni mutogatta hogy otthon az apja garazsaban milyen autok vannak, 2 gtr 34esre emlekszek

Nem ertek a lovakhoz, ezek mennyire jo jarganyok?


25-30 guriga darabja
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 15 2018 04:19am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 15 2018 11:16am)
vedd felesegul


Maga a csaj eleg husos, akkor is?
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 15 2018 05:00am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 15 2018 12:19pm)
Maga a csaj eleg husos, akkor is?


ne
akkor vedd cp-t felesegul es koltozzon hozzad svajcba))
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 15 2018 07:36am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 15 2018 12:00pm)
ne
akkor vedd cp-t felesegul es koltozzon hozzad svajcba))


Nem erdekelnek a homoerotikus fantaziaid.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 16 2018 01:13am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Sep 2018 12:13)
Apropo gazdag feleseg, tegnap csaj akivel voltam inni mutogatta hogy otthon az apja garazsaban milyen autok vannak, 2 gtr 34esre emlekszek

Nem ertek a lovakhoz, ezek mennyire jo jarganyok?


1-2 nekünk is van itthon, nem nagy kotta
Member
Posts: 44
Joined: Feb 8 2018
Gold: 0.00
Sep 17 2018 09:42am
Quote (Smat @ Sep 15 2018 06:53am)
En mar megnyertem a jatekot, lehet beallni a sorba csicskak.


Elnezve a kepeket akar a macskaja is lehetnel.
Nekem kicsit ugy tunik, hogy tul van szinezve a boldogsag. De ne legyen igazam.

Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 17 2018 01:35pm
Quote (aeiklmr @ Sep 17 2018 05:42pm)
Elnezve a kepeket akar a macskaja is lehetnel.
Nekem kicsit ugy tunik, hogy tul van szinezve a boldogsag. De ne legyen igazam.


mi az h a macskaja lejetne? :wacko:
hol vannak fenn kepei?

facen nem talalom, vlmi zoltan, ha jol emlekszem
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 17 2018 06:26pm
Quote (aeiklmr @ 17 Sep 2018 15:42)
Elnezve a kepeket akar a macskaja is lehetnel.
Nekem kicsit ugy tunik, hogy tul van szinezve a boldogsag. De ne legyen igazam.


Minden kepre ra van vagva a filter, azsiai szokas, nem lehet vele mit kezdeni sajnos de tbh nem nagyon erdekel semmilyen social media meg hogy mi van rajta.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 17 2018 10:51pm
nem talaltam pelyvas zolikat facebookon help :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev1427428429430431532Next
Add Reply New Topic New Poll